Poduszka Sobella Gdzie kupić

Jeśli interesuje Cię poduszkę Sobella, gdzie kupić, możesz ją łatwo znaleźć na stronie Sobel At Home. Ten artykuł pomoże Ci również znaleźć najlepszą poduszkę Sobella, aby jak najlepiej spać w domu, jak w luksusowym hotelu. W końcu właściciele domów szukali poduszek Sobella, aby doświadczyć tej samej jakości snu w hotelu i ośrodku.

Istnieją różne poduszki Sobella i konieczne jest, aby dowiedzieć się o nich więcej, aby wybrać najlepszą na rynku. Podobnie jak w przypadku innych poduszek, musisz również wiedzieć, jak prawidłowo konserwować poduszki Sobella. Przeczytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo czyścić poduszki Sobella i cieszyć się nimi dłużej.

Gdzie znaleźć poduszki Sobella

Jak już wspomniano, poduszki Sobella można znaleźć na stronie Sobel At Home. Według firmy nie oferują poduszek w innych sklepach. Najlepiej byłoby tylko umieścić poduszki Sobella na stronie internetowej, aby upewnić się, że otrzymujesz oryginalne produkty.

Niektóre z poduszek na stronie to poduszki Hotel Sobella Supremo, miękkie i hipoalergiczne. Warto jednak zauważyć, że dostępne są również inne rodzaje i możesz przeczytać dalej, jeśli chcesz mieć łatwiejszy czas na znalezienie idealnej poduszki Sobella dla siebie.

Poduszka Supremo

Poduszka Sobella Supremo jest dostępna w rozmiarze queen i wykorzystuje wypełnienie z bawełny dobby i włókien żelowych. Poduszka polecana dla osób śpiących na plecach i brzuchu, estetycznie posiada wzór splotu Cambric. Supremo ma również 300 wątków i niższy loft w porównaniu do innych poduszek.

Miękka poduszka

Strona oferuje również poduszkę Hotel Sobella Soft w rozmiarze queen z wzorem splotu dla estetyki. Ta poduszka znana jest jako królewska poduszka i jest idealna dla tych, którzy szukają czegoś nieco jędrnego i przytulnego. Poduszka Soft wykorzystuje wypełnienie poliestrowe, które nie spłaszcza się, oraz pokrowiec z bawełny Dobby o gęstości 300 nitek z 1,5-calowym klinem.

Poduszka hipoalergiczna

Wreszcie, jest też Hypoallergenic Medium Pllow Hotel Sobella w rozmiarze standardowym, king i queen oraz ten sam bawełniany pokrowiec o gęstości 300 nitek. Ale w porównaniu ze wzorem splotu w poprzednich poduszkach, ten typ ma geometryczny wzór pudełka. Zapewnia również miękkie wsparcie z niektórymi poddaszem dla bocznych podkładów i wykorzystuje hipoalergiczne wypełnienie poliestrowe i dziewiczą mikrofibrę o grubości 0,0 dernierów.

Jak wybrać poduszkę Sobella

Coraz więcej osób interesuje się zakupem własnej poduszki Sobella po wypróbowaniu jej w hotelu. Ale ponieważ istnieje wiele rodzajów poduszek Sobella, wybór z nich może być przytłaczający. W zależności od typu, który posiadasz, możesz znaleźć idealną jędrność i poddasze dla różnych pozycji do spania.

Pozycja do spania

Pamiętaj, że osoby śpiące na plecach i brzuchu będą lepiej spać u małych i płaskich typów, podczas gdy ci, którzy śpią na boku, wymagają czegoś miękkiego i pełnego. Przytoczone powyżej przykłady to tylko niektóre z poduszek oferowanych przez Sobel At Home, dlatego zachęcamy do sprawdzenia każdego rodzaju poduszek na stronie internetowej, aby znaleźć najlepszą dla siebie. Na przykład możesz wybrać poduszki Sobella lub Dolce Notte do spania na boku, a podkłady na plecach będą wygodne dzięki poduszce nocnej Sahara.

Spójność

Możesz również rozważyć, czy chcesz mieć miękką poduszkę Sahara Night, Bellazure Duo i Dolce Vita Eco, Sobella i Dolce Notte II do średnich poduszek oraz Dolce Notte do twardych poduszek. Jeśli chodzi o pokrowiec, większość poduszek Sobella wykorzystuje miękki, ale oddychający bawełniany pokrowiec o wytrzymałej grubości 300 nitek w różnych wzorach. Możesz również sprawdzić etykietę poduszki po przeciwnej stronie logo Sobel Westex, jeśli chcesz zidentyfikować konkretną poduszkę, której używałeś w hotelu.

Jak czyścić poduszkę Sobella

Sobel At Home wspomniał, że poduszki Sobella można prać. Ale podobnie jak w przypadku innych rodzajów poduszek, chcesz sprawdzić etykietę swojej konkretnej poduszki Sobella, aby poznać zalecane instrukcje dotyczące pielęgnacji. Co więcej, najlepiej nie prać poduszek często, chyba że jest to konieczne, aby zapewnić ich długą żywotność, ponieważ istnieje ryzyko utraty kształtu poduszki po wielokrotnym praniu.

Unikaj stosowania wybielaczy, zmiękczaczy i alkaliów, ale zamiast tego umyj poduszkę Sobella w ciepłej wodzie z łagodnym detergentem. Konieczny jest nacisk na znajomość jakości wody i poziomów chemicznych, aby uniknąć uszkodzenia poduszki. Mniejsze plamy możesz również wyczyścić za pomocą odplamiacza lub użyć ochraniacza na poduszkę, aby można było prać to zamiast samej poduszki.

W pralce lub suszarce oddziel poduszkę Sobella od innych tekstyliów i używaj tylko zalecanej ładowności. Następnie możesz dodać piłki tenisowe w cyklu suszenia, aby przywrócić kształt poduszki. Wreszcie, nigdy nie przekraczaj 120°F w suszarce, aby utrzymać poduszkę Sobella w najlepszym wydaniu.

Wniosek

Możesz łatwo dostać poduszki hotelowej jakości i równie komfortowo spać w domu. Jeśli jesteś ciekaw, gdzie kupić poduszkę Sobella, możesz sprawdzić stronę Sobel At Home. Dostępne są różne rodzaje poduszek, w tym poduszki Supremo, Soft i Hipoalergiczne.

Jednak zawsze możesz wybrać poduszkę Sobella w oparciu o pozycję do spania i idealną jędrność. Byłoby najlepiej, gdybyś uzyskał wsparcie i komfort, który jest idealny dla Twojej pozycji do spania. I chociaż wszystkie poduszki Sobella są wygodne i wysokiej jakości, przed praniem i suszeniem należy zawsze zapoznać się z instrukcją pielęgnacji, aby zapewnić jej długowieczność.