Przewodnik dla początkujących dotyczący spłaszczania gondoli Bugaboo Fox

To niekończąca się walka o utrzymanie dziecka na płasko. Ile razy próbowałeś spłaszczyć kołyskę Bugaboo Fox, tylko po to, by wróciła na miejsce? Co powiesz na to, że twoje maleństwo było chore i chciałeś je położyć na łóżku, ale są za duże na łóżeczko?

Problem w tym, że standardowe gondole wykonane są z tkaniny naciągniętej na stelaż z listwami w środku.

Przewodnik dla początkujących dotyczący spłaszczania gondoli Bugaboo Fox

Oznacza to, że zawsze będą lekko zakrzywione, dopóki czegoś z tym nie zrobisz! W tym poście na blogu pokażemy, jak łatwo jest sprawić, by gondola Bugaboo Fox była bardziej płaska, używając tylko dwóch rzeczy: wody i grawitacji!

Kroki, jak spłaszczyć gondolę Bugaboo Fox

Trzymając jedną rękę na złożonej spacerówce, drugą ręką wciśnij czerwony przycisk. Gondola powinna zacząć się składać i składać.

Następnie będziesz chciał nacisnąć przycisk zwalniający, który znajduje się po obu stronach miejsca, w którym nacisnąłeś przycisk. Po zwolnieniu złóż na zewnątrz, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu.

Może to zająć kilka razy, zanim przyzwyczaisz się do tego, jak to działa, więc nie zniechęcaj się, jeśli jedna próba się nie powiedzie, ponieważ istnieje wiele kroków, jeśli zostanie wykonane poprawnie!

Jakie są recenzje obsługi klienta tych produktów?

Graco ma bardzo dobrą reputację w zakresie wytwarzania solidnych produktów, za którymi stoi, a ich obsługa klienta jest również doskonała.

Jaka jest różnica między Bugaboo Buffalo i Fox?

Bugaboo Buffalo i Bugaboo Fox to bardzo podobne wózki, z wyjątkiem gondoli, która jest dołączona do Buffalo, ale nie do Foxa.

Co jeszcze powinni wziąć pod uwagę rodzice, wybierając między tymi dwiema markami?

Wózek Graco ma znacznie więcej dostępnych opcji kolorystycznych niż Click Connect, co może być ważne, jeśli chcesz czegoś bardziej neutralnego pod względem płci lub nie lubisz niektórych kolorów. Graco może również rosnąć wraz z dzieckiem, podczas gdy Click Connect ma stały limit wagi 30 funtów lub mniej.

Jakie są najczęstsze pozytywne recenzje?

Wielu klientów lubi, jak lekka może być ta rama wózka w porównaniu do tego, co może pomieścić. Rodzice z łatwością poruszają się nawet po mniejszych obszarach. Inni rodzice uwielbiają szybki i łatwy montaż wózka, ponieważ jest on w większości wstępnie zmontowany.

Jaka jest różnica między Bugaboo Fox a Fox 2?

Bugaboo Fox to wózek spacerowy. Jeśli kupisz Bugaboo Fox, jest on dostarczany z gondolą i organizerem dla rodziców. Druga generacja tego modelu posiada teraz system zawieszenia na wszystkie koła, a także większą ładowność, która została zwiększona z 30 do 40 funtów na siedzenie.

Ile waży lis bugaboo?

Łącznie waży około 20 funtów, co oznacza, że ​​nie ma potrzeby używania dwóch oddzielnych przedmiotów, co pozwala zaoszczędzić miejsce i pieniądze!

Jak używać gondoli, gdy moje dziecko z niej wyrosło?

Możesz łatwo zmienić swoją gondolę w wysokie krzesełko — po prostu przymocuj fotelik samochodowy Graco Snugride Click Connect 35 (sprzedawany oddzielnie) za pomocą złączy LATCH lub samochodowych pasów bezpieczeństwa do ramy Bugaboo Fox.

Kroki, jak zmienić siedzisko w gondoli bugaboo Fox 2

Krok 1. Przesuń siedzisko gondoli z powrotem po obu stronach ramy, aby je odblokować.

Krok 2. Podnieś, a następnie wyciągnij na zewnątrz po obu stronach podstawy gondoli.

Następnie użyj kciuków, aby popchnąć w dół, jednocześnie ciągnąc w górę jedną ręką, jednocześnie naciskając do wewnątrz, używając drugiej ręki w obu dolnych rogach, aż usłyszysz dźwięk kliknięcia .

Jak wyczyścić mojego bugaboo, Fox?

Podczas czyszczenia najlepiej nie zanurzać żadnego przedmiotu do końca – zamiast tego przetrzyj ciepłą wodą z mydłem lub wyczyść punktowo wilgotnymi chusteczkami po zdjęciu kapturów z tkaniny.

Jak sprawić, by moje dziecko czuło się bezpiecznie podczas snu, jeśli nadal jest chwiejnym spacerowiczem?

Nie musisz się martwić, ponieważ konstrukcja gondoli wytrzymuje wiele ruchów, więc Twoje dziecko będzie bezpieczne, nawet jeśli jest chwiejnym spacerowiczem.

Kroki, jak wyregulować moje paski Bugaboo fox?

Regulacja pasów polega na odciągnięciu pasa klamry (znajdującego się po obu stronach siedziska) w przeciwnych kierunkach.

Jak zmienić gondolę w siedzisko?

Gondole można łatwo przekształcić w siedzisko, po prostu zdejmując materiałowy kaptur i podnosząc na rączce znajdującej się przed oparciem.

Jakie są wskazówki, dzięki którym moje dziecko czuje się bezpiecznie w gondoli?

Używanie poduszek, kocyków lub pluszowych zabawek może pomóc dziecku poczuć się bardziej komfortowo podczas snu. Upewnij się, że umieściłeś je w pozycji, w której Twoje dziecko nie będzie ich nawijało. Jeśli zdecydujesz się na owijanie dziecka, upewnij się, że kocyk dobrze leży i jest wystarczająco ciasny, aby nie można go było odpiąć.

Co robi pochylenie siedzenia? Czy mój Bugaboo Fox ma tę funkcję?

Bugaboo Fox ma dwa ustawienia oparcia. Świat jest pełen przygód, a Twoje dziecko będzie chciało je wszystkie poznać! Dzięki funkcji leżenia Bugaboo Fox rośnie razem z dzieckiem. Możesz zmienić to z siedzenia prosto na leżenie na płasko.