Cena namiotu garażowego

Cena namiotu garażowego

Cena namiotu garażowego bywa różna. U jednych produktów wysoka kwota oznacza jakość i solidność. U innych niski koszt będzie oznaką braku trwałości i zastosowania kruchych materiałów. Zachowanie balansu między jednym a drugim stanem nie jest proste. Wśród produktów dostępnych w sklepie Krostrade kupujący ma dużą możliwość wyboru. Każdy z produktów to ocynkowana lub ocynkowana ogniowo modułowa konstrukcja stalowa, dzięki czemu każdy element namiotu został zabezpieczony przed korodowaniem. Śmiało można jednak stwierdzić, że cena namiotu garażowego jest warta każdej złotówki.

Konstrukcja przenośnego namiotu

Każdy namiot garażowy składa się z określonej liczby łuków, wsporników, wzmocnień bocznych i dachowych. Całość tworzy zwartą konstrukcję, którą pokrywa plandeka PCV. W odpowiednich miejscach na powłoce doczepione są paski, które zaciska się na stelażu aby osłona ściśle do niego przywarła. Obiekt stabilizuje się za pomocą specjalnych śledzi namiotowych, które wkłada się w oczka montażowe. Napięta plandeka i zakotwiony namiot są w stanie wytrzymać trudne warunki atmosferyczne. Jako konstrukcje całoroczne namioty garażowe mogą chronić dobytek przez wszystkie pory roku i przy każdej pogodzie. Zabezpieczenie w postaci ocynku ogniowego oraz cykliczna konserwacja zagwarantują, że konstrukcja będzie mogła być używana przez lata.

Niższe koszty montażu, konstrukcji i eksploatacji

Dla wielu małych firm lub osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie, namioty garażowe dla firm to rozwiązanie bezpieczne, a co najważniejsze niedrogie. Dla innych przedsiębiorstw dużym atutem będzie ich mobilność. W branżach, w których stale zmienia się miejsce realizacji usług, ekspresowy demontaż będzie dużą przewagą nad obiektami stałymi. Ogromne zakłady również skorzystają na komercyjnych namiotach. Bywa że pojawia się zapotrzebowanie na dodatkową przestrzeń magazynową. Bywa że na daną chwilę nie ma potrzeby inwestowania w stały budynek. Wtedy pomocne będzie posiadanie struktury składającej się z rur i profili stalowych, którą po złożeniu można magazynować do czasu, aż będzie ponownie potrzebna. Namiot garażowy to w pełni modyfikowalna struktura, którą można rozłożyć z dowolnej ilości segmentów. Porównując koszt murowanej konstrukcji lub garażu z blachy, cena namiotu garażowego jest kilkakrotnie niższa. Namioty garażowe często dorównują stałym strukturom, a pod kilkoma względami są od nich lepsze.

Solidny namiot garażowy

Innym rodzajem konstrukcji, w która jest chętnie kupowana, są magazyny drewniane. Mimo estetycznego wyglądu, ich trwałość w porównaniu do struktur stalowych z rur oraz profili jest znacznie mniejsza. Wymagają także częstszej konserwacji. Materiał należy stale obserwować, czy nie zamieszkały w nim niszczące drewno owady, nie pojawiły znamiona wilgoci, a także butwienia. Zbyt późna reakcja wiąże się z poniesieniem większych kosztów w przyszłości. Naprawienie uszkodzeń zwykle wiąże się z wymianą i dezynfekcją drewnianych elementów. Cały proces zajmuje sporo czasu, a wysoka cena za usługi mocno zniechęca do magazynów z drewna.

Producent namiotów garażowych i magazynowych

Sklep online Krostrade to główny dealer konstrukcji Krosagro. Dlatego też kupujący ma pewność, że każdy element konstrukcji został wykonany przez polskiego producenta, który zachowując europejskie standardy, dba o to, aby każda część została pieczołowicie wyprodukowana. Ocynkowany stelaż gwarantuje długą żywotność struktury, a modułowość – solidność i możliwość rozbudowy namiotu. Oprócz dostępnych standardowo w ofercie namiotów garażowych realizujemy projekty również na zamówienie. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.