Zmieniające kolor pieluchy, gdy są mokre? Przewodnik

Mokre pieluchy zmieniające kolor? Twórcy Huggies twierdzą, że mają nową, zmieniającą kolor pieluchę, która poinformuje rodziców, kiedy ich dziecko się zmoczy.

Pieluszki, które wciąż znajdują się w fazie testów, mają zmieniać kolor z białego na niebieski po zamoczeniu.

Zmieniające kolor pieluchy

Byłaby to duża pomoc dla rodziców z maluchami, którzy uczą się nocnika, ponieważ nie musieliby już zgadywać, czy ich dziecko poszło w pieluszce, czy nie.

Choć może się to wydawać nowatorskim pomysłem, nie jest to pierwszy raz, kiedy podjęto taką próbę. Podobne produkty są obecne na rynku od lat.

Co więc wyróżnia te nowe pieluchy Huggies? Cóż, jedną z największych skarg na istniejące pieluchy zmieniające kolor jest to, że mogą być trudne do zobaczenia w określonych warunkach oświetleniowych. Huggies mówi, że ich nowe pieluchy zmienią kolor, nawet gdy są bardziej mokre niż inne produkty, co ułatwi ich wykrycie.

Czy musisz zabierać pieluchy na baby shower?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: „To zależy!” Nie ma sztywnych i szybkich zasad, jeśli chodzi o baby shower, więc zależy to tylko od preferencji gospodarza i tego, co zaplanował na imprezę.

Jeśli nie masz pewności, czy pieluchy są konieczne, zawsze najlepiej zachować ostrożność i zabrać je ze sobą na wszelki wypadek. W końcu nie ma nic gorszego niż przyjście na imprezę z pustymi rękami!

Jeśli bierzesz prysznic, na którym jest już przykryty tort na pieluchy lub inne przybory, możesz zostawić pieluchy w domu. Ale jeśli przynosisz prezent, zawsze dobrym pomysłem jest dołączenie czegoś praktycznego, takiego jak pieluchy lub chusteczki. W ten sposób nowi przyszli rodzice mogą zacząć zaopatrywać się w niezbędne artykuły dla swojego malucha.

Jeśli nie masz pewności, czy pieluchy są konieczne, zawsze najlepiej zachować ostrożność i zabrać je ze sobą na wszelki wypadek. W końcu nie ma nic gorszego niż przyjście na imprezę z pustymi rękami!

Jeśli bierzesz prysznic, na którym jest już przykryty tort na pieluchy lub inne przybory, możesz zostawić pieluchy w domu.

Ale jeśli przynosisz prezent, zawsze dobrym pomysłem jest dołączenie czegoś praktycznego, takiego jak pieluchy lub chusteczki. W ten sposób nowi przyszli rodzice mogą zacząć zaopatrywać się w niezbędne artykuły dla swojego malucha.

Czy możesz wziąć baby shower i przyjęcie pieluszkowe?

Odpowiedź brzmi tak! Możesz mieć baby shower i imprezę pieluszkową. Wiele osób decyduje się na obydwa rodzaje imprez, ponieważ oferują różne korzyści.

Baby shower to zazwyczaj bardziej formalne wydarzenie, podczas którego goście przynoszą prezenty dla nowego dziecka. Impreza pieluszkowa jest bardziej wyluzowana, a goście zwykle przynoszą pieluchy lub pieniądze na zakup pieluch. Niezależnie od rodzaju imprezy, którą wybierzesz, pamiętaj, aby uwzględnić gry, zajęcia i przekąski, które zapewnią rozrywkę Twoim gościom.

Na przykład na imprezie pieluszkowej możesz ścigać się, aby zobaczyć, kto najszybciej założy pieluchę lub zobaczyć, kto może sprawić, że dziecko będzie płakać najbardziej realistycznie. Bez względu na to, co wybierzesz, baw się tym dobrze!

Jak poprosić kogoś o pieluchy?

Jeśli potrzebujesz pomocy w zaopatrzeniu dziecka w pieluchy, możesz o nie poprosić na kilka sposobów. Możesz zapytać rodzinę, przyjaciół, a nawet nieznajomych. Możesz także poszukać w Internecie banków pieluch lub organizacji charytatywnych, które mogą być w stanie pomóc.

Bez względu na to, jak prosisz, zawsze bądź uprzejmy i wdzięczny za wszelką otrzymaną pomoc. Podziękuj osobie, która daje Ci pieluchy i daj jej znać, ile dla Ciebie znaczy jej pomoc. Jeśli nie mogą ci pomóc bezpośrednio, mogą być w stanie wskazać ci właściwy kierunek.

Jak poprosić o pieluchy na zaproszeniu na baby shower

Baby shower to zabawna impreza, podczas której rodzina i przyjaciele spotykają się, aby uczcić nadchodzące narodziny nowego dziecka.

Zaproszeni zazwyczaj przynoszą prezenty dla przyszłej mamy, ale jest wiele razy, kiedy chcesz, aby wnosili również wkład w pieluchy lub inne konkretne przedmioty, które będą potrzebne również w dzieciństwie. Oto jak poprosić gości, aby zrobili to na Twoim zaproszeniu:

– Jeśli to możliwe, wyślij zaproszenia z odpowiednim wyprzedzeniem, aby ludzie mogli kupić żądane przedmioty przed przybyciem na imprezę. Możesz nawet chcieć dołączyć formularz zamówienia z informacjami rejestru prezentów wśród tych wysłanych pocztą.

Goście, którzy potrzebują więcej czasu, mogą zamienić go w swój lokalny sklep przed wzięciem udziału w tym wydarzeniu, jeśli nie są jeszcze online.

– W przypadku osób online dodaj link do rejestru na dole zaproszenia lub na wkładce. Ułatwi to gościom poszukującym pomysłów na prezent i zapewni, że kupią coś, czego potrzebujesz.

– W przypadku, gdy niektórzy goście mogą nie mieć dostępu do Internetu, umieść w zaproszeniu wers „proszę przynieść pieluchy”, aby wiedzieli, co jest najbardziej potrzebne. Możesz również określić marki lub rozmiary, jeśli masz jakieś preferencje.

– Jeśli spodziewasz się wielu osób i potrzebujesz pomocy z określonymi przedmiotami, utwórz grupową tablicę Pinterest, na której poszczególne osoby mogą przypinać elementy, do których chcą się przyczynić. W ten sposób każdy wie, o co zadbano i nie ma duplikatów!

Podejmując te kroki, będziesz w stanie zapewnić Twojemu dziecku wszystko, czego potrzebuje, gdy nadejdzie wielki dzień. Możesz również skorzystać z tych wskazówek przy każdej innej okazji rejestracji prezentów, takiej jak parapetówka!