Jak korzystać z pilota do klimatyzatora Hisense? 12 niesamowitych kontroli!

Chcesz wiedzieć, jak korzystać z pilota do klimatyzatora Hisense? Ta marka ma różne rodzaje klimatyzatorów. Zbadaliśmy 12 elementów sterujących znalezionych w ich pilocie i podzielimy się nimi później.

Hisense nie jest popularny wśród właścicieli domów w porównaniu do klimatyzatorów LG, Frigidaire i wielu innych. Ale są dobrze znani ze swojej inteligentnej telewizji.

Jak korzystać z pilota do klimatyzatora Hisense? 12 niesamowitych kontroli!

Produkują urządzenia od ponad pięćdziesięciu lat! I możemy powiedzieć, że ich produkty ewoluowały dzięki swoim funkcjom i technologii. W tym poście dowiesz się, jak obsługiwać klimatyzator Hisense. A więc zacznijmy!

Jakie są elementy sterujące w pilocie Hisense AC?

W tym artykule zapoznasz się z najczęstszymi elementami sterującymi znajdującymi się w Twoim pilocie. Znajomość funkcji sterowania i ich przeznaczenia jest niezbędna, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia.

Oto elementy sterujące, które mogą zaspokoić Twoją wiedzę na temat „jak korzystać z pilota do klimatyzatora Hisense”.

Kontrola #1. Przycisk zasilania

Ten przycisk jest najczęstszym i najważniejszym dla twojego AC, aby włączyć/wyłączyć i działać. Zwykle jest to największy lub najdziwniejszy. Symbol jest okrągły z linią na górze i zwykle ma kolor czerwony.

Kontrola #2. INTELIGENTNY

Nie wszystkie AC zawierają przycisk SMART, ale często można go zobaczyć w urządzeniach Hisense. Niezbędne jest również kontrolowanie temperatury w pomieszczeniu. Może automatycznie zmienić tryb klimatyzacji w zależności od aktualnej temperatury w pomieszczeniu.

Kontrola #3. TRYB

Możesz naciskać ten przycisk tak często, jak chcesz, aby zmienić działanie klimatyzatora. I możesz sprawdzić na wyświetlaczu aktualny tryb ustawiony na twoim AC. Najpopularniejsze tryby to chłodzenie, grzanie, wentylator, suszenie i tryb automatyczny. Jednak niektóre mają dodatkowe funkcje i funkcje.

Kontrola #4. Temp +-

Ten przycisk pozwala dostosować, jak zimne lub ciepłe ma być powietrze wypuszczane z klimatyzatora. Naciśnij przycisk temp + lub przycisk w górę, aby uzyskać wyższą temperaturę, ale nie zwiększaj jej zbyt wysoko, ponieważ zmieni to AC w ​​grzejnik. Możesz też nacisnąć przycisk temp (–) lub przycisk w dół, aby uzyskać chłodniejsze powietrze.

Kontrola #5. Huśtawka

Regulacja swingu pozwala na zmianę kierunku przepływu powietrza. Może być poziomy lub pionowy. Naciśnij ten przycisk, aby zaczął zmieniać kierunek, i możesz tak zostawić. Lub możesz nacisnąć go ponownie, jeśli osiągnął żądany kąt.

Kontrola #6. Wentylator

Możesz kontrolować prędkość wentylatora klimatyzatora — alternatywnie ilość powietrza emitowanego przez urządzenie. Może być w trybie wysokim, niskim, średnim lub automatycznym.

Kontrola #7. Sen

Możesz użyć tego przycisku, gdy idziesz spać w nocy. Reguluje temperaturę w pokoju podczas snu i zapewnia komfortowy i relaksujący sen.

W ten sposób nie musisz zdejmować koca ani okrywać się z powodu zmian temperatury.

Kontrola #8. Super

Użyj tego przycisku, jeśli chcesz ustawić klimatyzację na szybkie chłodzenie lub szybkie ogrzewanie. Możesz również nacisnąć ten przycisk, aby zatrzymać trwającą operację.

Kontrola #9. Zegar

Twój AC wyświetla aktualny czas i będzie również służyć jako Twój zegar. Za pomocą tego przycisku możesz ustawić wyświetlanie czasu w Twoim AC. Nie stracisz poczucia czasu.

Kontrola #10. Włącz/wyłącz timer

Ten przycisk pozwoli Ci ustawić zegar do działania AC. Jeśli starasz się zaoszczędzić pieniądze i energię, może ci pomóc przycisk timera. Możesz pozwolić AC działać przez około 5 godzin, a to automatycznie zatrzyma się po osiągnięciu limitu czasu.

Kontrola #11. Ściemniacz

Jeśli naciśniesz ten przycisk, wszystkie ustawienia i liczby znikną z wyświetlacza. Ale pojawią się również ponownie, gdy naciśniesz ten przycisk po raz drugi.

Kontrola #12. Czuję

Ten przycisk włącza tryb I-Feel. Pozwala też urządzeniu regulować objętość i temperaturę strumienia powietrza, aby zapewnić jak najlepszy komfort. Możesz go wyłączyć, ponownie naciskając przycisk. Działa jak przycisk uśpienia, ale możesz go użyć w dowolnym momencie.

Dodatkowe funkcje jednostki klimatyzacyjnej Hisense

Różne marki mają różne funkcje. Są więc jeszcze inne cechy, którymi musimy się zająć. Hisense posiada unikalne cechy w zależności od rodzaju AC. Możesz chcieć poznać te cechy, a niektóre z nich mogą Cię zaskoczyć i sprawić, że będziesz chciał ponownie kupić.

Funkcja #1. Hi-Nano

Ta funkcja zapewnia domowi najbardziej niezawodną jakość powietrza, ponieważ uwalnia podwójne jony o wysokim stężeniu, które mogą eliminować kurz i szkodliwe organizmy, takie jak wirusy. Może nawet powstrzymać niebezpiecznego wirusa COVID-19.

Funkcja #2. Ustawienia Wi-Fi

Możesz podłączyć Hisense AC do Wi-Fi i sterować nim za pomocą telefonu lub dowolnego gadżetu. Pobierz ich aplikację, aby używać telefonu jako pilota.

Funkcja #3. Inteligentne oko

Inne produkty Hisense, takie jak klimatyzator typu split, mają funkcję inteligentnego oka. Posiada czujnik, który może wykryć temperaturę ciała użytkownika, jeśli znajduje się w pobliżu. I może automatycznie dostosować temperaturę AC w ​​zależności od tego, co wykryli.

Wniosek

I tak właśnie działa pilot do klimatyzatora Hisense. W sprzęcie domowym Hisense można znaleźć jeszcze inne unikalne funkcje i powinieneś je sprawdzić. Cieszymy się, że cieszyłeś się, że dowiedziałeś się więcej o tej firmie, co mogłoby zachęcić Cię do zakupu od nich. Dziękuję za przeczytanie!