Ile kosztuje ubezpieczenie SR22 w SC? 3 przydatne wskazówki, jak uzyskać ubezpieczenie SR22!

Chcesz wiedzieć ile kosztuje ubezpieczenie SR22 w SC? Prawdopodobnie jest to drogie, a bezpośredni koszt opłat rejestracyjnych wynosi od 15 do 35 dolarów. Niemniej jednak stawka ubezpieczenia wzrasta ze względu na zapotrzebowanie na kierowców. Kierowcy wysokiego ryzyka są często obciążani wyższymi stawkami przez firmy ubezpieczeniowe.

Ma to na celu przygotowanie ich do wypłaty odszkodowania po wypadku. Wzrost stawki w obliczu zależy w dużej mierze od powagi i częstotliwości wykroczeń.

Ile kosztuje ubezpieczenie SR22 w SC? 3 przydatne wskazówki

Dlatego w miarę możliwości nie jedź w stanie nietrzeźwym, bo będziesz musiał uporać się z zakupem SR-22, co zajmie Ci chwilę i przyprawia o ból głowy! Certyfikaty SR22 to dokumenty, które Twój ubezpieczyciel przekazuje do DMV, aby ostrzec go o Twoim ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej. Dodatkowo firma ubezpieczeniowa poinformuje stan o każdym odnowieniu lub anulowaniu polisy.

Składki na ubezpieczenie samochodu po zaangażowaniu w powszechne naruszenia

Zanim odpowiemy na pytanie „ile kosztuje ubezpieczenie SR22 w SC”. Porozmawiamy o kwocie, którą musisz przygotować na składkę na ubezpieczenie samochodu po zaangażowaniu się w określone naruszenie. Będziesz musiał zapłacić sporą kwotę za składki na ubezpieczenie samochodu. Dzieje się tak zaraz po zaangażowaniu się w kilka typowych naruszeń, jak wymieniono:

 • Średnia roczna stawka DUI-1980 dolarów
 • Wyścigi−1987-dolary
 • Hit-&-run − 2052 dolarów
 • Nierozważna jazda − 1924 dolary
 • Prędkość od 21 do 25 mil na godzinę>limit – 1,709 dolarów
 • Błędna kolizja – 2012 dolarów

Wskazówki dotyczące nabywania ubezpieczenia SR22

Aby uzyskać ubezpieczenie sr22, będziesz musiał przygotować kilka dokumentów i przejść procedury, aby Twoja firma ubezpieczeniowa Ci w tym pomogła. Jak wspomnieliśmy wcześniej, ten spowoduje ból głowy, ponieważ zajmie to więcej czasu i może być kłopotliwy dla większości ludzi. Dlatego poniżej przygotowaliśmy listę porad, jak najlepiej wykupić ubezpieczenie SR22 w SC:

#1. Obecnie ubezpieczony

Zdobądź certyfikat od razu, zwłaszcza jeśli masz ubezpieczenie samochodu.

Zadzwoń do firmy ubezpieczeniowej. I poproś ich o złożenie wniosku o ubezpieczenie SR-22 w Twoim imieniu. Poszukaj nowej firmy ubezpieczeniowej, jeśli ubezpieczyciel nie będzie chciał zażądać zaświadczenia. Jeśli chodzi o osoby obecnie nieubezpieczone, złóż wniosek o nową polisę, ale zapłać dodatkową opłatę. W ten sposób potencjalny ubezpieczyciel złoży wniosek o ubezpieczenie SR-22.

Ma to na celu pokrycie swojego profilu ryzykownej jazdy. Ale najlepiej byłoby ubezpieczyć samochód, aby pokryć przyszłe wypadki, czego oczywiście nie chcemy, ale przynajmniej wiesz, że jesteś zabezpieczony. Oto artykuł, który pomoże Ci zacząć: Kiedy najlepiej kupić ubezpieczenie samochodu?

#2. Osoby niebędące właścicielami

Ponieważ potrzebujesz SR-22, przygotuj się na dyskwalifikację z zakupu ubezpieczenia od innych firm. Ale dobrze, że niektórzy nadal chcieliby zaoferować ci polisę. Jednak formularz ubezpieczenia SR22 jest nadal wymagany, jeśli popełnisz poważne wykroczenie drogowe. Kup więc ubezpieczenie, aby przywrócić prawo jazdy, nawet jeśli nie posiadasz samochodu.

Najbardziej przystępnym ubezpieczeniem jest ubezpieczenie samochodu bez właściciela. Ten jest tańszy w porównaniu z tradycyjną polityką właścicieli pojazdów. Co więcej, jest odpowiedni dla kierowców, którzy potrzebują dowodu ubezpieczenia, nawet jeśli nie jeżdżą regularnie. Wreszcie jest dla tych, którzy nie mają własnych samochodów, ale jeżdżą.

Średni koszt filtrów to 613 dolarów rocznie. Stawki mogą się różnić w zależności od firmy. Dla najtańszego nie-właściciela ubezpieczenie samochodu SR-22 będzie kosztować 340 dolarów rocznie. To jest z GEICO z Południowej Karoliny, a State Farm jest obok najtańszego dostawcy. Oferują 551-dolarowe ubezpieczenie o średniej rocznej składce.

#3. Kierowcy bez pojazdu

Zdobycie SR-22 jest trudniejsze, jeśli nie posiadasz swojego samochodu.

Nadal będziesz musiał przygotować dowód ubezpieczenia. To jest po to, aby otrzymać certyfikat. W takim przypadku wykup polisę dla osób nie będących właścicielami przed wypełnieniem SR-22. Nie martw się, ponieważ jest to tańsze w porównaniu z konwencjonalną polisą. Nie gwarantuje to jednak, że jesteś przeciwny fizycznym uszkodzeniom samochodu.

SC firmy ubezpieczeniowe, które mają najtańsze ubezpieczenie do zaoferowania

Ile kosztuje ubezpieczenie SR22 w SC? Mówi się, że jest droższe niż konwencjonalne ubezpieczenie samochodu. To biorąc pod uwagę, jak poważne popełniłeś wykroczenia drogowe. Formularz ubezpieczenia kosztuje jakoś tylko jedną opłatę. Ale wtedy stawki ubezpieczeniowe mogą nadal rosnąć tak stabilnie. Wynika to z ryzyka związanego z wykroczeniami pod wpływem jazdy, lekkomyślną jazdą i wypadkami. Dowiedz się, dlaczego będziesz musiał skorzystać z ubezpieczenia sr22.

Niezależnie od tego, minimalny zakres ubezpieczenia SR-22 może kosztować około 983-dolarów. Średnio na każdy rok. Tak jest z formularzem SR-22 złożonym z powodu wykroczenia DUI. Ale konwencjonalna polisa ubezpieczeniowa bez SR-22 może kosztować 630 dolarów rocznie. Dobrze, wiele opcji jest dostępnych dzisiaj, gdy szukasz czegoś taniego. Najtańszymi dostawcami ubezpieczenia SR-22 w SC są:

 • W całym kraju – średnia roczna stawka 1267 USD
 • Geico – średnia roczna stawka 1160 USD
 • Podróżni – średnia roczna stawka 1093 USD
 • Progresywna – średnia roczna stawka 984 USD
 • Allstate – średnia roczna stawka 908 USD
 • USAA – średnia roczna stawka 485 USD
 • State Farm – średnia roczna stawka 625 USD

Wymienione koszty dotyczą pełnej polisy ubezpieczeniowej lub polisy z minimalnymi wymaganiami dotyczącymi samochodu. Może to obejmować 300 000 dolarów na wypadek, 100 000 dolarów kosztów odpowiedzialności cywilnej za obrażenia ciała dla każdej osoby, & 100 000 dolarów na koszty zniszczeń mienia.

Kilka innych czynników może wpłynąć na koszt ubezpieczenia SR-22. Obejmują one wagę wykroczenia, opłaty za zgłoszenie i poprzednią utratę zniżek. Średnie koszty ubezpieczenia mogą się znacznie różnić. Porównaj stawki od 3 dostawców. W ten sposób otrzymasz najtańsze ubezpieczenie SR-22 w Południowej Karolinie. Oto inne ważniejsze rzeczy, o których należy pamiętać:

 • Nie ma czegoś takiego jak jedno zgłoszenie kosztujące 25 USD
 • Nie będziesz mieć uprawnień do zniżek, z których korzystają bezpieczni kierowcy; nadal będziesz potrzebować ubezpieczenia SR-22
 • Powaga naruszenia wpływa na stawki, które musisz zapłacić. W przypadku poważniejszych wykroczeń stawki mogą być nawet wyższe

Wniosek

Ile kosztuje ubezpieczenie SR-22 w SC może być drogie, ale może po prostu być tego warte? Ten formularz ubezpieczenia musi być złożony przez towarzystwo ubezpieczeniowe kierowcy wysokiego ryzyka. To dowód potwierdzający spełnienie minimalnych wymagań stanowych ubezpieczenia samochodu. Postępuj również zgodnie ze wskazówkami, jak je zdobyć w Karolinie Południowej! Z drugiej strony, dla tych posiadaczy ubezpieczenia samochodu, ten artykuł może okazać się pomocny. Idź i sprawdź, jak znaleźć numer mojej polisy ubezpieczeniowej na samochód?