Najlepsze sposoby na zresetowanie fotela do masażu w celu uzyskania większej wydajności

Posiadanie fotela masującego to doskonała inwestycja, ale trzeba się nauczyć, jak go zresetować, jeśli ktoś chce go mieć. Uzyskanie fotela do masażu całego ciała to kolejna najlepsza rzecz w porównaniu do odwiedzania spa za każdym razem, gdy ktoś chce masażu. W końcu codzienne odwiedzanie spa lub centrum odnowy biologicznej nie jest rozsądne — jest drogie i czasochłonne.

Utrzymywanie fotela do masażu w domu może wydawać się łatwe, ale właściciel fotela do masażu musi wiedzieć, ile czasu zajmuje jego utrzymanie, a to może obejmować od czasu do czasu resetowanie. W końcu to maszyna, a nie mebel, który można po prostu rzucić w róg pokoju.

Najlepsze sposoby na zresetowanie fotela do masażu w celu uzyskania większej wydajności

Niektóre problemy z fotelem do masażu

Oto kilka kwestii, z którymi może sobie poradzić właściciel fotela do masażu:

  • Temperatura krzesła może czasami stać się niestabilna
  • Krzesło może się rozładować
  • Okablowanie krzesła może się przegrzać
  • Krzesło może przestać reagować na pilota lub sterowanie
  • Automatyczny wyłącznik czasowy fotela może nie zawsze działać
  • Krzesło może całkowicie przestać działać

Resetowanie fotela do masażu

Te problemy bywają przerażające, dlatego należy je odpowiednio wykorzystywać, aby mogły trwać dłużej. Podczas korzystania z krzesła należy zachować pewne środki ostrożności i regularnie przeprowadzać konserwację.

Podczas montażu fotela masującego upewnij się, że program korzysta z pilota i użyj zaprogramowanego programu, aby aktywować go samodzielnie. Jeśli krzesło nie działa poprawnie, natychmiast je wyłącz, aby uniknąć dalszych problemów. Aby zmienić stan pracy fotela masującego, upewnij się, że jest on wyłączony i nie jest używany.

Za pomocą pilota włącz zasilanie i przycisk ugniatania i przytrzymaj je przez pięć do dziesięciu sekund. Następnie po prawej stronie zdalnego ekranu pojawi się znak błędu, a krzesło lekko wibruje.

Jest to system diagnostyczny, który usunie historię wszystkich poprzednich sesji masażu, przywracając ją do ustawień fabrycznych. W ten sposób krzesło jest resetowane, oszczędzając je przed innymi problemami.

Jeśli jednak fotel masujący nie działa lub ma problemy z włączeniem lub wyłączeniem, sprawdź przewód zasilający. Może być spalony lub nieprawidłowo zainstalowany.

Podczas korzystania z fotela do masażu upewnij się, że ma wystarczającą moc. Sprawdź moc przewodu zasilającego lub spójrz na bezpiecznik. Jeśli przewód zasilający jest spalony, nie próbuj go zaklejać, ponieważ najlepiej byłoby go całkowicie wymienić.

Problemy, które można rozwiązać, resetując

Oto kilka problemów, które można rozwiązać za pomocą prostego resetowania krzesła:

Funkcja timera

Automatyczny timer jest ważny, aby znać czas sesji masażu. Choć nie wpływa na wewnętrzny mechanizm masowania, jest to wielka sprawa dla użytkowników foteli masujących. Resetowanie może przywrócić funkcję automatycznego timera.

Funkcja temperatury

Zablokowane ustawienia mogą powodować wzrost temperatury fotela masującego. Zresetowanie nakładki automatycznego fotela masującego może usunąć nieprawidłowe ustawienia, dając fotelowi nowy start.

Funkcje nieodpowiadające

Jeśli funkcje fotela masującego nie działają prawidłowo, prosty reset może to naprawić. Te cechy mogą obejmować, że rolki nie schodzą tak głęboko, jak powinny, ponieważ może wystąpić błąd w ustawieniach.

Może to również dotyczyć poduszek powietrznych, jeśli nie są ściśnięte lub monitor LCD się nie włącza. Wszystkie te funkcje można naprawić, po prostu resetując fotel do masażu raz.

Nagłe przystanki

Wielokrotne nagłe zatrzymanie oznacza, że ​​spersonalizowane ustawienia krzesła mogą mieć problemy. Można to naprawić za pomocą prostego resetu, ale lepiej jest zadzwonić do technika, który może dokładniej sprawdzić fotel i uniknąć dalszych problemów, jeśli problem będzie się powtarzał.

Inne poprawki fotela do masażu

Oto kilka przydatnych szybkich poprawek dotyczących fotela do masażu:

Pilot nie działa

Większość pilotów jest wyposażona w piloty LED ze światłami, które czasami nie reagują. W takim przypadku lepiej sprawdzić pilota i naprawić czujniki LED. W przeciwnym razie problem może dotyczyć krzesła, a nie pilota.

Funkcje masażu nie działają

Jeśli fotel do masażu wydaje nietypowe dźwięki lub całkowicie przestaje działać, najlepiej natychmiast go wyłączyć i wykonać czynności, aby go zresetować. W przypadku nietypowych dźwięków sprawdź pompę powietrza, otwierając rurkę węża i ponownie zakładając pompę. Uważnie monitoruj dźwięki silnika, a jeśli coś jest nie tak, może istnieć podstawowy problem, który należy rozwiązać.

Wniosek

Fotel do masażu to jedna z lepszych inwestycji, jakie mogą mieć osoby pracujące. Nie jest do końca tani, więc ludzie starają się o nie dbać.

Fotele masujące mają płynne działanie i nie sprawią żadnych kłopotów. Nauka resetowania fotela do masażu jest ważna, ponieważ pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze właściciela fotela do masażu.

Wszelkie drobne problemy można rozwiązać, po prostu resetując krzesło, wykonując powyższe czynności. W przeciwnym razie najlepiej zlecić sprawdzenie ekspertowi, aby uniknąć większych problemów.