8 najlepszych miejsc na zakup mebli wysokiej jakości

Masz pomysł, gdzie najlepiej kupić wysokiej jakości meble? Numer 1 na naszej liście to oczywiście Krostrade.com!

Tutaj możesz znaleźć różne meble, które pasują do Twojego stylu i komfortu; i idą w parze, odpowiadając za poprawę efektywności i produktywności Twoich pracowników, zwłaszcza gdy musisz ustawić te meble w swoim biurze.

8 najlepszych miejsc na zakup mebli wysokiej jakości

Pomyśl o tym:

A co by było, gdyby w twoim biurze były brudne krzesła i stoły, a nawet puste ściany? To niewątpliwie przytłaczające, prawda? Dlatego jako pracodawca powinieneś zapewnić swoim podwładnym doskonałe środowisko, biorąc pod uwagę styl i wygodę.

Wiem, że zgodzisz się z tym, że tętniące życiem obszary pracy mogą motywować Twoich ludzi, utrzymując ich produktywność przez cały dzień. Jeśli więc potrzebujesz zmodyfikować wnętrze swojego biura, jesteś we właściwym miejscu. Mamy tylko najlepsze; i zdecydowanie na to zasługujesz.

Bez zbędnych ceregieli przejdźmy do szczegółów!

Najlepsze miejsca do kupowania mebli wysokiej jakości

Przy tak dużym wyborze, szukanie najlepszych mebli biurowych może być przytłaczające. Aby pomóc Ci zacząć, odwiedź następujące sklepy, które sprzedają szeroką gamę mebli biurowych:

Krostrade.com

Reprezentujemy meble designerskie Mila, które specjalizują się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych i funkcjonalnych nóg stalowych do mebli roboczych, biurowych, gabinetowych, restauracyjnych, hotelowych oraz realizacji indywidualnych projektów. Nasze produkty wykonane są z wysokogatunkowych profili stalowych oraz blach stalowych, a następnie malowane proszkowo w drobnej strukturze.

Mało tego, oferowane stoły, biurka i meble wykonane są ze stalowych nóg, co oznacza trwałość. Bardziej niesamowite jest to, że wysokość może być regulowana (zarówno elektryczna, jak i mechaniczna). To samo dotyczy centralnych podstaw do ich stołów i biurek.

Nie przejmuj się jeszcze, jest więcej! Możesz zdecydować się na więcej elementów dodatkowych, takich jak kanały kablowe, nogi szafek, mechanizm rozsuwanego blatu, uchwyty na komputer oraz wsporniki do paneli szklanych i drewnianych, wystarczy nazwać!

Znajdziesz tutaj również szuflady metalowe i plastikowe z prowadnicami wykonanymi odpowiednio we włoskim i szwedzkim designie.

Nawet teraz Krostrade dokłada wszelkich starań, aby zaoferować Ci szeroką gamę opcji.

Magazyn mebli biurowych

Hurtownia mebli biurowych oferuje bogatą kolekcję wysokiej jakości mebli biurowych, zarówno offline, jak i online. Mogą pomóc kupującym, od doradztwa w zakresie układu i dostawy po instalację, czyszczenie i likwidację.

Office Furniture Warehouse ma dwa magazyny w Pewaukee i Kenosha w stanie Wisconsin, które zajmują powierzchnię ponad 34 000 stóp kwadratowych. Znajdziesz tam różne zapasy, takie jak krzesła biurowe, szafy na dokumenty, biurka z regulacją wysokości oraz nowe i używane biurka, boksy i ścianki działowe oraz stoły do ​​sal konferencyjnych. Mają wszystko, czego potrzebują w Twoim miejscu pracy.

Niestety w tej chwili ich sklep internetowy sprzedaje tylko krzesła, które widzisz na ich stronie.

OfficeAnything.com

OfficeAnything ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Gwarantują, że ich zespół wyszkolonych ekspertów pomoże Ci stworzyć idealne miejsce do pracy. Mają również duży wybór profesjonalnych mebli biurowych online, w tym stoły konferencyjne, biurka powitalne w recepcji, nowoczesne meble do poczekalni i modułowe biurka w konkurencyjnych cenach. OfficeAnything współpracuje z renomowanymi producentami mebli biurowych, takimi jak OFM, Cherryman Industries, Global Total Office i Mayline.

Lulu & amp; Gruzja

Jeśli szukasz połączenia niedrogich i wysokiej klasy elementów, Lulu & amp; Georgia oferuje szeroki wybór eleganckich mebli biurowych. Od minimalistycznych biurek po krzesła biurowe w stylu vintage – Lulu & amp; Georgia ma wszystko, czego potrzebujesz, aby udekorować swoje biuro klasycznymi elementami. Przedział cenowy ich mebli waha się od poniżej 200 USD do ponad 2000 USD.

One Kings Lane

One Kings Lane działa w branży meblarskiej od 2009 roku. Jako firma wyceniana na 440 milionów dolarów w 2013 roku, One Kings Lane ma wszystko – od nowoczesnych, wysokiej klasy elementów po meble i akcesoria w stylu vintage. Oferują biurka, krzesła biurowe, regały i meble do przechowywania.

Jeśli nie widzisz niczego, co by Ci się spodobało w ich obszernej kolekcji, możesz skorzystać z Palette by One Kings Lane, aby zobaczyć, jak dany mebel wyglądałby w różnych wersjach tkaniny. Możesz sprawdzić ich blog i kanały w mediach społecznościowych, aby uzyskać wskazówki dotyczące projektowania i inspiracje.

SmartFurniture

Jeśli zamieniasz swoje biuro w inteligentne biuro, lepiej kup meble od SmartFurniture. Chwalą się liniami ergonomicznych rozwiązań, takich jak biurka z regulacją wysokości, podnóżki i nie tylko. SmartFurniture oferuje również stoły biurowe, biurka, krzesła, oświetlenie oraz segregowanie i przechowywanie.

Ta marka oferuje również wiele renomowanych marek, takich jak Steelcase, HermanMiller, Hon, Humanscale i Knoll.

OfficeFurniture.com

OfficeFurniture.com oferuje szeroki wybór mebli mieszkalnych i biznesowych, które są idealne do każdego rodzaju środowiska pracy. Niezależnie od tego, czy wybierasz meble do swojego biura domowego, czy do biura korporacyjnego, OfficeFurniture.com oferuje pełne zestawy biurkowe, rozwiązania do przechowywania, ergonomiczne krzesła biurowe i meble gotowe do użycia.

Ikea

Żadna lista mebli nie jest kompletna bez Ikei. Oferują szeroką gamę biurek, krzeseł biurowych, szafek do przechowywania, organizerów, organizacji kabli i akcesoriów, szafek i lamp roboczych, które z pewnością będą pasować do Twoich preferencji i, co ważniejsze, do portfela. Mają nawet akcesoria do kawy i herbaty, aby Twoi pracownicy nie spali przez cały dzień.

Rozważ ekologiczne meble biurowe

Według Agencji Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych każdego roku wyrzuca się 8,5 miliona ton mebli biurowych. Pomyśl o tym; te odrzucone przedmioty zostaną zastąpione tylko nowymi, które za kilka lat zostaną ponownie wyrzucone.

Jeśli chcesz pomóc Matce Ziemi i znaleźć zrównoważone meble biurowe, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest znalezienie marek i producentów, którzy produkują ekologiczne elementy.

ANSI / BIFMA e3 Furniture Sustainability Standard klasyfikuje meble według mierzalnych kryteriów, które pozwalają sprawdzić wpływ danego mebla na środowisko i społeczeństwo. Kolejny nazywa się Level i ocenia cztery główne czynniki wpływające na produkcję mebli: energię i atmosferę, zdrowie ludzi i ekosystemów oraz odpowiedzialność społeczną.

Jeśli producent mebli posiada te certyfikaty, spełnia kryteria dotyczące stosowanych materiałów, metod recyklingu, wyborów materiałów odnawialnych, a nawet działań społecznych i wpływu na energię i zdrowie. Te certyfikaty pomagają zawęzić wybór, jeśli chodzi o wybór ekologicznych mebli biurowych.

Korzyści z wyboru ekologicznych i zrównoważonych mebli

Nie musisz być bojownikiem, jeśli chodzi o ekologię. W rzeczywistości możesz zacząć od drobnych. Na przykład wszystkie Twoje krzesła pochodzą od certyfikowanych producentów lub być może z Twoich biurek.

Jeśli nie jesteś do końca przekonany, oto kilka powodów, dla których powinieneś rozważyć postawę ekologiczną przy wyborze mebli biurowych:

Zapobiegaj wylesianiu

Tysiące drzew wycina się na meble biurowe. Nie musisz być ekologiem, aby wiedzieć, że drzewa są kluczowe dla utrzymania zdrowej planety. Stając się ekologicznym, pomożesz ocalić drzewa i środowisko.

Popraw swoje środowisko pracy

Używanie organicznych i trwałych materiałów może pomóc w oczyszczaniu powietrza, którym oddychasz. Jest to bardzo korzystne dla Twoich pracowników z astmą, alergiami i innymi chorobami układu oddechowego. Może to nawet skutkować mniejszą liczbą zwolnień lekarskich, co ostatecznie zwiększy zyski Twojej firmy.

Zwolnij miejsce na wysypisku

Nawet jeśli wyrzucisz kilka połamanych mebli, elementy wykonane z materiałów odnawialnych ulegną degradacji łatwiej niż meble wykonane z materiałów nieodnawialnych. Oznacza to, że będzie miał mniejszy wpływ na środowisko.

Zwiększ wpływ społeczny

Ludzie patronują firmom, które wspierają i pomagają poprawić stan środowiska. Jeśli kupujesz meble od zrównoważonych producentów, Twoja firma tworzy lepszy wizerunek zarówno wobec klientów, inwestorów, jak i potencjalnych pracowników. Jako firma oznacza to, że z większym prawdopodobieństwem przyciągniesz do swojej firmy klientów i pracowników o podobnych poglądach.

Gdzie znaleźć ekologiczne meble biurowe

Istnieją dziesiątki firm meblarskich, które sprzedają ekologiczne elementy. Herman Miller to jedna z najpopularniejszych firm sprzedających meble zrównoważone i przyjazne dla środowiska. Nie tylko pomagają chronić środowisko, ale także ich meble wyróżniają się wielokrotnie nagradzanymi projektami. Herman Miller udowadnia, że ​​ekologiczne produkty mogą być również funkcjonalne i piękne. Firma ma minimalne opakowanie, aby promować minimalną ilość odpadów i możliwość recyklingu.

Krzesło Herman Miller’s Embody w 95% nadaje się do recyklingu, a części stalowe i aluminiowe w całości nadają się do recyklingu. Montują również to krzesło, wykorzystując w 100% energię odnawialną. Niektóre z ich zrównoważonych projektów obejmują Cells, Cetu i Mirra. McDonough Braungart Design Chemistry (MBDC), firma zajmująca się doradztwem w zakresie zrównoważonego rozwoju i certyfikacją produktów, certyfikowała te elementy Herman Miller.

Steelcase to kolejna firma meblarska, która produkuje wysokiej jakości projekty mebli i przestrzega surowych standardów zrównoważonego rozwoju. Firmowe krzesła Think w 99% nadają się do recyklingu i są wykonane w 44% z materiałów pochodzących z recyklingu. Firma otrzymała pierwszy certyfikat Cradle-to-Cradle od MBDC. Ich krzesła Siento, Move, Leap i Amia mają również certyfikat Silver i są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Inne firmy przyjazne dla środowiska

Oprócz Herman Miller i Steelcase, inne przyjazne dla środowiska marki to Haworth’s Zody Chair (złoty certyfikat MBDC), Keilhauer’s Simple Chair, Orangebox’s ARA Chair i Allsteel’s Acuity Chair.

Inna marka o nazwie Knoll produkuje drewniane meble biurowe ze sklejki pochodzącej w 100% z recyklingu. Produkty firmy z certyfikatem GreenGuard wykorzystują kleje na bazie wody i szczeliwa wolne od LZO. Meble Legare to zrównoważona linia, w której znajdują się meble wykonane z bambusa. Ponadto nie musisz go montować za pomocą narzędzi, śrub i śrub!

Ekologiczne sklepy meblowe online

Jeśli nie możesz wybrać się do sklepu, niektórzy sprzedawcy internetowi sprzedają ekologiczne meble.

Vivali, Eco-Furniture i EcoWork to tylko niektóre z nich. Sprzedają biurka, krzesła i szafki różnych producentów. Podczas przeglądania tych witryn internetowych sprawdź poświadczenia każdego elementu. Możesz również zamawiać produkty online w Herman Miller Steelcase i Legare.

5 czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich mebli biurowych

Wybór odpowiedniego rodzaju mebli dla Twojej firmy jest niezbędny, ponieważ wpływa na produktywność i efektywność. Poza tym przyczynia się również do ogólnego samopoczucia Twoich pracowników. Przed wyborem mebli należy wziąć pod uwagę sześć czynników.

Wartość estetyczna

Chociaż wygoda zawsze powinna mieć pierwszeństwo przed stylem, nie jest to wymówka, by kupować ponure ubrania. Upewnij się, że wybierasz taki rodzaj mebli, który wpływa na estetykę Twojego biura. Dobry wystrój wnętrza nie tylko cieszy oczy, ale także poprawia nastrój i łagodzi stres.

Na początek możesz umeblować, korzystając z psychologii kolorów. Na przykład kolor pomarańczowy tworzy kreatywną i energetyczną atmosferę. Aby uzyskać spokój i mądrość, wybierz kolor niebieski. Kolorowe biura są świetne, ale upewnij się, że kolory się nie zderzają. W przeciwnym razie przyprawi to o ból głowy każdego, kto jest w Twoim biurze.

Oprócz koloru i wzoru wybierz elementy, które są zgodne z Twoją marką i osobowością biura. Wybór odpowiednich mebli wykracza poza wygodę i estetykę; powinieneś także wziąć pod uwagę tożsamość i kulturę.

Elastyczność i funkcjonalność

Jak wspomniano, przy wyborze mebli wygoda powinna być ważniejsza od stylu. Nie ma sensu kupować pięknego, minimalistycznego biurka bez miejsca do przechowywania, jeśli masz stosy dokumentów do przechowania. Jeśli kupowane meble są szykowne i wygodne, to podjąłeś mądrą decyzję. Pamiętaj, że lepszym wyborem są meble z wieloma funkcjami.

Wielkość Twojego biura

Nie kupuj mebli, jeśli jeszcze nie widziałeś swojego biura. To zdrowy rozsądek, aby kupowane meble były proporcjonalne do przestrzeni. Kupowanie dużych elementów zajmie dużo miejsca w Twoim biurze. Przed zakupem upewnij się, że znasz wymiary swojego biura i poszukaj sposobów na maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Dodatkowo pomaga również zaaranżować meble w określony sposób, aby przestrzeń biurowa wyglądała na przestronną i mniej zagraconą. Pamiętaj, że odpowiednie meble nie przytłaczają pomieszczenia, a zamiast tego powinny zapewnić Tobie i Twoim pracownikom wystarczająco dużo miejsca na komfort.

Twoje potrzeby i potrzeby Twoich pracowników

Ty i Twoi pracownicy najprawdopodobniej będziecie pracować przez większość dnia. Zapewnienie wygodnych biurek i krzeseł to przynajmniej jedno, co możesz zrobić, aby uczynić dzień pracy bardziej znośnym. Modne są obecnie krzesła i biurka ergonomiczne, ponieważ ułatwiają pracę pracownikom. Ponadto ergonomiczne meble są poparte badaniami zdrowotnymi.

Oprócz krzeseł i biurek należy wziąć pod uwagę przeznaczenie mebli. Potrzebujesz długiego biurka do spotkań? Czy chcesz, aby Twój pokój wypoczynkowy przypominał kawiarnię? Cokolwiek chcesz robić, zawsze pamiętaj, że celem jest zapewnienie sprzyjającego środowiska pracy, które sprzyja produktywności i wydajności.

Koszt

Spojrzmy prawdzie w oczy; meble biurowe nie są tanie. Koszt mebli jest jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę. Najlepiej jest stworzyć budżet na meble, aby móc zawęzić wybór mebli.

Aby zaoszczędzić więcej pieniędzy, jednocześnie dbając o środowisko, możesz kupować meble biurowe w second-handach. Musisz sprawdzić w Internecie, które sklepy sprzedają nieco używane meble biurowe.

Ostatnie myśli

Kupowanie mebli biurowych do miejsca pracy nie powinno przyprawiać o ból głowy. Na początek sprawdź najlepsze miejsca na zakup wysokiej jakości mebli.

Wybór odpowiedniego rodzaju akcesoriów biurowych jest równie ważny, jak wybór mebli. Mila Design specjalizuje się w produkcji mebli na bazie stalowych nóg do mebli biurowych. Wszystkie nasze materiały wykonane są z wysokiej jakości profili stalowych i blach stalowych, aby zapewnić trwałość.