Jak sprzedać ubezpieczenie kredytu hipotecznego? 5 najlepszych wskazówek!

Dobrze, że wpadłeś w tym poście, ponieważ nauczymy Cię sprzedawać ubezpieczenie hipoteczne. Kiedy kupujesz nowy dom, szybko zdajesz sobie sprawę, że może to pociągnąć Cię do ogromnej odpowiedzialności. Byłoby to katastrofalne, gdyby twoja rodzina nie mogła już płacić po twojej śmierci.

Dobrą rzeczą jest to, że możesz uzyskać ubezpieczenie ochrony kredytu hipotecznego, aby pokryć swój kredyt hipoteczny.

Jak sprzedać ubezpieczenie kredytu hipotecznego? 5 najlepszych wskazówek!

W tym poście przedstawimy proces sprzedaży ubezpieczenia ochrony kredytu hipotecznego. Ale wcześniej daj nam znać, czym jest ubezpieczenie kredytu hipotecznego? Kiedy mówimy o ubezpieczeniu kredytu hipotecznego, jest to rodzaj planu ubezpieczenia na życie zaprojektowanego specjalnie w celu spłaty kredytu hipotecznego ubezpieczonego, gdy umiera.

Według badań, kredyt hipoteczny jest jednym z najważniejszych zobowiązań każdego gospodarstwa domowego. W większości przypadków kredyt hipoteczny wymaga pokrycia, ponieważ jest ogromnym zobowiązaniem finansowym.

Wskazówki dotyczące sprzedaży ubezpieczenia hipotecznego

Omówmy prawdę o sprzedaży ubezpieczenia ochrony kredytu hipotecznego, zaczynając od różnych czynników. Upewnij się, że podczas sprzedaży pamiętaj o wskazówkach wymienionych w każdym czynniku. Oto najlepsze wskazówki, jak sprzedawać ubezpieczenie kredytu hipotecznego:

#1. Marketing wielopoziomowy

Rynek sprzedaży jest pod silnym wpływem marketingu wielopoziomowego. Zazwyczaj ciężko jest podnieść prowizję do maksymalnego poziomu, ponieważ więcej niż 10 osób ograniczyłoby produkcję.

Mając to na uwadze, najlepiej jest unikać tych wielopoziomowych marketerów. Ważne jest również stosowanie najlepszego systemu leadów. To ten, który wykorzystywał ekskluzywne i świeże leady pocztowe.

Gdy powiemy nowy potencjalny klient, otrzymasz odpowiedź w ciągu kilku dni od jego otrzymania. Kiedy mówimy o wyłącznej potencjalnej sprzedaży, firma prowadząca nie będzie odsprzedawać twoich potencjalnych klientów. Dzieje się tak, ponieważ mówi się, że rynek ubezpieczeń ochrony kredytu hipotecznego jest bardzo konkurencyjny. Dlatego najprawdopodobniej Twój potencjalny klient otrzyma również e-maile od innych, gdy zamkną swój dom.

Na przykład, jeśli niedawno zamknąłeś swój dom, możesz otrzymać cztery różne wnioski o ochronę hipoteczną w ciągu zaledwie tygodnia. Potencjalny klient może odesłać go do wszystkich nadawców, więc chcesz być pierwszy w kolejce.

#2. Ekskluzywna ochrona hipoteczna prowadzi

Upewnij się, że przewód ochronny jest wyłączny. Dzieje się tak, ponieważ agencja multimarketingowa może odsprzedać leady. Na przykład, gdy wygenerują nowy lead, sprzedają go ponownie po 30 dniach po niższej cenie. Odsprzedaż może odbywać się kilka razy.

W przypadku agentów, którzy są nowicjuszami w sprzedaży ubezpieczeń hipotecznych, leady to zazwyczaj wiek około 6 do 12 miesięcy, co może być problematyczne. Dlatego! Załóżmy, że jesteś potencjalnym klientem, który rozmawia teraz telefonicznie z trzecią lub czwartą osobą na temat ochrony kredytu hipotecznego; na pewno będziesz zirytowany. Co więcej, jeśli agent, który pracuje z leadem, jest nowy i niedoświadczony. To by śmierdziało katastrofą, prawda.

Możesz być w stanie zamknąć oba rodzaje ochrony hipotecznej; mogą być nowe lub stare. Ale nie ma wątpliwości, że będziesz miał więcej trudności ze starym i działającym. W związku z tym najlepiej jest pracować ze świeżymi leadami, których wcześniej żaden agent nie używał i takimi, których nie można odsprzedać, aby Twój wskaźnik sukcesu był wyższy.

#3. Szkolenie osobiste

Ma to kluczowe znaczenie dla agentów sprzedaży, którzy dopiero zaczynają sprzedawać ochronę hipoteczną. Większość klientów wolałaby doświadczonego agenta, który pokaże im, jak sprzedać ubezpieczenie kredytu hipotecznego. Proces uczenia się sprzedaży jest zwykle eksperymentalny. Dlatego może się różnić w zależności od osoby.

Powinieneś sprawić, by klient Ci się podobał i ufał. Dokonując sprzedaży należy zweryfikować kwalifikacje zadając pytanie, a następnie złożyć ofertę. Pomogłoby to przekonać ich, dlaczego mądrze jest robić interesy z tobą, tak jak robisz ten biznes. Kiedy jesteś nowy, ważne jest, aby mieć kogoś, kto będzie Cię wspierał i trenował.

#4. Dostępność bezpośredniej pomocy w razie potrzeby

Twoim zadaniem jako agenta jest odniesienie sukcesu w sprzedaży ubezpieczenia ochrony kredytu hipotecznego. Dlatego to Ty powinieneś ustalać spotkania, a także studiować prezentacje. Ale co ważniejsze, musisz wykonać. Pamiętaj jednak, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Mogą pojawić się problemy, które mogą wymagać pomocy w takim przypadku. Na przykład będziesz potrzebować porady, aby zabezpieczyć trudną sprawę. Możesz również napotkać problem związany ze sprzedażą, w którym będziesz potrzebować porady. Każdy z tych przypadków wymaga doświadczonego profesjonalisty, który może odpowiedzieć na Twoje pytania.

#5. Potencjał prowizji w górę

Musisz upewnić się, że agencja pozwala na maksymalny potencjał prowizyjny. Agencja powinna skupić się na rozwoju agentów w dokonywaniu sprzedaży, a nie na rekrutacji.

To okładka!

Pamiętając o pięciu ważnych czynnikach dotyczących sprzedaży ubezpieczenia ochrony kredytu hipotecznego, z pewnością możesz dokonać udanej sprzedaży. Cóż, znasz już te czynniki; wszystkie z nich zostały omówione powyżej. Jednak sprzedaż polisy ubezpieczeniowej wymaga trochę wysiłku i odrobiny miłości!