Gdzie kupić naturalny materac lateksowy: 5 najlepszych marek

Ciekawi, gdzie kupić materac z naturalnego lateksu, mogą rozważyć te pięć marek. Omówimy każde oferowane przez nich łóżko z naturalnego lateksu, aby pomóc Ci uzyskać jak najwięcej pieniędzy. W tym artykule znajdują się również często zadawane pytania dotyczące zakupu materaca z naturalnego lateksu.

Polecamy również dowiedzieć się, gdzie kupić materac lateksowy. Bardziej ogólne wprowadzenie do popularnych marek lateksu może pomóc w zapoznaniu się z tym, czego można się spodziewać po tym typie materaca.

Gdzie kupić naturalny materac lateksowy: 5 najlepszych marek

Gdzie kupić naturalny materac lateksowy w USA

Materac z awokado

Materac Avocado to doskonała marka, aby sprawdzić, czy chcesz materace organiczne i wegańskie. A jeśli chcesz mieć łóżko z naturalnego lateksu, możesz wypróbować materac lateksowy Avocado. Ten model wyróżnia się na tle innych materacy lateksowych, ponieważ jest wykonany z100% lateksowych materacy z certyfikatem FSC, a Avocado produkuje nawet własny lateks z certyfikatem ekologicznym GOLS w ramach National Organic Program od USDA.

Oprócz lateksu organicznego, Avocado wykorzystuje również organiczną bawełnę i wełnę, a cały materac jest biodegradowalny i w 100% organiczny. Co jeszcze bardziej fantastyczne z lateksowym materacem Avocado, jest opcja wegańskiej wersji bez wełny. To łóżko z naturalnego lateksu od Avocado jest produkowane w Los Angeles i objęte jest 25-letnią gwarancją.

Brzoza przy Helix

Jeśli znasz internetową firmę Helix, to oni są właścicielami ekologicznej marki Birch. Możesz wypróbować naturalny materac Birch wykonany z naturalnego lateksu Talalay. A jeśli chcesz, aby certyfikaty to potwierdzały, Birch by Helix jest certyfikowany przez eco-INSTITUT, Rainforest Alliance i OEKO-TEX.

Jeśli chodzi o pozostałe elementy tego łóżka z naturalnego lateksu, Birch wykorzystuje pokrowiec z bawełny organicznej, naturalne włókna wełniane w pokryciu ognioodpornym, warstwę 100% wełny naturalnej i organicznej, indywidualnie owinięte zwoje oraz warstwę podstawową z włókien wełnianych i sztucznego jedwabiu. Został wyprodukowany w USA i możesz go otrzymać z bezpłatną wysyłką, 100-dniowym okresem próbnym i 25-letnią gwarancją.

Saatva

Internetowe firmy produkujące materace, takie jak Saatva, są również znane ze swoich naturalnych materacy. Na przykład materac z naturalnego lateksu Zenhaven to w 100% naturalny materac lateksowy, który można uzyskać z usługą dostawy białych rękawiczek, 180-dniowym okresem próbnym i 20-letnią gwarancją. Jest również naturalnie odporny na pleśń i roztocza dzięki 100% lateksowemu materiałowi.

A co z pozostałymi elementami łóżka z naturalnego lateksu Zenhaven? Saatva wykorzystuje 100% wełnę z certyfikatem GOTS i pokrowiec z bawełny organicznej, więc wiesz, że nie tylko pianka lateksowa jest naturalna. A jeśli chcesz zobaczyć łóżka z pierwszej ręki, oto gdzie wypróbować materace Saatva.

Dom Brentwood

Dom Brentwood istnieje od 1987 roku z nietoksycznymi materacami. A jeśli chcesz mieć łóżko z naturalnego lateksu, możesz sprawdzić materac Cedar Natural Luxe. Jest produkowany w Kalifornii i masz możliwość dostawy i konfiguracji do domu.

Materac Cedar Natural Luxe może być Twoim kolejnym naturalnym łóżkiem lateksowym, ponieważ wykorzystuje lateks z certyfikatem organicznym GOLS. Pozostałe materiały są również ekologiczne z wełny i bawełny z certyfikatem GOTS. Brentwood Home połączył nawet swój naturalny lateks z łuską kokosa, aby stworzyć warstwę podtrzymującą.

Uśpienie Awary

Awara Sleep szczyci się tym, że w swoich produktach wykorzystuje materiały pochodzenia naturalnego. Ich organiczny luksusowy materac hybrydowy ma nawet wiele certyfikatów i nagród, które potwierdzają jego doskonałą wydajność. Ale dlaczego jest to jeden z najlepszych materacy z naturalnego lateksu?

Ta hybryda organicznego lateksu wykorzystuje naturalny lateks Dunlop z certyfikatem Rainforest Alliance. Pozostałe składniki są również wykonane ze 100% organicznej wełny i bawełny. A ponieważ jest to hybryda, docenisz wsparcie ze strony indywidualnie owiniętych cewek.

Chcesz dostać najlepsze organiczne łóżko? Oto kilka wskazówek, jak kupić materac ekologiczny.

Jaki jest najlepszy naturalny materac lateksowy?

Trudno będzie oznaczyć jeden materac lateksowy jako najlepszy, ponieważ każdy użytkownik ma różne potrzeby i wymagania, aby uzyskać najlepsze wrażenia i stosunek jakości do ceny w swoim łóżku. Możesz jednak zacząć od czegoś takiego jak materac GhostBed Natural. Dlaczego więc jest to jeden z najlepszych materacy z naturalnego lateksu na rynku?

Łóżko lateksowe GhostBed wykorzystuje dwa rodzaje naturalnego lateksu, czyli Dunlop i Talalay. W porównaniu z innymi materacami z naturalnego lateksu, które wykorzystują tylko jeden rodzaj lateksu, uzyskasz idealne połączenie miękkości i wsparcia dzięki Dunlop i Talalay. GhostBed posiada również certyfikaty potwierdzające jakość innych materiałów użytych w materacu lateksowym, takich jak naturalna wełna i bawełna organiczna.

Zapraszam do sprawdzenia najlepszego materaca lateksowego na rynku, jeśli chcesz poznać więcej marek z branży.

Ile kosztuje naturalny materac lateksowy?

Materac z naturalnego lateksu może wynosić od 900 USD do ponad 3000 USD. Oczywiście sam materac lateksowy kosztuje więcej niż typowe łóżko z pianki syntetycznej, ale nie pozwól, aby zniechęciło Cię to do rozważenia czegoś naturalnego, zdrowego i wygodnego. Aby dowiedzieć się więcej o tym, czym jest materac z pianki lateksowej, zapoznaj się z naszym osobnym szczegółowym artykułem.

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować, gdzie kupić naturalny materac lateksowy, możesz odwiedzić Avocado, Birch, Saatva, Brentwood Home i Awara. Ich produkty są certyfikowane z naturalnego i organicznego lateksu, a nawet inne elementy materaca dobierane są z myślą o zrównoważonym rozwoju.

Czy jesteś również zainteresowany kupnem toppera z tego samego naturalnego materiału? Oto gdzie kupić lateksową nakładkę na materac.