Jakiego materaca używa Ritz Carlton: 3 opcje

Odpowiedź na to, jakiego materaca używa Ritz Carlton, ujawnia trzy rodzaje łóżek. Pochodzą z Sealy Posturepedic, Stearns and Foster i Simmons. Możesz nawet kupić materac używany przez Ritz Carlton, jeśli chcesz, a my omówimy specyfikacje każdego materaca.

Interesują Cię również inne łóżka hotelowe? Na przykład, czy wiesz, jakiej marki materaca używa Best Western? To tylko jeden hotel, o którym wspomnieliśmy, ale wypróbuj nasz pasek wyszukiwania, a może znajdziesz materac do swojego ulubionego hotelu.

Jakiego materaca używa Ritz Carlton: 3 opcje

Jaki rodzaj materaca ma Ritz Carlton?

Ritz Carlton Sealy Posturepedic

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakiego rodzaju materaca używa Ritz Carlton, możesz odwiedzić Sealy Posturepedic. Ritz-Carlton używa materaca Sealy Posturepedic podobnego do innych znanych hoteli. Jako przykład, rodzaj materaca, którego używa Hyatt, to łóżko Sealy Posturepedic.

Ale co sprawia, że ​​materace Sealy Posturepedic słyną z hoteli? Sealy ma kilka kolekcji do wyboru dla Posturepedic, od sprężyn po poduszki. Hotele mogą pokochać te materace, ponieważ wykorzystują trwałe materiały, takie jak podwójnie hartowane zwoje i pianki o dużej gęstości, ale także dlatego, że łóżka te są wygodne dla gości i wygodne w utrzymaniu czystości.

Łóżko Ritz Carlton

Marka materacy Ritz Carlton to Stearns and Foster, również należąca do Sealy, zawsze popularnej firmy produkującej materace. Nic dziwnego, że Ritz Carlton również ufa Stearnsowi i Fosterowi, ponieważ nawet inne prestiżowe hotele mają tę firmę jako dostawcę materacy. Na przykład, czy wiesz, że materac Fairmont Hotel pochodzi od Stearns and Foster?

Wracając do Ritz Carlton, łóżko Ritz Carlton łączy piankę i spiralę z poduszką. Goście uwielbiają również regulację temperatury łóżka i to, jak krawędzie są również wzmocnione pianką. Dlatego żadna część materaca nie będzie podpierać i nie będzie wygodna.

Materac Simmons Ritz Carlton

Czy wiesz, że możesz kupić własny materac Ritz Carlton do sypialni? Simmons stworzył materac Ritz Carlton i jest dostępny w sklepach Ritz Carlton. Jest objęty 10-letnią gwarancją, a ponieważ łóżko Ritz Carlton jest wykonywane na zamówienie, dostawa nastąpi w ciągu czterech do sześciu tygodni.

Ten materac to pillowtop z kieszeniowymi zwojami. Możesz również otrzymać komplet pościeli z poduszkami, ochraniaczami na poduszki, kołdrą, poszewką na kołdrę, prześcieradłami i ochraniaczem na materac. Ritz Carlton ma nawet luksusowe puchowe łóżko, które jest zasadniczo nakładką wykonaną z puchu i pierza.

Jakiego rodzaju materaca używa Marriott?

Rodzaj materaca w hotelach Marriott i materace Marriott Courtyard to materace kieszonkowe. Możesz rozważyć porównanie materacy Marriott z materacami Ritz Carlton, ponieważ Marriott International jest właścicielem tego drugiego. Warto również zauważyć, że materace hotelowe Marriott to jedno z najbardziej znanych łóżek hotelowych wśród gości, którzy chcą mieć materac hotelowy do swojego domu.

Ale dobrą wiadomością jest to, że Ritz Carlton również otrzymuje entuzjastyczne recenzje. Dlatego najlepiej byłoby umieścić te marki obok siebie, aby pomóc Ci w uzyskaniu idealnego do kupienia. Sprawdź nasze artykuły na temat tych materacy Marriott, aby dowiedzieć się o marce i innych funkcjach.

Jaki jest najlepszy luksusowy materac?

Najlepszym materacem luksusowym do zdobycia jest materac hybrydowy. Otrzymujesz cechy systemu podparcia spiralnego i pianki, co oznacza, że ​​łóżko będzie miało idealne połączenie wsparcia i komfortu. A ponieważ masz już budżet na luksusowy materac, powinieneś poszukać dodatkowych funkcji, takich jak podparcie krawędzi, lepszy system chłodzenia i tak dalej.

Co więcej, możesz wypróbować materace naturalne, ponieważ zazwyczaj mają wyższą cenę niż te, które używają syntetycznych. Na przykład dowiedz się, gdzie kupić materac lateksowy, ponieważ są one trwałe i ekologiczne. Z drugiej strony najlepszym luksusowym łóżkiem może być również to, które znajdziesz w swoim ulubionym pięciogwiazdkowym hotelu.

Czy lepiej spać na twardym czy miękkim materacu?

Najlepsza twardość materaca zależy od użytkownika, dlatego nie można nazwać materaca miękkim lub twardym najlepszym do spania. Na przykład jedna osoba może znaleźć lepszą postawę w miękkim materacu, podczas gdy inna odczuje ulgę w twardym łóżku. Kluczem jest określenie pozycji do spania i dobranie twardości materaca idealnej do Twojego typu sylwetki.

Na przykład, najbezpieczniejszy poziom jędrności jest średnio twardy, ponieważ działa na większość ludzi. Jednak osoby śpiące na boku mogą również skorzystać z czegoś nieco bardziej miękkiego, aby zmniejszyć nacisk na biodra i ramiona. A jeśli śpisz na brzuchu, musisz używać tylko twardej i płaskiej powierzchni, aby zapewnić neutralny kręgosłup.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie odpowiedzieliśmy, jakiego materaca używa Ritz Carlton i nie jest to jeden model. Zamiast tego w tych hotelach można znaleźć Ritz Carlton Sealy Posturepedic, Ritz Carlton Bed i Simmons Ritz Carlton Mattress.

Pochodzą od znanych producentów materacy, którym ufają również inne prestiżowe hotele. Interesują Cię również luksusowe materace hotelowe? Możesz znaleźć ich zaufane źródła w naszym osobnym, szczegółowym artykule!

W sumie warto zainwestować w materac hotelowy, zwłaszcza jeśli zapewni on stały spokojny sen. Nie przekraczaj jednak swojego budżetu, jeśli nie możesz, ponieważ podobne funkcje można znaleźć w innych kolekcjach materacy tej samej marki.