Przewodnik po tym, ile kosztuje fotelik samochodowy dla niemowląt w Walmart

Ile kosztuje fotelik samochodowy dla dziecka w Walmart? Fotelik samochodowy dla dziecka może kosztować od 100 do ponad 300 USD, w zależności od funkcji.

Najprostsze modele są zwykle w niższym przedziale cenowym, a droższe zawierają dodatkowe elementy zapewniające wygodę, takie jak wbudowany uchwyt na kubek i osłona przeciwsłoneczna.

Przewodnik po tym

Gdzie jest przycisk zwalniania uprzęży na foteliku samochodowym?

Przycisk zwalniania uprzęży najczęściej znajduje się z tyłu fotelika samochodowego, ale może być również umieszczony w innych miejscach. Przyciski te służą do poluzowania lub zaciśnięcia pasków, tak aby dobrze i ciasno przylegały do ​​dziecka.

Aby ta funkcja działała prawidłowo, należy usunąć wszelkie luzy z pasów przed naciśnięciem przycisku zwalniającego jedną ręką, jednocześnie podtrzymując dziecko drugą ręką, aż cały jego ciężar zostanie zdjęty z paska.

Następnie po prostu dokręć ponownie po zakończeniu regulacji za pomocą mechanizmu blokującego w stylu push-pin, zamiast tradycyjnej sprzączki, która blokuje się, ciągnąc jednocześnie po obu stronach, jak w przypadku pasów dla dorosłych, ponieważ nie ma wystarczającej przestrzeni między łopatkami dla dzieci, jeśli używasz Ta metoda.

Kiedy dziecko może chodzić w wózku do biegania z fotelikiem samochodowym?

*Nie zaleca się umieszczania dziecka w foteliku samochodowym i pozostawiania go przypiętego na dłuższy czas.

Zamiast tego Amerykańska Akademia Pediatrii zaleca wyjmowanie dziecka z fotelika samochodowego lub wózka, gdy tylko wyjdziesz z pojazdu, aby miało trochę swobody.

* Kiedy dzieci są wystarczająco duże (około czterech miesięcy), rodzice często chcą zacząć używać wózka do biegania wraz ze swoim maluchem, ponieważ ten typ wózka zapewnia większy komfort i bezpieczeństwo niż tradycyjne modele.

Jeśli jednak chcesz używać joggera z fotelikiem samochodowym dla niemowląt, musisz najpierw wziąć pod uwagę kilka rzeczy, zgodnie z Baby Gear Lab: Joggery są również większe i bardziej masywne niż tradycyjne wózki.

* Tradycyjne modele są znacznie lżejsze i bardziej kompaktowe niż joggery (*mniej niż 30 funtów*).

Jak zapiąć fotelik samochodowy Baby Trend

Upewnij się, że masz odpowiedni pasek. Nie jest to zamiennik klamry do fotelika samochodowego, po prostu przepina się przez otwory po obu stronach uprzęży, aby uniemożliwić dziecku wychodzenie lub wspinanie się bez rozpinania pasów.

Ważna uwaga!

Jeśli musisz wymienić swoją zwykłą klamrę na tę (z jakiegoś powodu), upewnij się, że podczas korzystania z nowego mechanizmu zapinania, „męski” koniec pasuje do dolnego gniazda i przechodzi przez górną część górnego paska.

Żeński koniec znajduje się za dolnym prętem, ale pod górnym prętem. Nie próbuj używać ich w odwrotnej kolejności; wtedy nie będą się ze sobą łączyć!

Zacznij od upewnienia się, że oba paski naramienne zostały ściągnięte tak mocno, jak to tylko możliwe. Następnie umieść sprzączkę na kolanach, tak aby oba metalowe elementy były skierowane od siebie.

Jak używać fotelika Baby Trend?

Kolejny modny fotelik samochodowy jest Twoją odpowiedzią. Fotelik samochodowy Baby Trend EZ Flex-Loc jest dostępny w różnych kolorach i ma kilka wspaniałych funkcji, które sprawiają, że jest pożądany przez rodziców, którzy chcą kupić nowy lub używany sprzęt dziecięcy w serwisie eBay.

Jak tego używasz?

W zależności od etapu, przez który przechodzi EZ flex-loc, istnieją dwa sposoby wykorzystania tego konkretnego modelu: sposób „niemowlęcy” i „zamienny”.

Niemowlę oznacza dokładnie to, na co wygląda – fotelik samochodowy jest używany, gdy Twoje dziecko waży mniej niż 40 funtów, zwykle od urodzenia do około roku życia (sprawdź instrukcje producenta). Ten tryb miałby maluchy skierowane tyłem do kierunku jazdy.

Kiedy będziesz gotowy do zmiany fotelika samochodowego, po prostu zdejmij podpórkę dla niemowląt i ustaw ją z powrotem w pozycji przodem do kierunku jazdy (sprawdź instrukcje producenta).

Stamtąd maluch będzie zwrócony twarzą do przodu pojazdu, dopóki nie osiągnie 40 funtów, czyli około dwóch lat.

Co zawiera?

EZ flex-loc jest dostępny w trzech różnych kolorach: czerwonym, czarnym i niebieskim. Zawiera wyjmowaną podkładkę dla większego komfortu, gdy jest używana jako tryb „niemowlęcy”, a także uchwyty na kubki i schowki po obu stronach, które są idealne na przekąski lub zabawki.

W zestawie znajduje się również klips, dzięki któremu rodzice mają łatwy dostęp do kluczy podczas jazdy bez przekopywania się przez kieszenie.

Jak naprawić fotelik samochodowy Baby Trend, który nie zatrzaśnie się w podstawie

Może to być spowodowane kilkoma różnymi rzeczami. Często to regulacja zatrzasku musi zostać poluzowana lub dokręcona w zależności od problemu (jeśli siedzenie po prostu klika i odpina podczas wkładania, spróbuj zacisnąć pas).

Inną częstą przyczyną tego problemu jest poluzowanie jednej strony fotelika w miejscu, w którym jest przymocowany do samego pojazdu.

Może to oznaczać, że ktoś zbyt mocno zacisnął te zaciski podczas instalacji, ale częściej na początku nie było wystarczającego nacisku, a podczas jazdy z maluchami często przesuwają swój ciężar, powodując luzy w tych obszarach, co prowadzi do ich odłączenia. Pamiętaj, aby sprawdzić wszystkie zatrzaski za każdym razem przed instalacją – nawet jeśli wszystko wydaje się pasować.

Jak poluzować paski w foteliku samochodowym Graco w kabriolecie?

Jeśli musisz poluzować paski w swoim foteliku samochodowym Graco, możesz skorzystać z kilku różnych sposobów. Możesz to zrobić, podnosząc wyściółkę i jedną ręką pociągnij pasek do przodu, podczas gdy drugą trzymaj go nieruchomo przy obecnym naprężeniu.

Inne opcje obejmują poluzowanie każdej strony z osobna lub wyciągnięcie części klamry krokowej i nasunięcie jej na sąsiednią ścieżkę pasa (ta opcja jest dostępna w niektórych modelach).

Możliwe jest również, że będziesz w stanie nacisnąć dwa przyciski znajdujące się po obu stronach fotelika w pobliżu miejsca, w którym łączą się one między oparciem a poduszkami dolnymi, aby je również uwolnić!