Twój przewodnik po najlepszym foteliku samochodowym i wózku dla noworodków

Gdy po raz pierwszy przyniesiesz noworodka do domu ze szpitala, może to być przytłaczające. Masz milion i jedną myśl biegnącą przez twoją głowę – co mam zrobić? Gdzie mam położyć dziecko? Jaki fotelik i wózek są najlepsze dla noworodków? To są wszystkie ważne pytania, które pomogą Ci upewnić się, że jesteś gotowy, aby zająć się swoim nowym małym pakietem radości! W tym poście na blogu omówimy, który fotelik samochodowy i wózek spacerowy dla noworodków.

Najlepszy fotelik samochodowy dla noworodków

Przede wszystkim potrzebujesz fotelika samochodowego. Nie możesz opuścić szpitala bez niego! W dzisiejszych czasach to po prostu nie jest dozwolone. Istnieje wiele różnych rodzajów fotelików samochodowych dla niemowląt do wyboru – tylko tyłem do kierunku jazdy oraz opcje kabrioletów o różnych limitach wagi dla Twojego maleństwa w miarę dorastania.

Uważamy, że ustawienie tylko tyłem do kierunku jazdy jest zawsze najlepsze, ponieważ zapewnia dodatkową ochronę, ponieważ główki i szyje niemowląt wciąż rozwijają się po urodzeniu w ciągu pierwszych kilku miesięcy. Pomaga trzymać je bezpiecznie na klatce piersiowej podczas podróży autostradą, a nawet przez miasto podczas załatwiania spraw w mieście! Modele do kabrioletów umożliwiają konwersję z przodem do kierunku jazdy (co zalecamy do ukończenia drugiego roku życia), dzięki czemu można dostosować ją do potrzeb dziecka.

Oprócz fotelików samochodowych będziesz potrzebować również wózka, który jest kompatybilny z nosidełkiem! Każda marka fotelika dla niemowląt ma swoją własną linię kompatybilnych wózków, a niektóre marki działają tylko z ich własnymi produktami, więc przed zakupem sprawdź, które opcje są dostępne, ponieważ nie zawsze ułatwiają one konsumentom takim jak my, którzy po prostu próbujemy dowiedzieć się, co najlepiej sprawdza się w naszym budżecie.

Najlepszy wózek dla noworodków

Wózek dziecięcy Baby Trend Expedition LX Travel System

To świetny wózek dla noworodków! Pasuje do większości fotelików samochodowych, a także ma dodatkową płaską półkę dla mniejszych dzieci. Ten fotelik współpracuje z wyżej wymienionym wózkiem, jak również z wieloma innymi, ale zdecydowanie warto sprawdzić przed zakupem, czy są kompatybilne!

Fotelik samochodowy Uppababy MESA

Uppababy MESA Fotelik samochodowy i podstawka dla niemowląt z opcją gondoli dla noworodka. Nowa rama wózka jest kompatybilna zarówno z nosidełkiem samochodowym dla niemowląt, jak i z każdą inną marką bazy, na której będziesz musiał się położyć. Na przykład, jeśli masz już UPPAbaby Vista lub Cruz, będzie to działać idealnie!

System podróżny Graco Slimfit

Foteliki samochodowe i wózki dziecięce Graco są znane z łatwego montażu. Podstawę mocuje się za pomocą systemu zatrzaskowego, który jest bardzo bezpieczny, ale również bardzo szybko zatrzaskuje się w pojeździe (około 30 sekund).

Uppababy G-Luxe 2017 lekki wózek z parasolem, Catalina Blue

Uppababy G-Luxe 2017 Lekki wózek z parasolką, Catalina Blue: Przy zakupie najlepszego wózka dla noworodków należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

Przede wszystkim będziesz potrzebować fotelika dla niemowląt, który będzie kompatybilny ze wszystkimi wózkami, z których planujesz korzystać (wysoki limit wagi oznacza, że ​​można z niego korzystać co najmniej do drugiego roku życia), abyś mógł dostosować go do potrzeb dziecka.

Oprócz fotelików samochodowych będziesz potrzebować również wózka, który jest kompatybilny z nosidełkiem! Każda marka fotelika ma swoje własne, specyficzne wózki, które mogą być używane z fotelikiem samochodowym, więc warto się upewnić przed zakupem.

Graco SnugRide Click Connect 30

Graco SnugRide Click Connect 30 to świetny fotelik samochodowy dla niemowląt dla noworodków ze względu na wysoki limit wagi i wiele pozycji odchylenia; dzięki temu głowa Twojego dziecka pozostanie w górze, gdy dorośnie do starszego dziecka.

Ten model zawiera również opcje instalacji bazowej, takie jak LATCH (dolne zaczepy i pasek) lub za pomocą pasa samochodowego, dzięki czemu jest kompatybilny z dowolnym systemem wózka, który posiadasz!

Tkaninę można prać w pralce, więc gdy zdarzy się wypadek, po prostu wrzuć ją do pralki, nie martwiąc się, że cokolwiek zepsujesz, a suszarka jest również bezpieczna. Parasol jest wystarczająco duży, aby zapewnić dziecku odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną.

Wózek dziecięcy Baby Jogger City Mini GT

Wózek Baby Jogger City Mini GT Single to doskonały wybór, jeśli szukasz wózka terenowego, który poradzi sobie ze wszystkim, co rzuci mu świat. Ten model posiada opony pneumatyczne z przednim zawieszeniem, które zapewniają płynną jazdę zarówno po wyboistych chodnikach, jak i po szutrowych ścieżkach!

Elegancka aluminiowa rama zapewnia, że ​​ten produkt będzie służył przez wiele lat, zachowując jednocześnie mobilność dzięki lekkiej konstrukcji. Dzięki regulowanym daszkom przeciwsłonecznym, dużemu koszowi do przechowywania, systemowi składania jedną ręką i stylowym wzorom tkanin, nie ma powodu, aby nie pokochać tej opcji Baby Jogger! Jest również dostępny w wielu opcjach kolorystycznych, więc Twoje dziecko również nie musi poświęcać stylu na rzecz funkcjonalności!

Modułowy system podróżny Evenflo Pivot

To kolejny niesamowity wózek, który ma wszystkie dzwonki i gwizdki, o które można poprosić. Konstrukcja tego produktu sprawia, że ​​jest on tak łatwy w użyciu za pomocą składanych jedną ręką, regulowanych osłon przeciwsłonecznych (które są szczególnie przydatne w słonecznym klimacie), dużego kosza do przechowywania pod spodem i lekkiej aluminiowej ramy, która zapewnia przenośność bez uszczerbku dla jakości i trwałości!

Dostępnych jest również wiele opcji kolorystycznych, co oznacza, że ​​możesz wybrać, czy Twoje dziecko chce czegoś zabawnego i jasnego, czy prostego, ale eleganckiego!

Pierwszą rzeczą, jakiej potrzebuje każdy rodzic po przywiezieniu noworodka ze szpitala do domu, jest fotelik samochodowy. Chociaż produkty te często poświęcają niewiele uwagi innym przedmiotom, takim jak butelki i pieluchy, są one w rzeczywistości niezwykle ważne, ponieważ nie tylko zapewniają dziecku ochronę, której potrzebuje podczas podróży samochodem,