Jaki rozmiar ma poduszka europejska? Przewodnik po najlepszych rozmiarach

Jeśli chcesz odpowiedzieć, jaki rozmiar ma europejska poduszka, to jest to 26 na 26 cali. Należy jednak podkreślić, że na rynku dostępne są różne poduszki europejskie. Możesz spodziewać się różnych wartości od tych wymiarów i nadal uważać takie poduszki za poduszkę Euro.

Dlaczego powinieneś znać rozmiary poduszek Euro? Poduszka europejska to kwadratowa poduszka, którą możesz potraktować zarówno jako łóżko, jak i dekoracyjną poduszkę. Zapoznanie się z wymiarami, których można się spodziewać, pomoże ci wybrać idealną poduszkę do zdobycia i akcesoria jak dla nich ozdoby.

Jaki rozmiar ma poduszka europejska? Przewodnik po najlepszych rozmiarach

Jak duża jest europejska poduszka?

Zrozumienie rozmiarów poduszek nie powinno kończyć się na wymiarach poduszek na łóżko. Chcesz również zapoznać się z poduszkami dekoracyjnymi, takimi jak poduszka Euro czy European. Co więcej, poduszki europejskie nie są wyłącznie ozdobne, a ich kwadratowy kształt sprawia, że ​​są uniwersalne w zastosowaniu.

Standardowy

Więc jaki rozmiar ma europejska poduszka? Występuje w różnych wymiarach, ale można uznać, że jego normalny rozmiar to 26 na 26 cali. Dlatego większość podróbek Euro dla tych poduszek jest dostępna w rozmiarze 26 na 26 cali i 27 na 27 cali.

Odmiany

Kwadratowa poduszka europejska stanowi doskonały dodatek do kanap lub łóżek za królem, królową i standardowymi poduszkami do łóżka ze względu na ten rozmiar. Pamiętaj jednak, że możesz również znaleźć europejskie poduszki w mniejszych rozmiarach. Obejmują 24 na 24 cale, 22 na 22 cale, 20 na 20 cali, 18 na 18 cali i najmniejsze 16 na 16 cali.

Jaki rozmiar to europejska fikcja?

Jak wspomniano wcześniej, europejskie poduszki wykorzystują ozdobną osłonę o nazwie Euro sham, a jej rozmiar jest zwykle podobny do poduszki, która ma 26 na 26 cali. Możesz jednak samemu sfingować euro i przeznaczyć cal zasiłku. Zauważysz znaczącą różnicę między europejskimi i amerykańskimi podróbkami, ze względu na rozmiar tego pierwszego i wynikający z tego kwadratowy kształt, który uzupełnia europejskie poduszki.

Warto również zauważyć, że kupując europejskie podróbki, zauważysz, że niektórzy producenci stosują je zamiennie z europejskimi poduszkami. Może to być mylące, ponieważ shams dotyczy dekoracyjnego frontu poduszki. Niemniej jednak nie zdziw się, jeśli ludzie podobnie traktują europejską fikcję i europejską poduszkę.

Jaki jest cel europejskiej poduszki?

Poduszki europejskie to doskonałe poduszki ekspozycyjne na łóżko lub sofę. W hotelach pracownicy umieszczają go, aby przestrzeń wyglądała bardziej luksusowo lub komfortowo. Mogą być stylizowane na monochromatyczne lub kolorowe, w zależności od tego, co stanowi uzupełnienie sofy, pokoju, pościeli, poszewki na kołdrę lub innych poduszek na łóżko.

Jednak właściciele domów otrzymują również europejskie poduszki do podpierania ich podczas siedzenia w łóżku lub kanapie. Ponieważ przyłożysz europejskie poduszki do zagłówka lub sofy, możesz ich używać za plecami. Niektórzy otrzymują nawet miękkie materiały, dzięki czemu mogą trzymać europejską poduszkę jak plusz.

Jak układać europejskie poduszki na łóżku

Łóżko typu king-size

Poduszki europejskie są uniwersalne do ozdabiania różnych rozmiarów łóżek. Na przykład możesz układać poduszki w łóżku typu king-size, zaczynając od dwóch poduszek typu king-size na zagłówku, a następnie trzech poduszek europejskich i dwóch poduszek typu king-size. Na koniec dodaj wałek z przodu.

Łóżko małżeńskie i podwójne łóżko

W przypadku łóżka typu queen-size, zacznij od dwóch standardowych poduszek przy wezgłowiu, warstwy z dwoma europejskimi poduszkami z przodu i wykończonych zagłówkiem. A co z podwójnym łóżkiem? Twoja pierwsza warstwa na zagłówku to jedna europejska poduszka, a następnie poduszka lub standardowa poduszka do tego małego łóżka.

To tylko kilka przykładów tego, jak ułożyć europejskie poduszki z poduszkami do łóżka w różnych rozmiarach łóżek. Zawsze możesz bawić się kształtami rodzajów poduszek, a także poduszek i poszewek na poduszki, aby uzyskać pożądany styl. Nie ma wymienionych rozmiarów poduszek Euro, ponieważ musisz zdecydować, które poduszki najlepiej pasują do Twojej aranżacji.

Jak ułożyć europejskie poduszki na sofie

Istnieje wiele zastosowań poduszek europejskich, a niektórzy używają ich nawet jako typowej poduszki do łóżka. Ale ponieważ występują w różnych rozmiarach, najlepiej nadają się również do układania warstw w sofach. Na przykład, jeśli masz kanapę o szerokości około 89 cali, wymieszasz te kwadratowe poduszki lub dodasz poduszkę lędźwiową.

Od jednej do trzech warstw

Prostym sposobem na ułożenie poduszek na zwykłej sofie jest użycie dwóch poduszek Euro 22 na 22 cale po obu stronach. Następnie, jeśli chcesz kolejną warstwę, możesz dodać dwie poduszki Euro 20 na 20 cali. Możesz również dodać jedną poduszkę Euro 20 na 20 cali lub zastąpić poduszki Euro 20 na 20 cali poduszką lędźwiową o szerokości około 20 cali i wysokości 2 cali dla trzeciej warstwy.

Wniosek

Jeśli znasz rozmiary poduszek do łóżka, powinieneś również znać rozmiary poduszek dekoracyjnych. Na przykład, jaki rozmiar ma europejska poduszka? Ta kwadratowa poduszka jest jedną z najpopularniejszych poduszek ozdobnych, która zwykle ma wymiary 26 na 26 cali.

Dzięki tej poduszce możesz puścić wodze fantazji, jeśli chodzi o dekorację łóżka i kanapy. Ucieszysz się, że są też różnice w wymiarach, a europejskie poduszki oferują również mniejsze rozmiary. Wynoszą one od 24 na 24 cale do nawet 16 na 16 cali.

Poduszki europejskie mogą być zarówno ozdobne, jak i wartościowe w łóżku lub sofie. Możesz je ułożyć zgodnie z tym, co Twoim zdaniem będzie pasować do poduszek w pokoju lub łóżku. Dlatego przy ich zakupie pomocne będzie zrozumienie europejskich rozmiarów poduszek.