Kto wynalazł zwierzaka poduszkowego. Historia za tym

Nic dziwnego, że zaciekawi Cię, kto wynalazł poduszkę, ponieważ Jennifer z powodzeniem stworzyła innowacyjny produkt. Dobrze to przeczytałeś; kobieta o imieniu Jennifer wynalazła ten wyjątkowy i wysoce funkcjonalny produkt. Jennifer Telfer jest założycielką Pillow Pets, a ona i jej mąż dobrze zarobili na tych pluszakach, które spłaszczają się na poduszce.

W tym artykule omówimy więcej tej mamy przedsiębiorcy, aby miejmy nadzieję, że Cię zainspiruje. Dowiesz się również więcej o tym, co motywowało ten wynalazek i sprawisz, że Twoje kreatywne soki popłyną. Zdziwisz się, jak coś, co zaczęło się od 800 USD, staje się powszechnie znane.

Kto stworzył zwierzaka poduszkowego?

Jak krótko wspomniano, Jennifer Telfer wynalazła Pillow Pets. Ta innowacja stała się ulubioną wśród rodziców, ponieważ pozwala dzieciom mieć zabawkę i poduszkę do spania. Według strony internetowej najstarszy syn Telfera miał wypchanego zwierzaka, który tak bardzo kocha, regularnie na nim śpi, aż zabawka się spłaszczyła.

Będąc właścicielami CJ Products, Telfer i jej mąż stworzyli Pillow Pet. Produkt stał się tak popularny, że w ciągu pierwszego roku udało im się zarobić nawet 300 000 dolarów. A jeśli liczby nadal nie robią na Tobie wrażenia, do 2010 r. przychody Pillow Pets osiągną 300 milionów dolarów.

Imponujące liczby

Jeszcze bardziej imponujące jest to, że Jennifer i jej mąż Clint założyli firmę Pillow Pets, mając zaledwie 800 dolarów ze swoich oszczędności. To inspirujące, jak ten innowacyjny i wysokiej jakości produkt stał się stale tak popularny. Dzieciom jednak zawsze podobała się oferta pluszaków bezpieczeństwa, a połączenie jej z czymś przytulnym, takim jak poduszka, z pewnością będzie ich ulubionym.

Z biegiem czasu Pillow Pets rozrosła się do innych produktów, takich jak Sleeptime Lites, Jumboz i Minis. Telfer nadal tworzy produkt, który zadowoli każdego, kto sprzedał 70 milionów sztuk na całym świecie. Ogólnie rzecz biorąc, historia Pillow Pets jest niewątpliwie inspirująca i nadal udowadnia, że ​​kreatywność popłaca.

Co zainspirowało zwierzaka poduszkowego?

Pomysł na Pillow Pet wyszedł od najstarszego syna Telfera. Jak wspomniano wcześniej, miał ulubionego pluszaka, z którym tak często sypia; spłaszczyło się. Wraz z tym pojawił się produkt, który dzieci mogą wykorzystać jako pluszowe zwierzątka i poduszkę przed snem.

Jeśli znasz już ten produkt, to prawdopodobnie widziałeś najpopularniejszy, czyli Snuggly Puppy. Firma zaczęła sprzedawać je w kioskach w centrach handlowych do 2009 roku, gdzie wchodzą na scenę handlową. W przyszłym roku Pillow Pets będą wyświetlać reklamy w telewizji, dzięki którym będą znane na całym świecie.

Ciągłe innowacje

W miarę upływu czasu firma nadal tworzy innowacyjne produkty. Pillow Pets to nie tylko wypchane zwierzę, którego dzieci mogą używać jako poduszki, ale także Glow Pets i Sleeptime Lites. Dzięki temu nowemu produktowi firma znalazła również sposób na zaoferowanie innego ulubionego dziecka: lampek nocnych.

Jednak to, co sprawia, że ​​Pillow Pets odnosi sukcesy, to nie tylko wyjątkowe i innowacyjne produkty. Nie wystarczy oferować uroczych produktów, o zakup których dzieci będą błagać rodziców. Zamiast tego firma zapewnia, że ​​jej dwufunkcyjne produkty są również optymalnej jakości, tak że rodziny je uwielbiają, od drzemki po podróże.

Sen i dzieci

Sen jest niezbędny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jednak zapewnienie dzieciom wystarczającej liczby godzin snu każdej nocy może być trudne. W przeciwieństwie do nas, trudno jest przekonywać dzieci i wyjaśniać, dlaczego muszą trzymać się harmonogramu pory snu.

Dobrym początkiem jest trzymanie się codziennej rutyny nocnej i upewnienie się, że pokoje są przytulne i zachęcają do odpoczynku. Wygodne łóżka i poduszki pomogą im szybciej zasnąć i uniknąć przypadkowych pobudek w nocy. Wynalazek Pillow Pet zapewnia dzieciom bezpieczeństwo od ulubionego pluszaka i jako wygodną poduszkę do snu.

Znaczenie obiektów przejściowych

Według Szpitala Dziecięcego w Chicago, małe dzieci mogą mieć przedmioty zabezpieczające, takie jak wypchane zwierzęta, które pomogą im czuć się komfortowo podczas snu. Należy jednak pamiętać o wielkości zabawek, które dołączasz, aby uniknąć ryzyka uduszenia. Z tego właśnie powodu dzieci w wieku poniżej siedmiu miesięcy nigdy nie powinny spać z zabawkami w łóżeczku.

Ogólnie rzecz biorąc, dzieci doceniają poduszki, takie jak Pillow Pet lub jakikolwiek mały przedmiot do spania, ze względu na wygodę i połączenie, jakie zapewnia. Pamiętaj, że Twoje dziecko wciąż przyzwyczaja się do bycia oddzielonym od Ciebie w nocy, a przedmioty przejściowe, takie jak te zabawki, pomagają mu czuć się bardziej bezpiecznym. Poduszka Zwierzęta mogą służyć jako obiekt przejściowy, aby pomóc dziecku przejść od poczucia połączenia z opiekunem do bycia odrębną osobą.

Wniosek

Wszyscy rodzice starają się zapewnić swoim dzieciom spokojny sen. I jedno pytanie, które może nasuwać się na myśl, to kto wynalazł Pillow Pet? Wynalezienie pluszaka, który zamienia się w poduszkę, zapewnia dzieciom zarówno bezpieczeństwo, jak i przytulność, to niewątpliwie imponujący pomysł.

Jennifer Telfer zauważyła, że ​​ulubione pluszowe zwierzątko jej syna zaczęło się rozpłaszczać. To dało jej pomysł na stworzenie produktu, z którym dzieci mogą się bawić i spać, tworząc w ten sposób Pillow Pets. Z biegiem czasu firma rozrosła się i stała się ulubieńcem gospodarstw domowych, a obecnie oferuje nawet szereg produktów nie ograniczających się do tradycyjnej Pillow Pet.