Jak wyregulować siedzisko i oparcie krzeseł obrotowych za pomocą kółek

Krzesła obrotowe na kółkach są doskonałym dodatkiem do każdego biura, ponieważ pozwalają na mobilność i łatwy transport krzesła z miejsca na miejsce. Jak często jednak dopasowujesz siedzenie lub oparcie swojego krzesła obrotowego?

Jeśli jest to coś, co zaniedbałeś, nadszedł czas, aby poświęcić trochę czasu na zastanowienie się, w jaki sposób możesz dostosować swoje meble, aby ogólnie były wygodniejsze. Dowiemy się, jak wyregulować siedzisko i oparcie krzeseł obrotowych na kółkach!

Jak wyregulować siedzisko i oparcie krzeseł obrotowych za pomocą kółek

Jak ergonomicznie ustawić krzesło?

Dostosowanie wysokości siedziska do Twojego wzrostu jest łatwym krokiem, który można wykonać w ciągu kilku chwil. Jeśli zauważysz, że zginasz kolana i garbisz się, spróbuj dostosować wysokość tak, aby pokrywała się z biodrami. Dzięki temu nie będziesz nadmiernie obciążać pleców podczas siadania .

Jak wyregulować wysokość krzesła obrotowego na kółkach?

Wysokość krzesła obrotowego z kółkami można regulować, odkręcając śruby po obu stronach. Następnie musisz dostosować, jak wysoko lub nisko ma się podnieść, dokręcić tę samą śrubę z powrotem i voila!

Jak ogólnie sprawić, by Twoje krzesła były wygodniejsze?

Ogólnie rzecz biorąc, to, jak sprawić, by krzesła były wygodniejsze, jest sprawą subiektywną. Spróbuj znaleźć odpowiednie krzesło dla swojego ciała i jak najbardziej Ci się podoba. Zalecamy wypróbowanie różnych modeli przed podjęciem jakichkolwiek decyzji, aby mieć pewność, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Jakie są najpopularniejsze rodzaje krzeseł, które oferujesz ludziom do kupienia?

Posiadamy szeroką gamę różnych rodzajów obrotowych krzeseł biurowych, które z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby i sprawią, że czas spędzony na krześle będzie bardziej komfortowy. Zalecamy poświęcenie trochę czasu na przejrzenie naszego pełnego ekwipunku.

Jak regulować ergonomicznie krzesło

Istnieje kilka różnych sposobów na ergonomiczną regulację siedziska i oparcia krzesła obrotowego. Niektórzy ludzie lubią używać klinów do podparcia lub wzrostu, a także poduszek, poduszek, koców i podpórek. Najlepszą metodą jest to, jak jest to dla Ciebie najbardziej komfortowe.

Usiądź na chwilę na krześle i zobacz, jak to jest; jeśli czujesz, że twoje plecy nie są podparte, dodaj jedną z nich do siedzenia. Dobrze jest również dostosować wysokość lub wysokość krzesła od podstawy, aby stopy mogły spoczywać na podłodze lub podnóżku.

Oto kilka innych sposobów dostosowania fotela:

Krok 1. Użyj podnóżka, aby dać stopom coś, na czym mogą odpocząć, siedząc na krześle przez dłuższy czas.

Krok 2. Jeśli jesteś wyższy, upewnij się, że siedzisko jest całkowicie wysunięte, aby nie było zbyt nisko ani zbyt wysoko od podstawy i mogło utrzymać Twój wzrost.

Krok 3. Jeśli jesteś niższy, dostosuj wysokość lub wysokość krzesła od podstawy, aby stopy mogły spoczywać na podłodze lub podnóżku.

Krok 4. Użyj poduszki lędźwiowej jako podparcia pleców, siedząc na krześle obrotowym. Dobrze jest również upewnić się, że wysokość siedzenia od tylnej części kolan jest taka, jak chcesz.

Krok 5. Jeśli między krzesłem a plecami jest szczelina, użyj izolacji z pianki lub innego wypełniacza, aby siedzisko przylegało ściśle do kręgosłupa i zapewniało lepsze podparcie.

Krok 6. Upewnij się, że wysokość lub wysokość ustawianych obrotowych kółek odpowiada wysokości lub wysokości krzesła nad ziemią.

Krok 7. Krzesła obrotowe świetnie nadają się również dla osób, które cały dzień siedzą przed komputerem, ponieważ umożliwiają łatwe poruszanie się podczas siedzenia.

Kroki regulacji siedziska i oparcia krzeseł obrotowych na kółkach

Krok 1. Poluzuj śruby na plecach i siedzeniu. Będziesz chciał je poluzować, ale nie za bardzo, ponieważ nie chcesz, aby spadły!

Krok 2. Upewnij się, że oba są wystarczająco poluzowane, aby można było łatwo poruszać się po tym, co wymaga regulacji. Jeśli krzesło ma funkcję obrotową w siedzisku, pamiętaj, aby poluzować również śruby.

Krok 3. Usiądź na krześle i wyreguluj, jak chcesz, poluzowując lub dokręcając śruby. Trochę zabawy może być tutaj konieczne, więc nie martw się, jeśli nie jesteś jeszcze zadowolony z tego, jak to jest! Dokonuj niewielkich zmian na raz, aż poczujesz się wystarczająco komfortowo, aby dostosować siedzisko i oparcie krzeseł obrotowych na kółkach.

Krok 4. Gdy już wszystko dokręcisz, upewnij się, że to wystarczy, aby nie zsunęły się ze swoich śrub! Jeśli tak się stanie, możesz użyć trochę smaru na gwintach śrub, ale nie powinno to być konieczne, jeśli używasz wysokiej jakości krzesła.