Samodzielna gondola a przenośne łóżeczka: która jest najlepsza dla Twojego dziecka?

W tym artykule przedstawimy różnicę między Stand Alone Bassinet a przenośnymi łóżeczkami. Często nowi rodzice mylą się z obydwoma. Jednak po przejrzeniu tego bloga będziesz w stanie poznać różnicę.

Samodzielna gondola a przenośne łóżeczka

Samodzielna gondola to oddzielny mebel od stojącego obok łóżeczka. Może być używana jako alternatywa dla tradycyjnej gondoli lub po prostu siedzieć w sypialni, dopóki dziecko nie podrośnie i będziesz potrzebować dodatkowego miejsca do spania.

Samodzielna gondola a przenośne łóżeczka: która jest najlepsza dla Twojego dziecka?

Możesz rozważyć zakup jednego, jeśli w Twoim pokoju nie ma wystarczająco dużo miejsca na pełnowymiarowe łóżeczko, ale pamiętaj, że są one zwykle mniejsze niż standardowe łóżka, więc nie będą trwać długo, gdy dziecko zacznie spać przez noc.

Większość rodziców uważa je za szczególnie przydatne, ponieważ nie zajmują dodatkowej powierzchni podłogi, gdy nie są używane – co oznacza, że ​​podczas drzemki w domu zawsze jest bezpieczne miejsce na drzemkę! Niektóre modele mają również tę zaletę, że są przenośne, dzięki czemu można je zabrać ze sobą na wizyty u dziadków lub krewnych.

Kiedy Twoje dziecko wyrasta z łóżeczka?

Możesz używać tego produktu do 15 funtów i 32 cali długości, co zwykle ma około trzech miesięcy, w zależności od tego, kiedy Twoje dziecko zacznie się przewracać podczas snu.

Gdy będą mogły zacząć się swobodniej poruszać, być może nadszedł czas, aby przenieść je do łóżeczka, ponieważ jest to jeden z mniejszych produktów Fisher-Price – około 29″ na 21″ szerokości i 19″ wysokości z dołączonym materacem o wymiarach 22 ½” x 27 ¼”. Jeśli potrzebujesz innej opcji dla produktu, który jest tak mały i łatwy w użyciu, polecamy Fisher-Price Ultra-Lite Day & Night Play Yard.

Ten plac zabaw jest jednym z najmniejszych produktów na naszej liście o wymiarach 32” x 28 ¾” na 31 ½”. Ma cztery regulowane poziomy materaca i możesz wybrać między otwarciem lub zamknięciem dla Twojej wygody. To urządzenie również składa się, co znacznie ułatwia podróżowanie z nim niż w przypadku innych podobnych modeli, takich jak Graco Pack 'n Play – Nimble Nook, który w ogóle się nie składa.

Jeśli szukasz czegoś większego, może to być opcja dla Ciebie, biorąc pod uwagę, że większość centrów aktywności nie przyjmuje dzieci ważących więcej niż 25 funtów, nie stając się ekstremalnie niestabilnymi, jeśli zaczną się poruszać.

Ten jest bardzo popularnym produktem online, który ma średnio cztery gwiazdki na ponad 1400 recenzjach na Amazon, więc musi robić coś dobrze!

Jak założyć osłonę przeciwdeszczową na gondolę

Aby założyć osłonę przeciwdeszczową na gondolę, najpierw otwórz ją i pociągnij daszek osłony przeciwdeszczowej, aż zobaczysz jedną stronę przymocowaną do drugiej. Następnie rozepnij tę część na tyle, aby były otwory na każdy róg lub nogawkę. Odwróć wszystkie cztery rogi, ale pamiętaj, aby ich nie puścić!

Teraz zdejmij wszelkie dodatkowe części, takie jak koce lub zabawki, ponieważ mogą utknąć w środku, jeśli nie usuniesz ich prawidłowo. Na koniec upewnij się, że wszystko jest na swoim miejscu, zanim ponownie zamkniesz opakowanie! Aby uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje, obejrzyj nasz krótki przewodnik wideo powyżej!

Jak wybrać rodzaj fotelika samochodowego, który będzie dla mnie najlepszy?

Przed podjęciem decyzji o zakupie zastanów się, ile jesteś w stanie wydać i jak często planujesz korzystać z fotelika! Jeśli cena nie wchodzi w grę, zapoznaj się z naszymi najlepszymi rekomendacjami, które zawierają świetne opcje od Graco i Chicco!

Tak więc, jeśli szukasz fotelika samochodowego dla niemowląt, oto kilka rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę: – Cena – Częstotliwość użytkowania – Limity wagi Pamiętaj, że różne marki mogą mieć różne funkcje, więc koniecznie przeczytaj o dostępne różne rodzaje fotelików samochodowych.

Najważniejszą rzeczą do rozważenia jest upewnienie się, że bezpieczeństwo Twojego dziecka jest na pierwszym miejscu! Dokonaj najbezpieczniejszego wyboru dla ich potrzeb i rozwoju. W razie wątpliwości poproś certyfikowanego technika CPS lub lokalną straż pożarną o poradę, jaki typ fotelika najlepiej sprawdzi się w Twojej sytuacji.

Uwaga: Foteliki dla niemowląt mają zazwyczaj limity wagowe od 15 do 35 funtów, podczas gdy foteliki w wersji kabrio/kombinowanej mogą wynosić do 80 funtów, więc miej to na uwadze przy podejmowaniu decyzji, który z nich będzie dla Ciebie bardziej odpowiedni!

Czy powinienem karmić moje dziecko za każdym razem, gdy budzi się w nocy?

Nie. Nie ma potrzeby karmienia dziecka za każdym razem, gdy budzi się w nocy. Jeśli podasz mu butelkę lub podasz inny rodzaj mleka, może to spowodować próchnicę i ubytki! Powinnaś zawsze starać się dbać o to, aby Twoje dziecko w ciągu dnia miało dobry harmonogram karmienia, aby nie przemęczało się, co prowadzi do mniejszej ilości snu w nocy!

Jak długie są zazwyczaj gondole?

Zazwyczaj niemowlęta korzystają z kołysek do około piątego lub szóstego miesiąca życia, od tego czasu mogą się przewracać zbyt często, aby były bezpieczne. Niektórzy rodzice zauważają również, że ich maluchy zaczynają zrzucać wszystkie koce ze względu na niskie boki, więc istnieje ryzyko przegrzania podczas snu, co jest bezpieczne.