Kompletny przewodnik po regulacji podłokietników do domowego krzesła obrotowego

Obrotowe podłokietniki są doskonałym dodatkiem do każdego biura. Pozwalają regulować wysokość lub wysokość podłokietników, ich bliskość do ciała, napięcie w nich oraz odległość obracania się krzesła bez poruszania się.

Poniższy przewodnik przeprowadzi Cię przez proces regulacji podłokietników domowego krzesła obrotowego, aby działały najlepiej dla Ciebie!

Kompletny przewodnik po regulacji podłokietników do domowego krzesła obrotowego

Kroki regulacji podłokietników domowego krzesła obrotowego

Krok 1. Aby wyregulować naprężenie podłokietników, usuń małą dźwignię łączącą obie strony podłokietników. O ćwierć obrotu dokręć lub poluzuj, jak blisko ciała się znajdują. Kiedy chcesz wrócić do nich ponownie, przymocuj ponownie ćwierć obrotu i umieść go tam, gdzie był wcześniej

Krok 2. Jeśli chcesz zmienić odległość podłokietników, masz dwie możliwości. Pierwszym z nich jest ich całkowite usunięcie i zastąpienie ich śrubami (zdjęcie w pierwszym kroku). Poluzuj lub dokręć odległość od ciała, poluzowując lub dokręcając śrubę.

Krok 3. Aby wyregulować, jak nisko znajdują się podłokietniki, użyj klucza po obu stronach ramienia, aby dokręcić lub poluzować, jak nisko są.

Krok 4. Możesz również zdemontować podłokietniki i założyć je tyłem za pomocą śruby (na zdjęciu w kroku pierwszym), aby pochylenie było bliżej ciała

Krok 5. Drugą opcją regulacji odległości ramion jest wyjęcie obu śrub, umieszczenie dwóch otworów po obu stronach podłokietnika i włożenie śruby z dwiema nakrętkami.

Krok 6. Następnie możesz dokręcić, jak blisko siebie znajdują się podłokietniki, używając klucza do poluzowania lub dokręcenia ich odległości od ciała.

Do czego służy pokrętło pod krzesłem biurowym?

Pokrętło pod krzesłem biurowym służy do regulacji wysokości lub niskiego poziomu kół. Jeśli wydają się za bardzo odstawać, poluzuj je, a jeśli nie poruszają się wystarczająco, dokręć je.

Jak obniżyć wysokość krzesła biurowego?

Istnieją dwa sposoby obniżenia wysokości krzesła. Pierwsza opcja obniżania wysokości fotela biurowego polega na wykręceniu obu śrub i użyciu klucza, aby przesunąć go w dowolnym kierunku, siedząc na krześle.

Drugim sposobem jest poluzowanie lub dokręcenie odległości od ciała, w której są one skręcone za pomocą pokrętła pod krzesłem.

Jak podnieść wysokość krzesła biurowego?

Pierwszym sposobem, aby wyregulować, jak wysoko lub nisko porusza się siedzisko biurowe, możesz wyjąć obie śruby i użyć klucza, aby przesunąć je w dowolnym kierunku, siedząc na krześle. Druga opcja, aby dostosować pochylenie krzesła biurkowego, możesz poluzować lub dokręcić, jak daleko od ciała są skręcone za pomocą pokrętła pod krzesłem.

Jak powstrzymać biurko przed pochylaniem się do przodu?

Jeśli Twoje krzesło biurowe przesuwa się do przodu, gdy siedzisz na biurku, istnieje kilka rozwiązań. Pierwszym sposobem, aby wyregulować, jak wysoko lub nisko porusza się twoje siedzenie, jest wyjęcie obu śrub i użycie klucza, aby przesunąć je w dowolnym kierunku, gdy siedzisz na krześle.

Jeśli to z jakiegoś powodu nie zadziała, możesz po prostu dokręcić lub poluzować, jak daleko od ciała są skręcone za pomocą pokrętła pod krzesłem.

Jak dostosować nachylenie mojego biurka?

Druga opcja, aby dostosować pochylenie krzesła biurkowego, możesz poluzować lub dokręcić, jak daleko od ciała są skręcone za pomocą pokrętła pod biurkiem.

Jaki jest najlepszy sposób na siedzenie przy biurku przez cały dzień?

Najlepszym sposobem na całodzienne siedzenie przy biurku jest trzymanie stóp płasko na ziemi i wyprostowane plecy. Możesz również użyć ergonomicznej maty lub sprzętu do rozciągania zamiast tego, jak są one skręcane za pomocą pokrętła pod biurkiem.

Jak ustawić, jak nisko porusza się moje siedzenie?

Możesz regulować, jak nisko porusza się twoje siedzenie, jak daleko od ziemi są skręcane za pomocą pokrętła pod biurkiem.

Jak dostosować, o ile moje krzesło się obraca?

Trzecia opcja regulowania nachylenia biurka, możesz obracać, jak daleko od siebie lub blisko siebie są skręcone razem ze śrubą i nakrętką pod nimi, aż będzie w sam raz.

Powinieneś także zwrócić uwagę na inne elementy, które również mogą wymagać zaciśnięcia. Mogą się poluzować, jeśli wcześniej miałeś ten problem! Jeśli nie, to gratulacje! Korekty zakończone!

Jak pochylasz się do przodu podczas siedzenia?

Istnieje kilka różnych sposobów pochylania się do przodu podczas siedzenia. Po pierwsze, oparcie krzesła biurkowego można regulować na jego wysokości, aby opierać się przed nim, a nie za nim, tak jak obrotowe krzesła biurowe w pracy.

W razie potrzeby możesz również oprzeć jedną stopę pod drugim kolanem, aby uzyskać podparcie dla nogi! Pomoże to zachować równowagę podczas odkładania większości masy ciała po jednej stronie, a nie po obu stronach.