Gdzie znaleźć materac Tempurpedic: Przewodnik zakupu

Ci, którzy chcą wiedzieć, gdzie znaleźć materac Tempurpedic, mogą skorzystać ze strony internetowej firmy, aby zobaczyć najbliższego sprzedawcę. W tym artykule omówimy również wszystko, co warto wiedzieć o kupowaniu od tej marki. A jeśli masz inne potencjalne pytania dotyczące Tempurpedic, rozważ sprawdzenie naszej bazy wiedzy, aby uzyskać przydatne informacje.

Czy chcesz również wiedzieć, kiedy jest najlepszy czas na zakup materaca Tempurpedic? Przeczytaj ten artykuł szybko, a możesz zaoszczędzić kilka dolców, jeśli znasz czas.

Gdzie znaleźć materac Tempurpedic: Przewodnik zakupu

Gdzie znaleźć materac Tempurpedic w USA

Możesz łatwo znaleźć sprzedawcę materacy Tempurpedic najbliżej Twojej lokalizacji, korzystając z wyszukiwarki sprzedawców Tempurpedic. Po prostu wybierz stan, w którym się znajdujesz, a wyświetli się lista miast, w których możesz znaleźć sprzedawcę. Na przykład Los Angeles w Kalifornii ma do wyboru 21 sprzedawców, w tym Mattress Central, The Mattress Shop, Ashley HomeStore, R Mattress i Los Angeles Mattress Stores.

Zawsze kupuj materac Tempurpedic od autoryzowanych sprzedawców na ich stronie internetowej, aby upewnić się, że otrzymujesz produkt wysokiej jakości i autentyczny. Możesz także robić zakupy bezpośrednio w Tempurpedic i zamówić dostawę łóżka przez UPS Ground. Według firmy dostawa materacy trwa od 7 do 10 dni lub od 3 do 5 tygodni po złożeniu zamówienia, w zależności od lokalizacji.

Jak dostarczane są materace Tempurpedic?

Materace Tempurpedic są dostarczane za pośrednictwem UPS Ground. Ale w niektórych obszarach nie można uzyskać opcji konfiguracji w domu. Zamiast tego Tempurpedic wyśle ​​na wyciągnięcie ręki lub zrealizuje dostawę do krawężnika. Ponadto określone produkty, takie jak materac Tempur-Cloud, są kompresowane i dostarczane bezpośrednio przez UPS Ground.

W przypadku specjalnych warunków dostawy możesz podać swoje preferowane rozwiązanie firmie Tempurpedic. Dla Twojej wygody możesz również sprawdzić, czy do materaca dołączona jest bezpłatna opcja Dostawy Białych Rękawic. A w dniu dostawy pamiętaj, że Tempurpedic nie opuści produktu, jeśli nie ma osoby dorosłej do podpisania paczki.

Ile kosztuje materac Tempurpedic?

Cena materaca Tempurpedic będzie się różnić w zależności od konkretnego modelu i rozmiaru. Jeśli porównasz wszystkie materace Tempurpedic o wymiarach łóżka typu queen-size, wahają się one od 1999 do 4999 dolarów. Pamiętaj, że niektóre modele są również niedostępne w rozmiarach mniejszych niż królowa.

Najtańszym materacem Tempurpedic jest Tempur-Cloud w cenie 1699 USD za podwójny rozmiar. Z drugiej strony najdroższym modelem Tempurpedic jest Tempur-breeze za 5999 USD, jeśli dostaniesz łóżko typu king-size. W przypadku innych rozmiarów Tempurpedic oferuje również split king, California king i split California king inny niż zwykły bliźniak, bliźniak długi, pełny, królowa i król.

Czy materace Tempurpedic są kiedykolwiek w sprzedaży?

Według samych Tempurpedic nie oferują sprzedaży swoich materacy. To sprawia, że ​​Tempurpedic należy do znacznie droższych marek materacy, ale jest to uzasadnione ze względu na wysokiej jakości materiały i konstrukcję ich produktów. Obniżają jednak ceny modeli materacy, które chcą usunąć z zapasów.

Jeśli zajrzysz na stronę Wyprzedaż Tempurpedic w witrynie, znajdziesz ekskluzywne zniżki na modele z poprzedniego roku do wyczerpania zapasów. Na przykład niektóre kolekcje materacy, które kosztują 2799 USD, mogą spaść nawet do 1959,30 USD. Specjalne finansowanie jest dostępne nawet, jeśli masz ograniczony budżet.

Czy Tempur to to samo co Tempurpedic?

Tempurpedic jest tym samym co Tempur w tym sensie, że należą do tej samej firmy. Zarówno Tempur, jak i Tempurpedic są markami pod firmą Tempur Sealy International. Jest to największy na świecie dostawca pościeli odpowiedzialny za Cocoon by Sealy, Sealy oraz Stearns and Foster.

Tempurpedyczne a Tempur

Tempurpedic nie jest dostępny poza USA, natomiast Tempur to marka dostępna również w innych krajach. Mają jednak podobne cechy w materacach, ponieważ oba są własnością Tempur Sealy International. Zwróć uwagę, że Tempur to także nazwa unikalnego materiału piankowego marki materaca z pamięcią kształtu.

Tempurpedia a postawa

Materac Tempurpedic wykorzystuje materiał Tempur, który jest rodzajem pianki z pamięcią kształtu. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, z czego wykonany jest materac Tempurpedic, rozważ przeczytanie naszego osobnego artykułu na ten temat. Z drugiej strony materac posturepedyczny odnosi się do łóżka, które ma poprawić pozycję podczas snu.

W ramach tej samej firmy co Tempurpedic, Sealy posiada również materace Sealy Posturepedic. Modele te wykorzystują tak zwaną technologię posturepedyczną, która zapewnia prawidłowe rozłożenie ciężaru, wsparcie i odciążenie.

Jaka jest średnia żywotność materaca tempurpedycznego?

Średnia żywotność materaca Tempurpedic może wynosić około dziesięciu lat lub dłużej. Potwierdza to 10-letnia ograniczona gwarancja na wymianę. Ponadto Tempurpedic ma nawet 25-letnią ograniczoną gwarancję na materace zakupione przed 1 marca 2014 r.

Możesz przeczytać o tym, jak długo wytrzyma materac Tempurpedic, aby dowiedzieć się więcej.

Czy potrzebujesz sprężyny skrzynkowej do materaca tempurpedycznego?

Materace Tempurpedic muszą być używane z solidną podstawą, a nie ze sprężynami skrzynkowymi. Dzieje się tak, ponieważ sprężyny skrzynkowe są znacznie lepsze w przypadku tradycyjnych materacy, podczas gdy łóżko Tempurpedic najlepiej łączyć z podkładem.

Wniosek

I to wszystko! W tym artykule omówiono, gdzie znaleźć materac Tempurpedic, który można szybko zrobić za pośrednictwem ich strony internetowej. Możesz również zamówić bezpośrednio w Tempurpedic i dostarczyć go do domu.

I chociaż Tempurpedic nie oferuje sprzedaży, możesz otrzymać ich produkty po niższej cenie, gdy wyczyszczą swoje zapasy.