Ile kosztuje ubezpieczenie najemców w MN? 5 ważnych czynników do rozważenia!

Ile kosztuje ubezpieczenie najemców w MN? Może kosztować 153 USD za średni roczny koszt i 13 USD za średni miesięczny koszt, a kwota odpowiada zasięgowi twojego mieszkania lub domu w Minneapolis. Co więcej, zapewnia elastyczność niezbędną przy żądanej ochronie.

Świetnie chroni twoje rzeczy przed ogniem, wandalizmem, kradzieżą i; spadające przedmioty.

Ile kosztuje ubezpieczenie najemców w MN? 5 ważnych czynników do rozważenia!

I to od samego początku wynajmu. Nie bądź jak inne osoby, które wynajmują domy, ale nie są ubezpieczone. Czy byłbyś gotowy, gdyby z tytułu najmu wynikała jakakolwiek odpowiedzialność lub treść? Bądź taki realistyczny. Już dziś zapewnij ochronę swojego domu lub mieszkania! Czytaj dalej, aby zapoznać się z ubezpieczeniem najemcy w MN.

Rzeczy objęte ubezpieczeniem najemcy

Nie bądź pewny, że ubezpieczenie wynajmującego obejmuje Ciebie. Dlatego najbardziej potrzebne jest ubezpieczenie najemcy. Po prostu chroni mienie przed zniszczeniem lub utratą, stosowane przy wynajmie domu lub mieszkania. Tak więc wszystkie przedmioty osobiste umieszczone na terenie będą chronione.

Dodatkowo zapewniona jest pomoc w zakresie ochrony przed odpowiedzialnością i tymczasowego zakwaterowania. Dotyczy to osób mieszkających na twojej posiadłości. Jeśli przeciwko tobie wytoczy się pozew o odpowiedzialności, nie ma się czym martwić, szczególnie w sytuacjach, za które będziesz odpowiedzialny:

  • Uszkodzenie mienia innej osoby, jeśli incydent miał miejsce w wynajętym mieszkaniu
  • Uraz innej osoby

Pomyśl także o kosztach wymiany wszystkiego, co posiadasz. Nieoczekiwanie spalone mieszkanie domaga się pomocy. Na pewno nie ma drogi. Musi być łatwo dostępny budżet na wymianę mebli, odzieży, & urządzenia. To idzie na ubezpieczenie najemcy wydaje się dobrą decyzją.

Firma ubezpieczeniowa pokryje prawie cały twój dobytek.

Większość polis obejmowałaby sprzęt i artykuły elektroniczne, sprzęt sportowy, małe AGD, sprzęt fotograficzny, aparaty fotograficzne, odzież, meble, książki, szkło itp. jeszcze. Nawet przedmioty takie jak biżuteria, komputery, broń palna i jednostki pływające zostaną objęte. Na pewno może mieć rozszerzoną ochronę. Bądźcie więc pewni rzeczy, które mają być oferowane w ramach polisy:

  • Dodatkowa ochrona
  • Dalsze koszty utrzymania
  • Ochrona leków dla gości
  • Ochrona odpowiedzialności rodzinnej
  • Ochrona mienia osobistego

Cztery podstawowe typy pokrycia

Teraz, gdy zajęliśmy się, ile kosztuje ubezpieczenie najemców w MN, które zwykle kosztuje 13 USD miesięcznie i 153 USD za średnią roczną, oto cztery podstawowe rodzaje ubezpieczenia zawarte w polisach ubezpieczeniowych najemcy, które poprowadzą Cię dalej. Więc czytaj dalej i kontynuuj naukę.

#1. Odpowiedzialność

Jest to pierwszy rodzaj polisy ubezpieczeniowej najemcy. Jest to polisa, która pokrywa koszty prawne i odszkodowania z procesu. Ubezpieczenie od odpowiedzialności dotyczy niektórych incydentów, takich jak ugryzienie przez psa innej osoby. Może się też zdarzyć, że gość nagle dozna obrażeń w Twoim domu. Ten jest również podobny do tego, czym jest ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej lokalu.

#2. Własność osobista

Ta część polisy pokryje odszkodowanie za Twoje rzeczy, jeśli chcesz je wymienić. To prawda, jeśli zostaną zniszczone i skradzione z powodu wichury. Ubezpieczenie będzie podlegało potrąceniom. Jest to również ograniczone do niektórych scenariuszy tylko w ramach Twojej polityki.

#3. Płatności medyczne

Ten należy do grupy odpowiedzialności. Ale różni się w tym sensie, że płaci za obrażenia gościa na twojej posesji. Ubezpieczenie medyczne pomoże Ci w zapewnieniu odszkodowania osobie poszkodowanej, co pozwoli Ci uniknąć ewentualnych procesów sądowych.

#4. Dodatkowe koszty utrzymania

Ten lepiej nazywa się utratą użytkowania. Opłaca się sytuacja, w której musisz się przenieść. A następnie Twój dom jest poddawany naprawie po uderzeniu w katastrofę wymienioną w polisie. Może pokryć rachunki za restaurację lub hotel, które towarzyszą regularnym wydatkom. To jest podczas oczekiwania na powrót do domu.

Czynniki, które determinują koszt ubezpieczenia najemcy

Firmy ubezpieczeniowe obliczają stawki za ubezpieczenie najemcy w MN w inny sposób. Ale niektóre czynniki mogą wpłynąć na koszt ubezpieczenia najemcy w MN, takie jak lokalizacja, historia kredytowa, a nawet pies! Czytaj dalej, aby mieć pojęcie o takich czynnikach, które musisz wziąć pod uwagę.

#1. Poprzednie roszczenia

Obecny ubezpieczyciel nadal będzie widział cię w większym ryzyku, jeśli kilka razy zgłaszałeś roszczenia. I weźmy pod uwagę poprzednie 3 do 5 lat. To nadal obowiązuje, nawet jeśli pracujesz z różnymi firmami. Roszczenie w rekordzie podnosi premię o dwadzieścia procent lub więcej.

#2. Lokalizacja

Twój dom nie powinien znajdować się w regionie podatnym na katastrofy, takie jak pożary, tornada lub huragany. Albo zapłacisz więcej za ubezpieczenie najemcy. Co więcej, zapłacisz więcej, jeśli okolica znana jest z wyższego wskaźnika przestępczości. Dzieje się tak również wtedy, gdy w Twoim domu nie ma hydrantu ani remizy strażackiej.

#3. Historia kredytowa

Firma nie sprawdzi Twojej zdolności kredytowej na FICO. Ale mogą sprawdzić Twój wynik w kilku ubezpieczeniach kredytowych. Ma to na celu najlepszą ocenę Twojej zdolności do opłacania składek. Jeśli masz słaby kredyt, zapłacisz dwa razy więcej niż ci, którzy mają dobry kredyt.

#4. Pies

Może to kosztować cię jeszcze więcej, jeśli posiadasz większe rasy psów, zwłaszcza jeśli twój zwierzak zachowuje się agresywnie lub jest uważany za rasę zagrażającą. Ponownie, firma ubezpieczeniowa rozważy ten czynnik, ponieważ mogą obejmować ukąszenia psa w zakresie ubezpieczenia od odpowiedzialności.

#5. Limity zasięgu

Na koniec zwróć uwagę, że większy zasięg będzie wiązał się z większymi kosztami. Na przykład rodzina wynajmująca dom z 3 sypialniami płaci więcej za ubezpieczenie swoich rzeczy niż jedna osoba z mieszkaniem typu studio, więc jeśli wybierzesz większą jednostkę poza limitem ubezpieczenia, z wyjątkiem tego, że ubezpieczenie najemcy będzie drogie .

Podsumuj!

Nie martw się, ile kosztuje ubezpieczenie najemców w MN. Zdecyduj się od razu na jego pozyskanie w celu zabezpieczenia wynajmowanego domu lub mieszkania w przyszłości. Warto wziąć pod uwagę wszystkie swoje rzeczy, które mogą ulec uszkodzeniu. Pamiętaj, zawsze lepiej być bezpiecznym niż nigdy! Z drugiej strony możesz również dowiedzieć się, ile kosztuje ubezpieczenie najemców w Kolorado. Bądź bezpieczny i dziękujemy za zatrzymanie się!