Zrób to sam, jak złożyć przenośną gondolę Chicco

Przenośna gondola Chicco jest jedną z najtrwalszych i najbardziej opłacalnych gondoli na rynku. ta gondola jest lekka i posiada wszystkie funkcje, których będziesz potrzebować w gondoli. Z tego artykułu dowiesz się, jak złożyć przenośną gondolę Chicco.

Jak złożyć przenośną gondolę Chicco

Krok 1. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania, gdy chcesz zwinąć gondole, jest to, że należy to zrobić w określonej kolejności.

Zrób to sam

Krok 2. Zdejmij dziecko, a następnie złóż barierki boczne jedna po drugiej, co spowoduje, że materac znajdujący się na nich automatycznie opadnie na swoje miejsce.

Krok 3. Na koniec zamknij wszystkie cztery koła, aby nie pozostały otwarte, a gondola voila-you może teraz ładnie zmieścić się w torbie do przechowywania!

Jak zarezerwować lot międzynarodowy z łóżeczkiem dla dziecka

Możesz użyć gondoli podczas lotów międzynarodowych z dzieckiem, po prostu sprawdzając wymiary zabieranego gondoli. Najważniejszą rzeczą jest sprawdzenie, czy na Twoim siedzeniu jest wystarczająco dużo miejsca, ponieważ niektóre linie lotnicze mają ograniczenia dotyczące tego, gdzie zezwalają na gondole.

Kroki, jak przenieść dziecko z gondoli do łóżeczka

Krok 1. Upewnij się, że gondola znajduje się w bezpiecznym miejscu, aby położyć dziecko na płaskiej powierzchni i w zasięgu łóżeczka.

Krok 2. Umieść dzieci w nowym łóżku z niezbędnymi akcesoriami, takimi jak koce lub pieluchy.

Krok 3. Pociągnij do góry przynajmniej jedną stronę wspornika materaca, tak aby znajdowała się około cala od dotknięcia najniższej pozycji. Puszczenie pozwoli mu powoli opuścić się z powrotem, jednocześnie pozostawiając wolne ręce do innych ważnych rzeczy, takich jak zmiana pieluch lub karmienie niemowląt!

Krok 4. Na koniec, jeśli maluch zaśnie, zanim skończysz, delikatnie rozsuń boki ramy gondoli, trzymając za dolne pręty, aż będą mogły przez nie przejść bez budzenia dzieci!

Kroki, jak zrobić duży łuk do gondoli

Krok 1. Najpierw potrzebujesz paska tkaniny o długości około 110 cm i szerokości około 12 cm. Weź pasek tkaniny do ręki jednym końcem w każdej ręce (najwyższa strona tej części powinna być skierowana do góry). Prawym kciukiem zegnij górną krawędź, aby zetknąć się z krajką, a następnie mocno dociśnij w dół. Powtórz dla pozostałej długości paska.

Krok 2. Następnie weź oba końce w dowolną rękę (upewnij się, że górne krawędzie są złożone w dół) skręć je razem raz lub dwa razy; upewnij się, że są one w równym porządku, kiedy to robią!

Krok 3. Po skręceniu przymocuj go bezpiecznie, przywiązując je mocno pod przeciwległymi kątami wokół dużego kawałka tektury lub innego odpowiedniego przedmiotu, takiego jak stary kij od miotły/śrubokręt itp. Dwa wolne końce można następnie wykorzystać do zabezpieczenia materaca gondoli na miejscu za pomocą opaski elastyczne.

Czy gondola UPPAbaby może siedzieć na podłodze?

Tak, jednak należy zachować szczególną ostrożność podczas stawiania go na podłodze. Jeśli Twoje dziecko w nim śpi i nagle się przewróci lub poruszy, może wypaść z gondoli, więc rozważ to!

Czy mogę używać gondoli UPPAbaby z dowolnym wózkiem?

Technicznie tak, ale nie ma większego sensu, jeśli szukasz pełnowymiarowej gondoli, którą można przymocować do istniejącego wózka, ponieważ jest już wbudowana w taki, jak modele VISTA/Cruz/MESA. Uppababy tworzy własny model G-Lidia, który ma również regulowane kierownice (dla rodziców), a także wszystko inne, takie jak moskitiery itp.; wszystko w całkiem rozsądnych cenach w porównaniu do innych marek.

Powiedziawszy, że na rynku dostępne są również inne marki, które również mają wyjmowane gondole, ale nie mają regulowanych uchwytów, więc jeśli głównym powodem zakupu pełnego rozmiaru jest możliwość korzystania z niego z istniejącym wózkiem, możesz rozważyć tę opcję zamiast kupować od Uppababy.

Jednak naszym zdaniem najlepiej jest po prostu kupić ich model G-Lidia, ponieważ znowu jest znacznie tańszy w porównaniu do wielu innych i ma sporo dodatkowych funkcji, takich jak moskitiery itp., Wszystko to w bardzo rozsądnych cenach podczas zakupów online lub odwiedzanie sklepów dziecięcych w pobliżu. Ponadto modele te pasują do większości wózków dziecięcych głównych marek (np. Mamas & Papas Armadillo).

To był kolejny przykład pełnowymiarowej gondoli i chociaż ma kilka świetnych funkcji, takich jak:

  • Pasuje do większości wózków dziecięcych głównych marek (np. Mamas & Papas Armadillo)
  • Dodatkowe funkcje obejmują moskitiery itp. po prostu nie możemy polecić tego produktu ze względu na jego wysoką cenę, gdy w Internecie dostępnych jest wiele tańszych modeli, takich jak Uppababy Vista.
  • Ponadto, mimo że ten model jest składany na płasko jak wózek-parasol, jeden z naszych pracowników miał problem z jego prawidłowym złożeniem, co jest frustrujące, ponieważ firma Chicco, która produkuje fantastyczne produkty w bardzo rozsądnych cenach, jest to dość nieoczekiwane. wytrzymałe materiały, które przetrwają lata.

Jak przymocować paczkę Graco i grać na przewijaku?

Najpierw upewnij się, że podkładka do przewijania jest na poziomie żądanej wysokości, na której ma się znajdować, odpowiednio dopasowując jej nogi. Następnie umieść jedną stronę pasków na każdym rogu każdej nogi, a następnie zaciśnij, aby ją zabezpieczyć. Następnie weź drugi zestaw pasków i przymocuj je do każdej nogi po przeciwnej stronie.

Kiedy już to zrobisz wszystkimi czterema nogami, wróć ponownie, dokręcając wszystko w dół, aby podkładka do przewijania była ładna i przylegała do żądanej powierzchni. Aby zakończyć, po prostu wsuń nadmiar pasków do dostarczonych przez nich kieszeni i gotowe!