Jak uzyskać fałszywe ubezpieczenie. Oszałamiające fakty dla Ciebie!

Niektórzy są zainteresowani tym, jak uzyskać fałszywe ubezpieczenie. Pamiętaj, że nie możesz legalnie nim jeździć bez wykupienia ubezpieczenia samochodu, jeśli masz pojazd. Możesz zostać zatrzymany i otrzymać wycenę, jeśli jeździsz bez ubezpieczenia. Policja w niektórych rejonach musi fizycznie holować i więzić nieubezpieczony pojazd po przejściu.

Jeśli jesteś oskarżony o brak ubezpieczenia, musisz stawić się w sądzie i przedstawić dowód ubezpieczenia, aby zapobiec zapłaceniu grzywny. Teraz, jeśli zaoferujesz sfałszowany dowód ubezpieczenia i ochrony ubezpieczeniowej, który można zweryfikować elektronicznie, możesz zostać aresztowany. Jak więc uzyskać fałszywe ubezpieczenie?

Jak uzyskać fałszywe ubezpieczenie. Oszałamiające fakty dla Ciebie!

Powód uzyskania fałszywego ubezpieczenia

Jeśli zostaniesz zatrzymany bez ubezpieczenia, możesz pokusić się o odkrycie, jak uzyskać fałszywe ubezpieczenie samochodowe i stworzyć niewłaściwą dokumentację. Sprawa pogorszy się tylko wtedy, gdy uda ci się przedstawić fałszywą kartę ubezpieczeniową, która obiecuje cię ubezpieczyć w ciągu najbliższych sześciu do dwunastu miesięcy.

Nie tylko nie zostaniesz objęty ubezpieczeniem, ale także dlatego, że przedłożenie sfałszowanego dowodu ubezpieczenia przed sądem jest poważnym przestępstwem. Powinieneś wiedzieć, że wiele renomowanych firm ubezpieczeniowych oferuje szereg polis. Czasami nie ma wątpliwości, że nie możesz znaleźć polisy odpowiadającej Twoim potrzebom, więc kończysz na badaniu, jak zrobić fałszywą kartę ubezpieczenia pojazdu. Pamiętaj jednak, że fałszywe ubezpieczenie samochodu wymaga rozczarowania i obejścia prawa.

Dlaczego potrzebujesz dowodu ubezpieczenia samochodu?

Możesz się zastanawiać, dlaczego prawodawcy nawet żądają ubezpieczenia, jeśli płacisz za samochód i roczne opłaty rejestracyjne. Ponieważ stan ustanowił minimalne wymagania ubezpieczeniowe, dowód ubezpieczenia jest jedną z pierwszych rzeczy, o które zostaniesz poproszony podczas kontroli drogowej przez organy ścigania. Prawo stanowe określa te prawnie egzekwowalne obowiązki.

W większości sytuacji ubezpieczenie jest wymogiem prawnym. Musisz uzyskać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i/lub ubezpieczenie od obrażeń ciała, jeśli chcesz zarejestrować i utrzymywać zarejestrowany pojazd.

Ponadto najlepiej byłoby, gdybyś miał ubezpieczenie przez cały czas, aby mieć rejestrację na prowadzenie lub parkowanie samochodu. Dowód ubezpieczenia jest podobny do kontroli jakości na żądanie funkcjonariusza. Większość stanów ocenia grzywny dla tych, którzy nie mają ubezpieczenia w swoim samochodzie, w czasie rzeczywistym, żądając dowodów, gdy są już w kontakcie z funkcjonariuszem.

Ponieważ władze państwowe nie mogą Cię monitorować i często pytają o zakres ubezpieczenia, czasami najlepszym sposobem na złapanie przestępcy w najmniej oczekiwany sposób jest poproszenie od niechcenia o dowód osobisty. Jeśli zostaniesz zatrzymany lub uczestniczysz w wypadku, policja na miejscu zdarzenia lub drugi kierowca musi przedstawić dowód ubezpieczenia. Możesz myśleć, że dowód będzie niezbędnym dokumentem opisującym twoje pełne ubezpieczenie, ale tak nie jest. Jedyną rzeczą, którą musisz wykazać, że przestrzegałeś prawa swojego stanu, jest karta identyfikacyjna ubezpieczenia pojazdu wystawiona przez ubezpieczyciela.

Jak uniknąć otrzymania fałszywej karty ubezpieczeniowej?

Jeśli nie masz dowodu osobistego, możesz zapytać, jak go uzyskać. Po pierwsze, uzyskaj ubezpieczenie od renomowanej firmy ubezpieczeniowej, która może prowadzić działalność w Twoim kraju. Powinieneś mieć dostęp do oficjalnego dokumentu, takiego jak samochodowy dowód osobisty, o ile firma może zapewnić ubezpieczenie samochodów osobowych.

Zgodnie z Kalifornijskim Departamentem Ubezpieczeń zostanie wydana tymczasowa karta identyfikacyjna pojazdu, która jest ważna tylko przez 30 do 60 dni.

Po potwierdzeniu informacji i otrzymaniu pieniędzy otrzymasz więcej niż tymczasową papierową kartę identyfikacyjną. Oficjalna karta drukowana jest na arkuszach laminowanych oraz pierwszy miesiąc i cały termin. Uważaj na strony internetowe, które bezpłatnie wydają karty ubezpieczeniowe online. Są to najprawdopodobniej oszustwa. Aby chronić się przed oszustwami, dowiedz się, jak uniknąć kupowania fałszywego ubezpieczenia samochodu.

Czy fałszywe ubezpieczenie jest uważane za oszustwo?

Jazda bez odpowiedniego ubezpieczenia pojazdu jest zabroniona. Staje się oszustwem, jeśli chcesz czerpać korzyści finansowe, na przykład jeśli ktoś bierze udział w wypadku samochodowym i domaga się odszkodowania. Innym przykładem oszustwa jest złożenie fałszywego roszczenia, ponieważ wstydzisz się odebrać tę skrzynkę pocztową i postanawiasz twierdzić, że to był strzał i ucieczka.

Konsekwencje naruszenia prawa poprzez fałszywe ubezpieczenie samochodu różnią się w zależności od stanu. Niektóre stany mogą cię znaleźć za kilkaset dolarów, podczas gdy inne mogą ukarać cię za tysiące dolarów i pozbawienie wolności. Jeśli unikniesz kar, Twoje prawo jazdy zostanie prawdopodobnie zawieszone, głównie jeśli będziesz kłamać przed sądem. Aby więc zrozumieć więcej, przeczytaj tutaj, czym jest oszustwo ubezpieczeniowe?

To okładka!

Wiesz już, jak uzyskać fałszywe ubezpieczenie, ale zastanów się, czy szukasz kopii karty ubezpieczenia auto i wierzysz, że będziesz próbował zmienić dokument w Internecie. Na przykład może być łatwe wykonanie dowodu osobistego z logo firmy za pomocą oprogramowania Photoshop, ale samo posiadanie kopii nie gwarantuje, że spełniasz wymagania karty.

Ponadto niektóre sfałszowane firmy zajmujące się ubezpieczeniami samochodowymi wyglądają na autentyczne. Są to jednak zazwyczaj strony internetowe, które obiecują bezpłatnie produkować fałszywe karty ubezpieczenia samochodu online. Jeśli zostaniesz wykryty z fałszywą kartą ubezpieczeniową i postawiony przed sądem, będziesz w poważnym niebezpieczeństwie. Aby uzyskać więcej artykułów ubezpieczeniowych, przeczytaj tutaj o czterech powszechnych oszustwach ubezpieczeniowych, o których powinieneś pamiętać i zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczeniu na życie. To wszystko na dzisiaj! Dziękuję za przeczytanie do następnego razu.