Jak spakować poduszkę do walizki? 6 prostych wskazówek!

Planujesz wyruszyć w podróż, dłuższe wakacje lub przeprowadzić się do nowego domu i zastanawiasz się, jak spakować poduszkę do walizki na długo oczekiwany przeprowadzka?

Zacznij od pakowania na dole najpierw poduszką. Jest więcej miejsca na inne rzeczy, możesz użyć ruchomych toreb, możesz zwinąć lub złożyć poduszkę.

Jak spakować poduszkę do walizki? 6 prostych wskazówek!

Wpatrywanie się w pustą walizkę byłoby ekscytujące, ale jednocześnie zastanawianie się, jak spakować do niej poduszkę.

Poduszki mogą być nieporęczne i mogą wydawać się dość irytujące, ponieważ mogą zajmować dużo miejsca i nie zostawiać więcej miejsca na inne ważne rzeczy.

Na szczęście dla Ciebie jest wiele wskazówek i sztuczek, jak spakować poduszkę bez kłopotów i sprawić, że zdasz sobie sprawę, że poduszka jest jednym z najwygodniejszych do spakowania artykułów gospodarstwa domowego!

Wskazówki dotyczące pakowania poduszki do podróży lub przeprowadzki

Pakowanie może być trochę trudne, więc oto kilka wskazówek, jak spakować poduszkę do walizki i jak spakować poduszkę do przeprowadzki:

Wskazówka nr 1. Użyj worka próżniowego

W pakowaniu jest wiele rodzajów i sztuczek, ale użycie worka próżniowego to genialny sposób na jego wykorzystanie.

Worki próżniowe to tańszy i bardzo efektywny sposób inwestowania pieniędzy.

Zmniejszanie objętości poduszki, aby zaoszczędzić dużo miejsca i aby więcej rzeczy zmieściło się w walizce lub torbie bagażowej i pudłach.

Jak to zrobić? Po prostu napełnienie worka próżniowego poduszką i zmniejszenie objętości poprzez usunięcie z niego powietrza.

Inni producenci twierdzili, że wytwarzają produkt, który może znacznie zmniejszyć objętość poduszki o 80%.

Niezależnie od tego, czy to prawda, czy nie, zmniejszanie poduszki za pomocą przechowywania próżniowego z pewnością może zająć mniej miejsca w pakowaniu i zapewnić więcej miejsca na inne niezbędne przedmioty.

Wskazówka 2. Użyj plastikowej torby

Możesz również spakować poduszkę do plastikowej torby, aby uzyskać bardziej zwartą przestrzeń i chronić przed kurzem i brudem.

Plastikowa torba to jeden z najczęstszych sposobów pakowania poduszki, zwłaszcza przy przeprowadzce do innego domu i miejsca.

Przygotuj duże plastikowe worki, a konkretnie czyste worki na śmieci, które są wystarczająco wytrzymałe, aby utrzymać poduszki.

Upewnij się, że plastik jest całkowicie suchy, zmniejsz nadmiar powietrza w środku, a po zakończeniu zamknij i zaklej taśmą pakową.

Trzymałeś poduszki w plastikowej torbie, aby chronić je przed wilgocią i brudem.

Wskazówka nr 3. Rzuć to

Zwijanie poduszki może również zmniejszyć jej objętość, a w rzeczywistości zwijanie może zaoszczędzić dużo miejsca na walizkę i bagaż.

Możesz go ułożyć w stos lub użyć do ochrony urządzeń lub zestawu kosmetycznego przed uderzeniami, obracając go.

Co więcej, możesz dodać kolejną poduszkę do swojej poduszkowej walizki, jeśli lepiej ją zwijasz, aby zminimalizować jej objętość.

Wskazówka nr 4. Pakowanie poduszki w ruchome pudełko

Ten rodzaj opakowania to jeden z najczęstszych sposobów pakowania wszystkich poduszek, jeśli przeprowadzasz się do nowego domu.

Używając dużych kartonów, możesz ułożyć wszystkie poduszki również z kocami.

Połóż kilka arkuszy czystego papieru na tyle, aby zakryć dolną część kartonowego pudełka.

Ponownie upewnij się, że jest suche, aby uniknąć wilgoci, ponieważ nawet najmniejsza wilgoć pościeli może pogorszyć sytuację, gdy jest zapakowana w takim stanie.

Po włożeniu papieru połóż poduszkę; następnie połóż na nim kolejną poduszkę.

Skompresuj go tak bardzo, jak to możliwe, aby wypuścić powietrze z dwóch miękkich poduszek. Jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, możesz dodać kolejną poduszkę lub koc.

Wskazówka nr 5. Spakuj poduszki kilkoma łamliwymi rzeczami

Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo i ochronę, możesz również użyć poduszek w niektórych delikatnych przedmiotach, takich jak wazony z kwiatami i figurki.

Ze względu na swoją miękkość może zminimalizować wpływ, który może stanowić dodatkową wyściółkę dla rzeczy.

Wystarczy przykryć te delikatne rzeczy papierem i włożyć je między poduszki i koce.

Wskazówka #6. Użyj kostki do pakowania

Zalecane jest przede wszystkim użycie kostki do pakowania do oddzielenia rzeczy w walizce i zmniejszenia niezbędnego bałaganu.

Kostki do pakowania mają zamek błyskawiczny i szeroki zamek, który otwiera szeroki otwór, co jest bardzo przydatne do łatwego wkładania dużych i nieporęcznych rzeczy, takich jak poduszki.

Poza tym pakowanie kostek to najłatwiejszy sposób na włożenie do walizki, a poza tym ma uchwyt, który można chwycić, kiedy tylko chcesz.

Ale jeśli kupujesz jedną, musisz upewnić się, że wybierzesz trwałą kostkę do pakowania, ponieważ nie wszystkie kostki do pakowania są sobie równe.

Ostatnie słowa

Poduszki to nieporęczne przedmioty, które mogą wydawać się zbyt trudne do spakowania w walizce.

Niemniej jednak poduszki są niezbędne, zwłaszcza gdy wybierasz się w podróż lub dłuższe wakacje z rodziną i przyjaciółmi lub po prostu przeprowadzasz się ze starego domu do nowego.

Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci w tym, jak spakować poduszkę do walizki i pamiętać o wyborze tego, co jest dla Ciebie najlepsze.