Najlepiej sprzedające się produkty na stoiskach rynkowych

Dzisiaj, dzięki łatwiejszemu dostępowi do sklepów spożywczych, domów towarowych i ogromnych supermarketów, które już zapewniają konsumentom gotowe produkty, takie jak owoce i warzywa, kurczak, wieprzowina lub jagnięcina, nawet Twoi synowie lub córki mogą się do nich udać miejsc, w których można znaleźć najlepiej sprzedające się produkty na straganach w sklepie spożywczym.

Jednak nie wszystkie te produkty są uważane za świeże. Wśród najlepiej sprzedających się produktów na straganach, oprócz artykułów spożywczych i wypieków, znajdują się akcesoria modowe, towary vintage, dekoracje domu i nie tylko.

Najlepiej sprzedające się produkty na stoiskach rynkowych

W dzisiejszych czasach wydaje się, że konsument po prostu usiądzie i zrelaksuje się, podczas gdy supermarkety automatyzują, które z nich są świeże, a które nie, i etykietują te towary. Mimo wszystko nadal może panować atmosfera tradycyjnej możliwości robienia zakupów.

Pomysł, aby obudzić się rano, aby zmierzyć się z innymi kupującymi, targować się ze sprzedawcami, złapać świeże towary i udać się na pchli targ po dodatkowe znaleziska, może być nadal lepszy niż udanie się do pobliskiego sklepu spożywczego. Nigdy nie dowiesz się, ile sztucznych składników wstrzykuje się do tych upraw, takich jak mięso, aby je zakonserwować. Ale czy są one korzystne dla zdrowia?

W przypadku innych produktów rośnie dyskusja na temat tego, czy są to produkty autentyczne, czy podrobione. Jakie są najlepiej sprzedające się produkty na straganach i jak możesz odnieść sukces?

Co sprzedaje się najlepiej na straganach: lista 5 najlepszych

Stragany nie są typowymi galeriami handlowymi. Zwykle zdarzają się na zewnątrz, a jeśli jest szansa na deszcz, możesz zabrać ze sobą parasol na zakupy. Tłum jest głośniejszy i żywszy, a oni muszą. Jednak wolniej jest się targować. Przyjrzyjmy się najlepiej sprzedającym się towarom na tych straganach.

1. Ubrania w niepowtarzalne wzory

Jest szansa, że ​​to prawda, że ​​markowe koszule, które znajdziesz na niedostępnych straganach na całym świecie, mogą być towarami podrobionymi, a także towarami klasy A (czyli nie „podróbkami”, ale też nieoryginalnymi). Jednak najbardziej autentyczne na straganach są koszule w niepowtarzalne wzory.

Możesz znaleźć koszule w batikowe nadruki, pamiątkowe koszule z literami i grafiką miejsca, w którym się znajdujesz, koszule zaprojektowane przez małych projektantów, koszulki mniej znanych marek i nie tylko. Główna zaleta: te ubrania i ubrania są znacznie tańsze niż oryginalne i markowe ubrania z dzielnic handlowych w Twojej okolicy.

2. Przedmioty vintage

Czy to w porządku, że przedmioty vintage to strata pieniędzy? Po pierwsze, nie są to rzeczy niezbędne, a jeśli masz listę zakupów, towary vintage powinny znajdować się na dolnym końcu pozycji obowiązkowych. Oczywiście na szczycie listy umieścisz artykuły spożywcze, żywność i składniki kuchenne, mleko, gotowe do spożycia przekąski lub ryż.

Jednak największą zaletą tych straganów jest różnorodność, jaką mogą one zaoferować. Spójrz na jedną stronę, a zobaczysz, czego potrzebujesz, i spójrz na drugą, aby znaleźć te zabytkowe przedmioty. Wiele z tych przedmiotów obejmuje dekoracje i akcesoria do domu, albumy muzyczne w stylu vintage i przedmioty kolekcjonerskie. Jeśli martwisz się gromadzeniem się kurzu z biegiem czasu, cóż, wiele sklepów przygotowało i wyczyściło te przedmioty przed zakupem.

3. Zioła i kwiaty

Po trzecie, masz te zioła i kwiaty. Najpopularniejsze to olejki, kremy, lekarstwa i maści. Te zioła są zwykle butelkowane w małych pojemnikach, takich jak olejek z drzewa herbacianego i inne niezbędne substancje. Są stosowane w leczeniu różnych schorzeń, takich jak łagodzenie bólów głowy, skurczów mięśni oraz suplement poprawiający koncentrację.

Kwiaty są również częstym widokiem na straganach. Wiele butików z kwiatami może wyskoczyć w tydzień przed Walentynkami lub Wszystkimi Świętymi, ponieważ są to pory roku, kiedy cieszą się one największym zainteresowaniem klientów. Jednak popularne targi kwiatowe na całym świecie mają je przez cały rok, niezależnie od sezonu kwitnienia kwiatów.

Na Filipinach zarówno miejscowi, jak i turyści odwiedzają Dangwa w stolicy Manili, aby znaleźć tanie kwiaty w kraju, tańsze niż gdziekolwiek indziej. Niezależnie od tego, czy potrzebują bukietu dla swoich bliskich, dekoracji kwiatowych do nowych domów, czy kwiatów na wesela i inne imprezy, udają się do tego miejsca, aby zaoszczędzić na ogromnych i rosnących kosztach.

Zrównoważony rozwój i problemy środowiskowe to powszechne czynniki, które mogą wpływać na produkcję ziół i kwiatów. Sprzedawcy i dostawcy walczą o utrzymanie świeżości tych towarów teraz, gdy planeta generuje więcej śladów węglowych niż kiedykolwiek wcześniej.

4. Grillowane mięso i kaczka po pekińsku

Jeśli jesteś smakoszem, na straganie znajdziesz przystań dla egzotycznych potraw, grillowanego mięsa i popularnej na całym świecie kaczki po pekińsku. W azjatyckich miejscowościach turystycznych popularne są stoiska z jedzeniem na świeżym powietrzu i stragany. Wietnamski targ nocny w Hanoi pozwala znaleźć rzędy straganów, na których sprzedaje się uliczne jedzenie i grillowane mięso.

Warto również spróbować kaczek po pekińsku, a wrażenia z posiadania ich w restauracjach i wokół tych straganów są zupełnie inne. Ten produkt jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów na straganach; ten przysmak rozprzestrzenił się na całym świecie. Na przykład w kalifornijskim Chinatown można znaleźć restauracje i stragany oferujące kaczkę po pekińsku.

Oryginalnie pochodzi z Pekinu i charakteryzuje się cienką, chrupiącą skórką podawaną jako restauracja obiadowa lub na świeżym powietrzu, w połączeniu z różnymi wyśmienitymi smakami sosów.

5. Wypieki

Rodziny i pokolenia prowadzą stragany w wielu częściach świata. Stanowią część współczesnej historii ze zorganizowaną strukturą łańcucha dostaw. Innym popularnym produktem na straganach są wypieki.

Może to obejmować wszystko, od makaroników, pizzy, babeczek, ciast, chipsów, ciastek i orzechów.

Rynek rolników: co się najlepiej sprzedaje

Co to jest targ rolniczy i jakie są jego najlepiej sprzedające się produkty na straganach? Tego typu sklepy odnoszą się do utrzymania rynków, które zamierzają oferować produkty w systemie rolnik-konsument. Innymi słowy, łańcuch dostaw różni się od typowej konfiguracji straganu rynkowego.

Najpopularniejsze i najlepiej sprzedające się produkty na rynku rolniczym to:

  • Produkty do kąpieli i pielęgnacji
  • Rękodzieło ręczne
  • Konserwy i wypieki
  • Odsprzedaż przedmiotów
  • Produkty na zamówienie
  • Wyśmienita karma dla zwierząt domowych i inne produkty dla zwierząt
  • Przystawki ogrodowe

Jakie produkty sprzedają się najlepiej na pchlim targu?

Stragany można również znaleźć na pchlim targu, ale ich konfiguracja jest inna, ponieważ zazwyczaj masz do czynienia z przedmiotami na dużą skalę, takimi jak sofy, abażury lub pościel.

Pchli targ to miejsce, do którego powinieneś się udać, szukając świetnych okazji. Pchli targ jest uważany za bardziej otwarty dla osób fizycznych, ponieważ prawie każdy może sprzedać swoje towary. Zazwyczaj sezonowe pchle targi są prowadzone we współpracy z organizacjami w celu nawiązania kontaktu z zainteresowanymi uczestnikami, którzy chcą zarobić dodatkowe dochody.

Najpopularniejsze produkty w tego typu sklepach to odzież, obuwie, torebki, biżuteria, meble, artykuły gospodarstwa domowego, ceramika, dzieła sztuki, obrazy, dekoracje, artykuły ogrodnicze, książki z drugiej ręki, płyty muzyczne i nie tylko.

Najlepiej sprzedające się produkty na stoiskach rynkowych w witrynie Krostrade.com

Namioty tworzą stragan. Najważniejsze elementy, na które powinieneś spojrzeć na idealnym straganie, to flagi reklamowe, zadaszenia, obciążniki, torby transportowe i ściany boczne. Dzięki Krostrade zyskujesz dostęp do szerokiej kolekcji trwałych i wysokiej jakości namiotów.

Te najlepiej sprzedające się stragany muszą być uzupełnione najlepszymi straganami. Znajdź te, które są łatwe w konfiguracji i utrzymaniu, gdy jako sprzedawcy lub sprzedawcy uczestniczysz w tych wydarzeniach rynkowych. Imponowanie, wabienie i przyciąganie klientów namiotami i innym wyposażeniem firmy Krostrade jest możliwe.