Proste sposoby na zarabianie pieniędzy podczas urlopu macierzyńskiego

Jako młoda mama, jak zarabiać na urlopie macierzyńskim? W tym poście dowiesz się, jak zarabiać na urlopie macierzyńskim.

– Rozważ rozpoczęcie pracy na boku w połączeniu z pracą.

Proste sposoby na zarabianie pieniędzy podczas urlopu macierzyńskiego

– Rozpocznij zajęcia wieczorami lub w weekendy.

– Zostań partnerem innych marek, które sprzedają produkty, które kochasz i w które wierzysz.

Jak robisz ubrania ciążowe?

Krok pierwszy – zmierz biust, talię, biodra za pomocą taśmy mierniczej, aby uzyskać ogólne pojęcie o tym, o ile rozmiarów miseczek zwiększysz lub zmniejszysz swój normalny rozmiar. Następnie zacznij projektować, wybierając rodzaj tkaniny na podstawie liczby miseczek potrzebnych dla każdej sekcji!

Krok drugi – Wytnij wszystkie części zgodnie z wcześniej wykonanymi pomiarami, w tym ramiona, jeśli to konieczne. Upewnij się, że wszystko jest rozciągliwe, ponieważ będzie noszone na brzuchu w ciąży, co w tym momencie będzie dość duże!

Następnym krokiem jest przyszycie zaszewek w części spódnicy, tak aby przylegały ściśle do obszaru brzucha, ale nadal miały trochę sprężystości podczas schylania się i siedzenia.

Krok trzeci – Zszyj dwie części spódnicy razem w bocznych szwach i przymierz ją ponownie, aby sprawdzić rozmiar i dopasowanie! Dokonaj wszelkich niezbędnych regulacji, takich jak wkładanie lub wypuszczanie pasa, długość obrębu itp.). Jeśli robisz top bez ramiączek, jak ja, po prostu zbierz materiał w tasiemki, które można zawiązać wokół szyi, aby uzyskać wsparcie.

Ostatnim krokiem jest wycięcie pach i przyszycie ich do sekcji koszuli (po przymierzeniu całego stroju jeszcze raz, upewniając się, że wszystko pasuje!). Po zszyciu wszystkich części garderoby przechodzimy do akcesoriów; Wybrałem kilka uroczych klipsów do kwiatów z mojego lokalnego sklepu z dolarami, które były bardzo niedrogie, ale ani trochę nie wyglądały na tanie!.

Ostatni krok – Noś z pewnością siebie, wiedząc, że kobiety w ciąży wszędzie są zielone z zazdrości!

Jakich ubrań ciążowych potrzebujesz?

Dżinsy, topy i odzież ciążowa na specjalne okazje (np. wesela).

To jedyne rzeczy, które musisz kupić, jeśli zawsze robisz zakupy w sklepach z używanymi rzeczami, tak jak ja! Ale upewnij się, że teraz pasują, ponieważ kupowanie nowych ubrań nie jest zabawne, gdy jesteś tak duży jak dom.

Wiele kobiet nie chce się do tego przyznać, ale w ciąży nadchodzi taki czas, kiedy spodnie dresowe stają się wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej dżinsy! Więc śmiało kup sobie kilka par ciążowych spodni dresowych. Będą Twoimi nowymi najlepszymi przyjaciółmi przez następne trzy miesiące!

Jeśli chodzi o topy, upewnij się, że masz te, które są wystarczająco długie, ponieważ paski na brzuchu nie zawsze działają, gdy nadejdzie czas, aby podciągnąć koszulę.

Ubrania ciążowe, których będziesz potrzebować po urodzeniu dziecka:

Powoli idź ponownie na zakupy i zobacz, co pasuje do Twojego dziecięcego guza lub nie pasuje już do Twojej talii. Nie panikuj, jeśli nic się nie dzieje, przez całe lato po narodzinach syna nie nosiłam niczego poza ubraniami do ćwiczeń! Ale oto lista rzeczy, na które przysięgają inne kobiety…

-Legginsy (ulubione marki to GAP i Old Navy)

-Tanks i Camisole Tops (ulubione marki to Old Navy, Target, Gap).

Co oznacza urlop macierzyński?

Urlop macierzyński odnosi się do czasu, w którym matki wychodzą z pracy po urodzeniu dziecka, aby mogły nawiązać więź z dzieckiem i przyzwyczaić się do bycia w domu jako rodzice. Świadczenia z tytułu macierzyństwa dotyczą wypłat dokonywanych przez pracodawców lub publiczne systemy ubezpieczeń za ten okres nieobecności w pracy.

Oba rodzaje płatności były dostępne w jakiejś formie od I wojny światowej, kiedy niektóre kraje europejskie ustanowiły programy umożliwiające matkom płatny czas wolny od pracy na powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego po porodzie.

Stany Zjednoczone ustanowiły swoją wersję dopiero w 1993 roku na mocy Family Medical Leave Act (FMLA), która zezwalała na maksymalnie 12 tygodni bezpłatnego urlopu.

Jak długo Twoja praca jest chroniona po urlopie macierzyńskim?

Masz prawo do powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim; jednak czas trwania zależy od rodzaju wykonywanej pracy.

Czy jest to bezpieczne dla kobiet z rakiem lub chorobami serca w czasie ciąży?

Kobieta, u której zdiagnozowano raka lub chorobę serca przed zajściem w ciążę, może mieć zdrowe dziecko podczas leczenia. Kobiety powinny dokładnie omówić swój stan i możliwości leczenia ze swoim lekarzem.

Jaka jest najlepsza pora dnia na robienie zdjęć w ciąży?

Najlepsza pora dnia na robienie zdjęć w ciąży będzie się różnić w zależności od oświetlenia, lokalizacji i tego, co chcesz osiągnąć swoim zdjęciem.

Gdzie mogę dowiedzieć się o prenatalnych pozycjach jogi?

Istnieje wiele miejsc, w których można znaleźć informacje dotyczące prenatalnych pozycji jogi, takich jak książki lub zasoby internetowe, takie jak filmy na YouTube.

Jak pozować do zdjęć ciążowych?

Pozowanie do zdjęć ciążowych nie musi być trudne.

Czy obcisłe ubrania wpływają na dziecko w czasie ciąży?

Noszenie obcisłych ubrań podczas ciąży może zwiększać ryzyko bólu pleców i żylaków.

Jak długo trwają ćwiczenia jogi prenatalnej?

Długość każdego ćwiczenia będzie się różnić w zależności od rodzaju wykonywanych ćwiczeń i zaawansowania ciąży, jednak większość z nich wynosi od 20 do 30 minut.