Poradnik dla początkujących, jak złożyć pierwszy wózek bezpieczeństwa

Safety First to jedna z najbardziej zaufanych marek odzieży dziecięcej. Ich wózki należą do najlepszych na rynku. Ale jak złożyć wózek Safety First? Jak odłożyć mój pierwszy wózek bezpieczeństwa?

Jak złożyć pierwszy wózek bezpieczeństwa? Co to znaczy, że Twój pierwszy wózek bezpieczeństwa nie będzie już blokowany? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w tym przewodniku!

Poradnik dla początkujących

Kroki składania pierwszego wózka bezpieczeństwa

Krok 1. Odblokuj wózek kluczykiem i naciśnij wszystkie przyciski, aby go zwolnić. Połóż obie ręce po obu stronach ramy w pobliżu miejsca, w którym zwykle stoisz, gdybyś go trzymał, tak aby jedna znajdowała się nad pokryciem siedzenia, a druga pod nim.

Krok 2. Podnieś i na zewnątrz od tego miejsca, aby poluzować ramę. Pociągnij na zewnątrz, od tego miejsca, aby zwolnić napięcie w systemie blokady kół, a następnie dociśnij go po obu stronach, tak aby przylegały płasko do siebie bez luzu. Zapewni to dokładne dopasowanie, gdy złożysz swój pierwszy wózek bezpieczeństwa, zachowując wszystko tam, gdzie musi!

Krok 3. Teraz podejdź do tyłu wózka (w pobliżu stóp dziecka) i pociągnij w górę po obu stronach, aby każdy pasek pokrycia siedzenia na każdym końcu tego obszaru (tych blisko jego głowy) był jak wysoko we właściwej pozycji – powinny one być skierowane w dół, w kierunku ich palców, zanim teraz podniosłeś je do góry.

Zobaczysz wtedy długi pasek owinięty wokół siedzenia. Jak złożyć mój pierwszy wózek bezpieczeństwa?

Krok 4. Złóż to jak każde inne składane krzesło i wsuń je do tyłu Twojego wózka Safety First Stroller, pod kierownicą, tak aby pozostał na miejscu i nie był widoczny – jeśli po wykonaniu tej czynności pozostał wystarczający luz, weź pamiętaj, aby ponownie owinąć to na jednym lub obu uchwytach przed kontynuowaniem składania wszystkiego innego!

Krok 5. Na koniec idź naprzód i przesuń w dół każdą stronę każdego przedniego koła (w zależności od tego, w którym kierunku są skierowane), używając na razie tylko palców, ponieważ będziesz chciał podnieść je z ich pozycji pod kątem do ziemi, aby możesz zrobić to samo z ich odpowiednikiem po przeciwnej stronie.

Jak złożyć pierwszy wózek bezpieczeństwa?

Krok 1. Gdy wszystkie paski zostaną poluzowane lub całkowicie usunięte, złóż jedną stronę materiału tak, aby spotkały się we wzór harmonijki.

Krok 2. Następnie weź każdy pasek z dowolnego końca i zacznij układać go na tej złożonej części, aż zostanie całkowicie złożony do najmniejszego możliwego rozmiaru (ponownie, jeśli pozostały luźne końce, zawiń je wokół uchwytów).

Krok 3. W razie potrzeby użyj pasków, aby związać cały luźny materiał w taki sposób, aby nie marszczył się i był schludny. Jak dbać o ubrania mojego malucha?

Krok 4. Zwiń lub zwiń jedną stronę z drugą, aż osiągnie najmniejszy rozmiar bez składania do wewnątrz (jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca, po prostu złóż jak najmniej).

Krok 5. Nawlecz pozostały pasek (paski) na tę cewkę / zwiniętą sekcję, tak aby nie było odsłoniętych krawędzi. Jak czyścić ręczniki dziecięce? Powtórz te same kroki z drugą połową swojego pierwszego wózka bezpieczeństwa.

Czy mogę najpierw umyć fotelik samochodowy?

Z tyłu fotelika samochodowego powinieneś znaleźć wygodny mały przedmiot, który zapobiega przesuwaniu się go podczas jazdy – zwykle są to dwie małe „stopki” lub jedna większa klapka z otworem. Jak złożyć pierwszy wózek bezpieczeństwa?

Ta dodatkowa podpora może być wykorzystana jako dźwignia do podnoszenia nosidełka z pojazdu i stawiania go na ziemi na boku, jak w kształcie odwróconej litery L. Jak zainstalować fotelik samochodowy dla dzieci Safety First? Bezpieczeństwo przede wszystkim Wózki Walmart

Jeśli po wykonaniu tej czynności pozostał jakiś luz, upewnij się, że nadmiar materiału został ciasno owinięty wokół obu uchwytów, zanim przejdziesz dalej!

Jak czyścić pierwszy wózek bezpieczeństwa?

Jeśli Twój wózek Safety First ma tkaninę, użyj łagodnego mydła i ciepłej wody. Po umyciu spłucz zimną wodą.

Krok 1. Nie wybielaj ani nie wystawiaj tkaniny na działanie silnych chemikaliów, takich jak aceton lub alkohol (mogą one osłabić materiał).

Jeśli rama Twojego Safety First Stocke zawiera plastikowe elementy, takie jak uchwyty, kółka itp., najlepiej je zdjąć przed czyszczeniem tych części pojedynczo w chłodnej wodzie, używając płynu do mycia naczyń wymieszanego w razie potrzeby z zimną wodą.

Krok 2. Aby ułatwić czyszczenie tkaniny, możesz użyć łagodnego detergentu do prania i wody zmieszanej w wiadrze (w razie potrzeby użyj zimnej lub ciepłej wody). Po umyciu dokładnie spłucz zimną wodą. Jak kupować bitcoiny — najlepiej nie pozostawiać wózka Safety First Stroller na słońcu przez dłuższy czas, ponieważ z czasem może to spowodować przebarwienia na tkaninach.

Wniosek

Wierzę, że czytając ten blog, nauczyłeś się składać bezpieczny wózek.