Gdzie kupić materac King Koil? 3 najlepsze opcje

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie kupić materac King Koil, możesz sprawdzić ich stronę internetową, aby znaleźć najbliższego sprzedawcę. Marka materacy jest również dostępna w innych sklepach, takich jak US-Mattress i Sit ‘n Sleep. Poniżej omówimy kolekcje, które można znaleźć w każdym sklepie.

Ale zanim przejdziemy dalej, być może interesują Cię pytania, które należy zadać przy zakupie materaca. Przeczytaj to pokrótce, aby pomóc Ci wylądować w najlepszym łóżku.

Gdzie kupić materac King Koil? 3 najlepsze opcje

Gdzie można kupić materac King Koil?

Najbliżsi sprzedawcy w USA

Najwygodniejszym sposobem na znalezienie miejsca na zakup materaca King Koil jest odwiedzenie strony internetowej King Koil. Wystarczy wpisać swój kod pocztowy w pasku wyszukiwania, aby znaleźć najbliższego sprzedawcę w USA w swojej lokalizacji. Nie zobaczysz jednak cennika na ich stronie internetowej ze względu na setki dostępnych modeli materacy marki.

King Koil zaleca sprawdzenie cen u lokalnego sprzedawcy, jeśli chcesz otrzymać produkt. Niemniej jednak poczujesz się swobodnie, wiedząc, że możesz łatwo zarejestrować swój materac King Koil online, aby w przyszłości móc zgłaszać roszczenia gwarancyjne. Znajdziesz również wiele sposobów na skontaktowanie się z obsługą klienta marki na ich stronie internetowej.

Materac amerykański

Możesz kupić materace King Koil w US-Mattress z 72 modelami do wyboru. Zakupy online powinny być wygodne, ponieważ możesz również zawęzić wyszukiwanie według pożądanego rozmiaru, twardości, rodzaju materaca, wysokości i przedziału cenowego. Możesz nawet wybrać numer skali komfortu, pozycję do spania, markę podrzędną i rodzaj dostawy na stronie internetowej US-Mattress.

W przypadku dostawy US-Mattress oferuje Express, In-Home Setup oraz UPS lub FedEx. Ponadto przekonasz się, że niektóre łóżka King Koil mają opcję bezpłatnej dostawy.

Usiądź i śpij

Supermarket z materacami Sit ‘n Sleep ma kolekcję materacy King Koil. Ich strona internetowa oferuje obszerną listę łóżek King Koil, a sklep ma również wyprzedaż świąteczną, na którą należy uważać. Możesz modyfikować wyszukiwanie produktów online zgodnie z preferowanym rozmiarem materaca, poziomem komfortu, ceną i typem materaca.

Na stronie internetowej Sit 'n Sleep kolekcje materacy King Koil obejmują Intimate i Xtended Life. Pierwsza z nich wykorzystuje technologie zwiększające komfort i wysokiej jakości wsparcie, podczas gdy druga wykorzystuje warstwy pianki i systemy zamkniętych stalowych cewek. Ponadto King Koil ma również tak zwaną kolekcję MHybrid z pianką zapamiętującą kształt i systemem cewek, który zmniejsza ucisk i zapewnia chłodny sen.

Co to jest materac King Koil?

Materace King Koil występują w różnych kolekcjach, aby zaspokoić potrzeby różnych użytkowników. Istnieje łącznie 9 kolekcji, które możesz szybko sprawdzić na ich stronie internetowej. Oczywiście dostępność konkretnego modelu będzie również zależeć od wybranego sprzedawcy.

Intymne LS

Kolekcja Intimate LS wykorzystuje końskie włosie, ręcznie montowany system spiral. Według King Koil zapewnia najwyższy komfort i wsparcie zgodnie z europejskimi standardami luksusu

SmartLife

King Koil posiada również kolekcję SmartLife, która zapewnia wyjątkowy komfort i wsparcie dzięki opatentowanej technologii wykrywania ciała.

Intymna północ i intymna Catalina

Intimate Midnight i Intimate Catalina to inne ręcznie wykonane kolekcje od King Koil. Wykorzystują mikrocewki 4k i pianki regulujące temperaturę.

Naturalny

Jeśli interesują Cię naturalne materace, King Koil ma kolekcję Natural z piankami Tailormade Tufting i piankami z certyfikatem Certi-Pur US.

Przedłużona żywotność

Kolekcja King Koil Xtended Life jest objęta 25-letnią gwarancją. Wykorzystuje lateks grafitowy Talalay dla długiej żywotności.

łóżko

Kolekcja iBed firmy King Koil wykorzystuje ponad 1000 stalowych zwojów z pianką chłodzącą i tkaniną. Marka obejmuje również dostawę Express Comfort.

Luksus

Kolekcja King Koil Luxury wykorzystuje piankę chłodzącą i kieszonkowy system cewek z Super Stretch Tencel Fabric.

iMattres

Kolekcja iMattress firmy King Koil zapewnia odciążenie i chłodny sen. Są one również dostępne w ramach dostawy Express Comfort marki.

Kto robi materace King Koil?

Materace King Koil zostały założone przez Samuela Bronsteina, który zaczynał od fabryki o nazwie United States Bedding. Zaczęło się od sześciu pracowników w Minnesocie i zaczęło się rozwijać na początku XX wieku. W latach 30. XX wieku firma US Bedding stworzyła firmę King Koil, ponieważ poszukiwała nowej nazwy dla ulepszonego sprężyny do łóżka.

Gdzie jest produkowany materac King Koil?

Światowa siedziba materacy King Koil znajduje się w Avondale w Arizonie. Produkują również produkty w ponad 90 krajach.

Ile kosztuje materac King Koil?

Według strony internetowej King Koil, przedział cenowy materacy może wynosić od 299 do 10 000 USD. Pamiętaj, że modele różnią się materiałami i funkcjami, więc oczekuje się, że będą się różnić ceną. Możesz dowiedzieć się, ile wydać na materac w naszym poradniku zakupowym tutaj.

Jak długo może wytrzymać materac King Koil?

Oczekiwana żywotność materaca to około 7 do 10 lat, jak wspomina King Koil. Aby pomóc Ci uzyskać maksymalną użyteczność swojego łóżka, King Koil zaleca, aby obracać łóżko co dwa tygodnie przez pierwsze trzy miesiące, a następnie co miesiąc. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak często obracać materac, zapoznaj się z naszym obszernym samouczkiem.

Wniosek

Prawdopodobnie interesuje Cię zakup łóżka marki, która istnieje od 1898 roku. W tym artykule dowiedzieliśmy się, gdzie kupić materac King Koil. Okazało się, że najbliższego sprzedawcę można znaleźć za pomocą paska wyszukiwania na stronie lub w internetowych sklepach z materacami, takich jak US-Mattress i Sit 'n Sleep.

Mamy nadzieję, że te informacje pomogą Ci w zakupach. Daj nam znać w komentarzach, jeśli masz więcej pytań.