5 najlepszych sposobów składania wózka Uppababy

Złożenie wózka UPPAbaby może być trudnym zadaniem dla każdego nowego rodzica. Jest tak wiele różnych sposobów składania wózka, skąd wiesz, który z nich jest najlepszy? Jesteśmy tutaj, aby pomóc! W tym poście na blogu omówimy sposoby składania wózka UPPAbaby w pięciu prostych krokach.

Kroki składania wózka UPPAbaby

Krok 1. Znajdź przycisk spustu na wózku UPPAbaby. Zazwyczaj znajduje się on obok lub pod rączką wózka spacerowego UPPAABY.

5 najlepszych sposobów składania wózka Uppababy

Krok 2. Naciśnij dźwignię zwalniającą i mocno naciśnij ten przycisk, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu. Będziesz wiedział, że zrobiłeś to poprawnie, jeśli usłyszysz dźwięk kliknięcia.

Odwróć uchwyt wózka UPPAbaby, aby wypiąć go z uchwytu ruchem obrotowym. Dzięki temu uwolnisz sposób, w jaki obecnie trzymasz wózek spacerowy UPPAABY, dzięki czemu możesz go teraz złożyć jednym płynnym ruchem, a następnie umieścić w futerale.

Krok 3. Po prostu podnieś rączkę wózka UPPAbaby, a następnie odciągnij ją do miejsca, w którym chwytasz. Będziesz wiedział, że zrobiłeś to poprawnie, jeśli usłyszysz drugi dźwięk kliknięcia, który pokaże, jak solidny jest teraz Twój wózek spacerowy UPPAABY jednym płynnym ruchem.

Odwróć przycisk spustu tak, aby był skierowany w dół, a następnie złóż wózek UPPAbaby do góry, naciskając go w kierunku podłoża obiema rękami.

Krok 4. Chwyć za rączkę wózka UPPAbaby, naciśnij przycisk spustowy, aby jednym płynnym ruchem zwolnić mocne skręcenie przed umieszczeniem go w futerale.

Jak otworzyć wózek G-luxe?

Ten wózek jest przeznaczony do otwierania jedną ręką. Po prostu pociągnij za spust po obu stronach uchwytu, podnosząc i odsuwając się od ciała, a następnie użyj obu rąk, aby popchnąć lub nacisnąć panel w pobliżu każdego koła, aż zablokuje się na swoim miejscu. Możesz również odblokować, naciskając do wewnątrz w tym samym miejscu, aż zamek zatrzaśnie się na swoim miejscu.

Jak zablokować wózek z parasolem?

Większość wózków parasolowych ma mechanizm blokujący, który wystarczy przekręcić z pozycji odblokowanej do zablokowanej. Zwykle jest po jednej z dwóch stron, w zależności od tego, jak jest złożony do przechowywania lub transportu. Gdy są otwarte i gotowe do użycia, zablokuj koła, obracając je do wewnątrz palcami do siebie, aż znajdą się w pozycji zablokowanej.

Innym rodzajem mechanizmu blokującego jest blokada bezpieczeństwa, którą należy wcisnąć do środka w kierunku ciała, aż zablokuje się na swoim miejscu. Zwykle będzie to również po jednej stronie – w zależności od tego, w jaki sposób obracasz koła do wewnątrz podczas ich używania (zwykle byłaby to inna strona niż tam, gdzie są blokady obrotowe).

Przed transportem wózka upewnij się, że oba te mechanizmy są zablokowane. Aby odblokować je do złożenia i schować lub przesunąć, po prostu wykonaj czynności w odwrotnej kolejności: obróć koła na zewnątrz, aż zablokują się na swoim miejscu, a następnie wciśnij blokadę bezpieczeństwa.

Jak otworzyć wózek z Myszką Miki?

Otwórz schowek na swoje rzeczy, zwalniając pasek, a następnie rozkładając i odchylając oba ramiona. Gdy znajdą się na miejscu po obu stronach siedziska, zwolnij ich blokady przed otwarciem drzwi na każdym ramieniu. Powinno to odsłonić siatkowy kosz lub kieszeń pod spodem, do której można wsunąć ręce, aby podnieść siedzenie.

Jaki jest dobry sposób na złożenie wózka UPPAbaby?

UPPAbaby oferuje wiele sposobów składania wózków, w zależności od posiadanego modelu i ilości czasu.

Na przykład, jeśli chcesz szybko schować lub przenieść wózek, możesz po prostu ustawić składaną kierownicę w pozycji pionowej, a następnie jedną ręką popchnąć siedzisko, a drugą ręką podciągnąć po obu stronach wózka. to. Spowoduje to kliknięcie, gdy wszystkie trzy elementy zatrzasną się na swoim miejscu.

Jak złożyć wózek z parasolką Baby R Us?

Krok 1. Najpierw upewnij się, że klips na klatkę piersiową jest dobrze zamocowany po obu stronach. Będziesz tego chciał, ponieważ staje się to trudne, gdy jest złożony i zamknięty (plus musisz mieć możliwość ponownego otwarcia).

Krok 2. Następnie rozłóż baldachim i wyciągnij go. Następnie wyciągnij oba tylne koła, aby maksymalnie je wydłużyć.

Krok 3. Odwróć wózek, aby zobaczyć, jak się złoży (to dobry pomysł, jeśli nie wiesz, jak złożyć wózek z parasolem)

Krok 4. Poszukaj metalowych prętów z tyłu. Musisz upewnić się, że są wkręcone na miejsce, a następnie wcisnąć blokadę bezpieczeństwa

Krok 5. Złóż jeden bok wózka, dociskając go w dół, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu (w ten sposób będziesz wiedzieć, czy obie strony są złożone prawidłowo)

Krok 6. Powtórz ten proces po przeciwnej stronie. Umieść go na mniejszym obszarze, pociągając za oba uchwyty i ponownie naciskając.

Jak otworzyć wózek z parasolem?

Wózek otworzy się automatycznie. Po naciśnięciu czerwonego przycisku na uchwycie odblokuje się, a następnie kliknie, gdy będzie gotowy do otwarcia. Ze względów bezpieczeństwa obie strony muszą być bezpiecznie zablokowane przed próbą złożenia lub rozłożenia wózka z parasolem.