Jak duża jest poduszka w rozmiarze king size? Fakty, które powinieneś wiedzieć!

Być może znasz rozmiary poduszki, ale czy myślałeś o tym, jak duża jest poduszka w rozmiarze king size?

To nie byłby dobry sen bez poduszki. Ludzie używają tej pościeli do podtrzymywania głowy i szyi podczas snu. Więc kiedy się budzimy, czujemy się odświeżeni.

Jak duża jest poduszka w rozmiarze king size? Fakty

Rozmiary poduszek różnią się w zależności od rozmiaru łóżka. Ale w niektórych przypadkach ludzie wybierają rozmiar poduszki zgodnie ze swoimi preferencjami.

Niezależnie od tego, rozmiar standardowy jest powszechnie używany do poduszek. Dowiedzmy Się!

Jak duża jest poduszka w rozmiarze king-size

Więc jak duża jest poduszka w rozmiarze king size? Poduszki King są największymi poduszkami w rozmiarze amerykańskim, dzięki czemu doskonale prezentują się na dużym łóżku. Mierzy 20 „x36”, co jest dość duże, wystarczająco duże, aby zmieściły się twoje ramiona.

Dlatego większość ludzi umieściłaby na nim poduszkę o standardowym rozmiarze, służącą jako podnośnik do wyższego strychu.

Rozmiar poduszki typu king-size może być uciążliwy dla niektórych osób, zwłaszcza dla tych, którzy dużo się ruszają podczas snu; może wystąpić hiperlordoza, wypychając głowę do przodu i potencjalnie również kręgosłup.

A jeśli będziesz spać na boku, twoja głowa będzie skierowana w stronę sufitu, co spowoduje, że szyja stanie się niezręczna.

Tak więc dodatkowa długość i wysokość mogą być niepotrzebne, jeśli szukasz poduszki do spania, ponieważ poduszki w rozmiarze King są zwykle używane jako dekoracja.

Ale nie zrozum mnie źle, ponieważ niektórzy ludzie nadal wybierają duże poduszki, ponieważ uważają je za wygodne.

Dlatego wybór rozmiaru poduszki nadal zależy od Ciebie.

Kiedy najlepsze są poduszki w rozmiarze king-size?

Podobnie jak różnimy się od siebie, rozmiary poduszek różnią się w zależności od potrzeb każdej osoby. Widzisz, niektórzy ludzie chcą, aby ich poduszki były większe, podczas gdy inni wolą je małe.

Inni uwielbiają poduszki, które mają więcej wypchania, a niektórzy są w porządku z niewielką ilością piór. Niektórzy chcą mocnych, a inni bardziej miękkich poduszek; każdy ma swoje zdanie, gdy znajduje dla siebie idealną poduszkę.

W końcu poduszki są po to, aby poprawić jakość naszego snu. Musisz więc wiedzieć, czego chcesz, kupując poduszki.

Niemniej jednak poduszki w rozmiarze king size mogą być niewygodne dla innych, ale niektórzy uważają je za wygodne i zapewniające wsparcie.

#1. Podkłady boczne

Osoby śpiące na boku potrzebują grubszej poduszki, aby podtrzymać szyję i wypełnić lukę pod głową i szyją.

Osobiście spanie na boku jest wygodne, szczególnie dla moich pleców, co ma sens, ponieważ spanie na boku w rzeczywistości sprzyja wyrównaniu kręgosłupa, zmniejszając punkty nacisku na ciało, takie jak biodra i ramiona.

Poduszki w rozmiarze king byłyby dobrym rozwiązaniem; po prostu wybierz mniej grubą poduszkę, w zależności od preferencji.

#2. Osoby o szerokich ramionach

Podobnie jak osoby śpiące na boku, osoby o szerszych ramionach potrzebują grubych poduszek, aby zapewnić przestrzeń między szyją a ramionami.

Co więcej, poduszka king size jest długa, ma więcej miejsca na ramię, na którym możesz się oprzeć, a może ją przytulić, bo tak właśnie robię, kiedy śpię.

Zresztą dlatego grubość jest dla nich istotna, bo od niej najprawdopodobniej będzie zależeć Twój komfort, a wybór odpowiedniego pomoże Ci zapobiec bólom szyi i pleców.

#3. Do dekoracji

Jeśli szukasz poduszki, która sprawi, że Twoje łóżko typu king-size będzie luksusowe, odpowiedzią jest poduszka typu king-size.

Z tego, co zauważyłeś, jeśli zameldujesz się w hotelu, zauważysz, że pokoje zawsze mają poduszkę typu king size. To sprawia, że ​​łóżko jest bardziej reprezentacyjne i wygodne, co sprawia, że ​​chcesz spać zaraz po przyjeździe.

Najlepszy materiał na poduszkę w rozmiarze king-size

Zastanawiasz się, jakie materiały możesz wybrać na swoją poduszkę w rozmiarze king-size?

Pianka pamięci

Znany materiał używany na materace, poduszki i poduszki. Bez wątpienia ludzie decydują się na tego rodzaju materiał na pościel, ponieważ jest bardzo wygodny.

Pianka z pamięcią kształtu składa się z dużych otwartych komórek, które zmieniają kształt, gdy leży na niej Twoje ciało. Ten rodzaj wsparcia jest tym, czego chcesz, aby Twoja poduszka w rozmiarze king size zapewniała wystarczające wsparcie podczas snu.

Ponadto pianki z pamięcią kształtu mają różne poziomy jędrności; Proponuję znaleźć poduszkę, która nie jest zbyt miękka, aby zachować jędrność, którą chcesz osiągnąć.

Łuski gryki

Wyjątkowy materiał poduszki sprawi radość każdemu z szerokimi ramionami. Nie dość, że jest miękka, to dodatkowo łuski gryki pozwolą Ci mieć wiele poduszek w jednej!

Umieszczenie tego materiału pozwoli Ci manipulować kształtem poduszki; jednak chcesz, możesz zmienić położenie kadłubów według własnych upodobań, zapewniając wsparcie, którego potrzebujesz podczas snu.

To okład

Powodem, dla którego poduszki mają różne kształty i rozmiary, jest umożliwienie ludziom swobodnego wyboru i dostosowanie do ich osobistych preferencji.

Jednakże poznaj swój styl spania i nawyki, aby upewnić się, że kupowana poduszka jest dla Ciebie odpowiednia.

Ponieważ jeśli kupisz poduszkę w oparciu o rozmiar swojego łóżka, następnego dnia spodziewaj się bólów szyi i pleców.

Dziękuję za przeczytanie tego artykułu, jak duża jest poduszka w rozmiarze king size. Miłego dnia!