Śliczne majsterkowanie: gondola z arbuza

Przyszłe panny młode zawsze szukają kreatywnych sposobów, aby ich baby shower był niezapomniany. Jednym z najlepszych pomysłów jest gondola z arbuzem. W tym poście na blogu dowiesz się, jak zrobić od podstaw łóżeczko z arbuzem i jak je udekorować na swój wyjątkowy dzień!

Kroki, jak zrobić arbuzową gondolę na Baby Shower

Wytnij dziurę w górnej części arbuza i wyciągnij wnętrze. Za pomocą ogryzarki do jabłek wyciąć otwory wokół wewnętrznej krawędzi.

Śliczne majsterkowanie: gondola z arbuza

Krok 1. Nabierz więcej miąższu arbuza z każdego rzędu, aż dotrzesz prawie do samego dołu, ale nie do końca!

Krok 2. Użyj wykałaczek jako wsparcia, jak daleko od siebie są twoje rzędy. Przykryj folią i piecz w temperaturze 350 stopni F przez około 20 minut – następnie odwróć i smaż z drugiej strony kolejne 30 minut (obie strony powinny być zarumienione). użyj metalowych łyżek lub łyżek do lodów, aby usunąć owoce ze skórek do miski – wyrzuć miąższ melona i amp; skórki.

Krok 3. Aby arbuz stał się „łóżeczkiem”, po prostu umieść go na okrągłej patelni o odpowiedniej wielkości; pamiętaj, jak bardzo owoce rozłożą się podczas gotowania i jak daleko od dna chcesz, aby było łóżko! Możesz również użyć tej techniki z innymi rodzajami melona, ​​aby uzyskać inne efekty, jeśli chcesz – kusi mnie, aby następnym razem spróbować spadzi.

Krok 4. Następnie odetnij plasterki z obu końców o grubości około dwóch cali (będziesz ich potrzebować później) & pokrój je na sześć równych kawałków. Następnie weź po jednym kawałku i lekko spłaszcz dłonią lub wałkiem, aby wyglądały jak mini naleśniki, a następnie odłóż na bok. Kiedy wszystkie kawałki zostaną spłaszczone, złóż je z powrotem jako oryginalny kawałek i odłóż na bok.

Krok 5. Wytnij środek arbuza w okrągły kształt (możesz użyć foremki do ciastek, tylko upewnij się, że jest mniejszy niż twoja okrągła forma do ciasta), ale uważaj, aby nie przeciąć dna.

Będzie to najlepiej działać z łyżką grejpfrutową lub kulką do melona. Następnie musisz usunąć wszystkie nasiona/miazgę ze środka przed napełnieniem lalką baby & dekorowanie według życzenia!

Jak złożyć Baby Trend Snap and Go?

Odepnij wszystkie boki na kołach Stollera.

Upewnij się, że uprząż jest odpięta i amp; oparcia jest w pozycji pionowej. Kierownica również powinna być zablokowana na swoim miejscu. Następnie pociągnij do góry haczyki podpierające tylne siedzenie znajdujące się w dolnej części podstawy siedziska, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu z dwoma słyszalnymi kliknięciami. Teraz otwórz przednią blokadę obrotową, opuszczając czerwoną dźwignię (stop).

Popchnij wózek do przodu, aż przednie koło odbije się od podłoża, a następnie popchnij kierownicę wzdłuż ramy, tak aby opona uderzyła o podłogę i odejdź od wózka.

Jak złożyć podwójny wózek do biegania Baby Trend?

Najpierw przesuń siedzisko do przodu i drążek podudzia do pozycji poziomej.

Przytrzymaj ręką wózek po obu stronach kierownicy, a następnie pociągnij haki podtrzymujące tylne siedzenie znajdujące się na dole ramy, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu z dwoma słyszalnymi kliknięciami. Teraz otwórz przednią blokadę obrotową, opuszczając czerwoną dźwignię (stop). Wciśnij pedał hamulca do końca, aż usłyszysz kliknięcie, teraz hamulec jest w trybie „On”.

Teraz złóż wózek z obu stron i trzymaj podstawę mocno razem, tak jakbyś zamykał okładkę książki – skutecznie składając podwozie do wewnątrz w kierunku linii środkowej, tak aby tylne koła najpierw dotykały ziemi, a następnie przednie, które po złożeniu będzie nieco uniesione nad poziom gruntu (ty może usiąść / umieścić pudełko lub coś pod przednim kołem, aby utrzymać je na miejscu podczas składania).

Teraz zdejmij oba klipsy zabezpieczające i złóż wózek całkowicie płasko do kompaktowej pozycji. Popchnij rączkę w kierunku podłoża, aż zatrzaśnie się mechanizm blokujący (poczujesz/słyszysz to), a następnie naciśnij czerwony przycisk z boku ramy, aby mocno chwycić rączki razem, aby nie trzepotały po złożeniu. Ekspedycja jest teraz gotowa do przechowywania lub transportu.

Jak zainstalować fotelik samochodowy Baby Trend Booster

Najpierw oprzyj dolną część pleców dziecka o oparcie siedzenia pojazdu.

Po drugie, poprowadź i przymocuj pasy bezpieczeństwa wokół swojego malucha, które mogą być w użyciu. Jeśli żaden inny pas nie jest dostępny do poprowadzenia, przewlecz lub załóż pętlę przez górne otwory uprzęży na szelkach (nie zadziała, jeśli używasz tej metody nosidełka tylko dla niemowląt). Upewnij się, że nie przechodzi przez głowę/szyję, a klips na klatkę piersiową powinien znajdować się na poziomie pachy, zabezpieczając zarówno część biodrową paska, jak i część barkową.

Na koniec upewnij się, że wszystkie sprzączki są dobrze zapięte, pociągając je mocno przed każdym ostatnim szarpnięciem, aby upewnić się, że są wystarczająco napięte, aby nie można było wyciągnąć/zdjąć sprzączki.

Jak złożyć Baby Trend TangoWózek

Proces jest dość prosty i bardzo podobny do składania innych popularnych wózków, takich jak BOB Revolution czy Thule Urban Glide. Ten model ma jednak pewne dodatkowe etapy, takie jak najpierw blokowanie przednich kół przed złożeniem tylnej części ramy do podstawy, aby nie była słaba podczas transportu.

Po pierwsze, musisz włożyć ręce pod oba paski zabezpieczające znajdujące się bezpośrednio za głową dziecka (te, które przebiegają w poprzek ciała) i lekko unieść, aby wyskoczyły z klipsów wieszaka z miejsca, w którym spoczywają na górze rury ramy głównej. Po ich usunięciu upewnij się, że nie więcej niż szerokość palca wisi nad krawędzią tacy dla dziecka, jednocześnie trzymając pod paskiem zabezpieczającym.

Jedną ręką nadal trzymając dolną część pasów bezpieczeństwa owinąć je wokół rury ramy głównej (wciąż pozostawiając nie więcej niż szerokość palca zwisającą z krawędzi) i przymocować do klipsów wieszaka, w których wcześniej spoczywały przed usunięciem.

Następnie lekko unieś kierownicę, aż przednie koła automatycznie wyskoczą z blokady osi znajdującej się bezpośrednio za szprychami koła w tylnej oponie, aby ułatwić manewrowanie po zakończeniu procesu składania.

Teraz obiema rękami chwyć spód tacki dla dziecka, która opiera się na górnych poprzeczkach u podstawy wózka, unikając zbyt mocnego naciskania, co może powodować problemy z pękaniem baldachimu, a co gorsza złamanie plastikowego zawiasu, w którym te dwa elementy się spotykają, co ułatwia pracę o wiele trudniejsze, jeśli nie niemożliwe później.