Jaka jest różnica między Ashley 850 a Ashley 516 Power Loveseat?

W przypadku mebli Ashley pojawia się jedno powszechne pytanie dotyczące fotelików dwuosobowych. Jaka jest różnica między fotelikiem Power Seat Ashley 850 i Ashley 516?

Zanim na to odpowiem, najpierw poznajmy różnicę między fotelikiem a sofą. Niestety, przeciętny Joe zwykle myli te dwie rzeczy jako to samo.

Jaka jest różnica między Ashley 850 a Ashley 516 Power Loveseat?

Co to jest sofa dwuosobowa?

Nazwa sugeruje, że fotelik jest przeznaczony dla dwóch osób, które są kochankami lub zalotami. Stworzyli jednak sofę, aby zapewnić kobietom miejsce do siedzenia i wygładzania swoich obszernych ubrań, nazwanych małą sofą.

Po pewnym czasie ludzie zdali sobie sprawę, że te małe sofy mogą być używane przez dokładnie dwie osoby zakochane w sobie, i zaczęto je sprzedawać jako dwuosobowe fotele. Warianty zostały wydane od tego czasu. Tete-a-tete. Dwumiejscowy samochód zaprojektowany w kształcie litery S.

Podobno para może rozmawiać twarzą w twarz z wzajemnym podłokietnikiem między nimi, jest jedną z dobrze znanych odmian. Średnia długość tylnego siedzenia wynosi około sześćdziesięciu cali, ponieważ jest ono zaprojektowane tak, aby pomieścić tylko dwie osoby.

Sofa, leżanka i futon to meble używane jako łóżka: szezlong, chesterfield i tapczan. Mdlejąca kanapa jest jednym z bardziej ezoterycznych.

Niektórzy twierdzą, że wersje wyrafinowane i artystyczne. Fotel to kolejna opcja, którą poznasz w dalszej części.

Co to jest sofa?

Sofa to rodzaj stożkowego siedziska ze sprężynami i poduszkami. Często określa się go jako kanapę lub kanapę, w zależności od tego, który głośnik jest. Posiada również wyściełany tył i szafki, które mogą być w całości lub częściowo wyściełane.

Podstawową funkcją sofy jest zapewnienie miejsca do siedzenia. Jednak większość sof ma również wbudowaną funkcję, która pozwala zmienić je w łóżko.

Oparcie i podłokietniki pierwszych znanych sof, pochodzących z Europy XVII wieku, mogą być obniżone, aby siedzisko stało się łóżkiem, które do dziś pozostaje drugorzędnym zastosowaniem kanapy.

Różnica między fotelem a sofą

Kanapa to dowolny tapicerowany element do siedzenia, który może pomieścić dwie lub więcej osób i ma oparcie i podłokietnik. Sofa dwuosobowa to maleńka sofa zbudowana tylko dla dwóch osób, zazwyczaj pary. Jednak kanapa może pomieścić kilka osób, zwykle trzy lub więcej.

Zwykle mierzy około 84 cale długości. Fotel może pomieścić tylko dwie osoby i zwykle ma około sześćdziesięciu cali długości.

Podstawowym celem sofy jest wygodne siedzenie dwóch lub więcej osób jednocześnie. Z drugiej strony, celem kącika miłości jest umożliwienie zalotnej parze odbycia intymnej rozmowy.

Jeszcze jedna ważna rzecz. Zanim zapytamy, jaka jest różnica między Power Seatem Ashley 850 i Ashley 516? Najpierw dowiedzmy się, czym jest rozkładany fotel.

Co to jest rozkładana sofa?

Rozkładana sofa lub krzesło to fotel z oparciem, które można regulować, aby odchylić się do tyłu i podnóżkiem, który można podnieść, aby podeprzeć nogi.

Główną różnicą między sofami rozkładanymi a nieruchomymi są dostępne opcje. Termin „stacjonarny” odnosi się do sofy zaprojektowanej jako siedzisko. Nie ma możliwości rozkładania. Sofy stacjonarne istnieją od dawna i są wypróbowaną i prawdziwą opcją do siedzenia.

Z drugiej strony nieruchoma sofa nie pozwala na odchylanie się do tyłu. Tak więc, podczas gdy stacjonarna sofa umożliwia użytkownikowi położenie się na poduszkach, rozkładana sofa umożliwia wielu osobom wygodne rozłożenie się w tym samym czasie.

Przejdźmy teraz do głównego pytania.

Jaka jest różnica między PowerFeed Ashley 850 i Ashley 516?

Ashley HomeStore

Ashley HomeStore to amerykański sprzedawca mebli. Firma, która rozpoczęła się w 1997 roku, a obecnie ma ponad 2000 na całym świecie, została założona w 1997 roku.

Sklepy meblowe należące do sieci są zarówno własnością korporacyjną, jak i są prowadzone, a dwa są indywidualnie własnością i są obsługiwane.

Rozkładana sofa Turbulence z podwójnym zasilaniem

Lub dwuosobową kanapę Ashley 850 power. Siedzisz w rozkładanej sofie Turbulence. Pochyl ciało, a następnie wyreguluj zagłówek, aby podwoić relaks. Pociągnij środkowe siedzenie, aby odsłonić rozkładany stolik na czasopisma i piloty.

Twoja elektronika również doceni złącza ładowania USB w tej sofie. Po obu stronach znajdziesz uchwyty na kubki ze stali nierdzewnej. Aby uzyskać styl i uczucie, które pokochasz, całość jest owinięta wysokiej jakości imitacją skóry z modnymi gigantycznymi szwami.

Podwójna rozkładana sofa Dunwell

Albo dwuosobową kanapę Ashley 516 Power. Dzięki rozkładanej sofie Dunwell piękno ma moc. Tapicerka ma piękny wzór spękań, który nadaje jej iluzję jedwabistej skóry. Jednak w tym krześle chodzi o wygodę tkaniny.

Kontrastowe szwy Jumbo nadają modny akcent. Wygodne, podwójnie wyściełane podłokietniki otaczają Twoje ciało. Jednym dotknięciem możesz wyregulować głowę i odchylić się do tyłu.

Wniosek

Podsumowując, główna różnica między dwoma modelami fotelików to cechy. Obaj są rozkładanymi fotelikami. Ale różnią się one bardzo nie tylko wyglądem, ale także funkcjami, które oferuje. Na przykład Ashley 850 oferuje więcej funkcji w porównaniu do 516.