Jak zarobić milion dolarów sprzedając ubezpieczenie na życie? 4 niesamowite zalety bycia agentem ubezpieczeniowym

Zastanawiasz się, jak zarobić milion dolarów sprzedając ubezpieczenie na życie? Cóż, świetnie, bo zebraliśmy wszystkie punkty, jak i dlaczego możesz to zrobić. Więc kontynuuj czytanie tego artykułu, aby dogłębnie zrozumieć swój cel.

Teraz najprawdopodobniej będziesz o tym wiedział, ale pozwól nam to wyjaśnić, jeśli nie; nie możesz zostać milionerem z dnia na dzień. Ale nie zamierzamy padać na twoją paradę. Dziedzina, którą wybierasz, to bardzo konkurencyjna branża. A jednak nie będziesz w stanie zostać milionerem z dnia na dzień. Ale z odpowiednimi wskazówkami, dobrymi wytycznymi i silną wolą. Możesz stać się pierwszym, który pojawi się w bardzo krótkim czasie.

Jak zarobić milion dolarów sprzedając ubezpieczenie na życie? 4 niesamowite zalety bycia agentem ubezpieczeniowym

O ubezpieczeniach na życie

Ubezpieczenie na życie to umowa między dwiema osobami. W oparciu o polisę, która gwarantuje: Po śmierci ubezpieczającego ubezpieczyciel przekaże wysoką kwotę beneficjentom ubezpieczającego. W zamian za regularne składki, które ubezpieczający wpłacał przez całe życie.

Agenci ubezpieczeń na życie

Tak, porozmawiajmy o Twojej roli jako agenta ubezpieczeniowego. Zobaczmy, jak zarobić milion dolarów sprzedając ubezpieczenie na życie. Po pierwsze, potrzebujesz licencji na sprzedaż ubezpieczenia. Wtedy to twój wybór, czy możesz pracować dla firmy ubezpieczeniowej i sprzedawać jej polisy. Lub możesz starać się być więcej

samodzielne i sprzedające polisy ubezpieczeniowe różnych firm. Co więcej, będziesz otrzymywać zapłatę na podstawie swojej prowizji, co oznacza, że ​​im więcej zdobędziesz klientów, tym więcej zarobisz. Oto rzecz, w której ilość twoich sukcesów w tej dziedzinie jest wprost proporcjonalna do ilości wysiłków, które wkładasz.

Jak trudna jest ta kariera?

Jak każda inna kariera, ma to swoje wzloty i upadki. Chociaż zostanie dobrze znanym agentem, pozwoli ci zrobić kilka liczb. Niestety droga do zostania agentem jest dość żmudna. To jeden z powodów, dla których wskaźnik wypalenia w tej dziedzinie jest bardzo wysoki. Ponad 90% nowych agentów opuszcza firmę w ciągu pierwszego roku. A kiedy udaje ci się w tym biznesie, teraz prawdziwą sprawą jest utrzymanie kariery.

Zalety tej firmy

Przeczytanie tych wszystkich ponurych rzeczy powyżej musiało sprawić, że ponownie rozważyłeś swoją decyzję. I zadając sobie pytanie, czy mogę zarobić milion dolarów sprzedając ubezpieczenie na życie? Oczywiście, że możesz! Mamy też swoje mocne i mocne strony. Oto niektóre korzyści i zalety sprzedaży ubezpieczeń na życie:

Zaleta#1. Jest wiele zadań związanych ze sprzedażą ubezpieczeń

Oferty pracy w sprzedaży ubezpieczeń na życie są liczne, co oznacza, że ​​nie musisz konkurować ani walczyć o szansę. Istnieje wiele firm ubezpieczeniowych, które zabierają prawie wszystkich, więc nie musisz się martwić, ponieważ masz ogromną szansę na zatrudnienie. Każdy w tej karierze otrzymuje równą platformę. Wszystko, co muszą zrobić, to wyróżnić się i wykazać.

Przewaga #2. Nie musisz iść na studia, aby być agentem ubezpieczeniowym

Ten zawód nie wymaga od samego początku tonięcia w długach studenckich. Nie, nie musisz spełniać żadnych wymagań edukacyjnych poza maturą. Tylko w kilku stanach wymagają one wzięcia udziału w kursie licencjonowania, który jest bardzo łatwy.

Przewaga #3. Otrzymany procent jest wyższy

Inną rzeczą jest to, że procentowe prowizje od sprzedaży ubezpieczeń na życie są stosunkowo wyższe niż w przypadku jakiejkolwiek innej sprzedaży ubezpieczeń. Co więcej, masz pełną swobodę pracy, a ciężka praca się opłaca. Na przykład osoba, która zarabia ustaloną kwotę za godzinę, może pracować tyle lub tak mało, jak tylko może, ale otrzyma tę samą kwotę. Jednak tak nie jest w Twoim przypadku.

Zaleta #4. Recesja nie wpłynęła na branżę ubezpieczeniową

Przykładem, który możemy podać, jest pandemia COVID-19. Niestety wiele firm zostało zamkniętych z powodu sytuacji ekonomicznej; sprawiło, że odzyskanie strat było zbyt trudne. Ale ludzie nadal potrzebowali ubezpieczenia zdrowotnego. I właśnie z tego powodu ważne jest, aby inwestować swój czas i pieniądze w firmę, która jest odporna na recesję. Możesz się zastanawiać, dlaczego ludzie korzystają z agenta ubezpieczeniowego na życie, oto artykuł na ten temat: 5 korzyści z posiadania agenta ubezpieczeniowego na życie.

Złota droga

Czy znasz dochód pasywny? Jeśli nie, to w porządku. Pamiętaj, to jest prawdziwy sekret zostania milionerem. Tak, mówimy to o dochodach pasywnych. Dowiedz się, co to jest dochód pasywny i jak uzyskać dochód pasywny z tego innego artykułu. Niezależnie od tego, oto krótka definicja dla Ciebie:

Co to jest dochód pasywny?

Najłatwiejszym sposobem zrozumienia dochodu pasywnego jest zarabianie pieniędzy poprzez niewielki lub żaden wysiłek. Bogaci nie muszą pracować ani gonić za każdym zarobionym groszem. Zamiast tego tworzą skuteczny system, który pomaga im osiągać zyski. Ubezpieczenie jest na to sposobem, ponieważ po sprzedaży polisy nadal czerpiesz korzyści z prowizji za odnowienie.

Tak to działa. Na przykład udaje się przekonać klienta do wykupienia polisy na całe życie. Teraz, o ile płacą swoje miesięczne składki. Zarobisz prowizję za odnowienie. Chociaż prowizja ta maleje w procentach z każdym rokiem, nadal zarabiasz pieniądze, zanim jeszcze wstaniesz z łóżka. Musisz również zapewnić swojemu klientowi, że ubezpieczenie jest najlepszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy, oto jak zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczeniu na życie.

Wniosek

Mamy szczerą nadzieję, że wszystko, co zostało opisane w tym artykule, nauczyło Cię, jak zarobić milion dolarów sprzedając ubezpieczenie na życie — teraz, kończąc ten artykuł przypomnieniem. Spełnienie marzeń nie zawsze jest łatwe i wymaga dużo wysiłku, potu i łez. Proszę jednak nie rezygnować ze swojego marzenia, dążyć do niego, a bez wątpienia je osiągniesz. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach na życie, czytając, jak rozwiązać nieodwołalny fundusz powierniczy. Miłego dnia!..