Łóżeczko dla noworodka kontra gondola: który jest najlepszy wybór na pierwsze łóżko dla dziecka?

Niemowlęta potrzebują dużo uwagi. Łóżeczko dla noworodka czy gondola: który jest najlepszy wybór na pierwsze łóżeczko Twojego dziecka? Odpowiedź zależy od tego, co planujesz z nią zrobić, gdy z niej wyrosną.

Jeśli chcesz wykorzystać łóżeczko jako dodatkową sypialnię, lepiej sprawdzi się gondola, ponieważ ma kółka i można ją łatwo przenosić z pokoju do pokoju. Ale jeśli szukasz czegoś, co rośnie razem z Twoim dzieckiem, to łóżeczko sprawdzi się świetnie!

Łóżeczko dla noworodka kontra gondola: który jest najlepszy wybór na pierwsze łóżko dla dziecka?

Co jest lepsze dla łóżeczka lub gondoli dla noworodków?

Gondola jest lepsza dla noworodka, ponieważ ma mniejszą przestrzeń. Nie zaszkodzi dziecku, jeśli będzie się tam turlać. Z drugiej strony łóżeczko może być większe i bardziej przestronne, ale Twoje dziecko może się przypadkowo przewrócić, co może spowodować uduszenie lub, co gorsza, upadek na podłogę.

Jak złożyć podkładkę nocną?

Przed umieszczeniem w nim dziecka należy złożyć podkładkę nocną. Należy zacząć od złożenia drewnianych paneli, a następnie dołożenia innych części, takich jak śruby, zawiasy drzwiowe itp.

Musisz dokładnie odczytać wszystkie pomiary, aby uniknąć pomyłek lub niefortunnych zdarzeń podczas montażu. W przeciwnym razie, jeśli nie jesteś czegoś pewien, skonsultuj się z ekspertem w celu uzyskania pomocy.

Ile kosztuje gondola? Ile zazwyczaj kosztuje zakup jednego online? Jak mogę zaoszczędzić pieniądze na zakupie gondoli?

Zakres cen różnych gondoli jest bardzo zróżnicowany, ale generalnie będą one niedrogie, jednak upewnij się, że porównasz ceny na różnych stronach internetowych, przeprowadzając wcześniej pewne badania, aby nie kupować zbyt drogich produktów.

Pamiętaj też, że mogą istnieć pewne ukryte koszty, które musisz wziąć pod uwagę, m.in. koszt dostawy, montażu i tak dalej. Ile normalnie kosztuje łóżeczko? Ile mogę zaoszczędzić, kupując go przez Internet?

Ogólnie rzecz biorąc, kupując jeden w sklepie, będziesz patrzeć na ceny około 150 USD, jednak jeśli wcześniej przeprowadzisz badania i porównasz różne strony internetowe, są szanse, że będą dostępne znaczne oszczędności, z których możesz skorzystać w zależności od oferowanych przez nich ofert, tj. Bezpłatna wysyłka lub otrzymanie zwrotu gotówki itp…

Ceny łóżeczek wahają się od około 80 USD do ponad 500 USD, a większość z nich wynosi od około 120 USD do 300 USD – modele z wyższej półki mają dodatkową premię w porównaniu z tańszymi (a czasami nawet podobnymi modelami). Aby złożyć łóżeczko przy łóżku, będziesz potrzebować kompletnych zestawów pościeli dla dzieci, które zawierają materac.

Czy noworodki mogą spać w MamaRoo?

Nie. MamaRoo to nie łóżeczko ani gondola, a dzieci nigdy nie powinny w nim spać bez nadzoru.

Jak długo niemowlę może korzystać z Rock 'n Play?

Amerykańska Akademia Pediatrii zaleca przeniesienie dziecka z Rock 'n Play między czwartym a dwunastym tygodniem.

W jakim wieku przestajesz używać Mamaroo?

Jeśli używałeś płaskiej pozycji głowy do pieluszki (zalecany sposób, aby to zrobić), przestań, gdy dziecko zacznie się samo przewracać.

Ile lat może mieć moje dziecko, zanim zacznie używać tego produktu?

Noworodki do około 22 funtów są najwygodniejsze w tych siedzeniach; jeśli z łatwością zasną gdzie indziej, prawdopodobnie też polubią siedzenie.

Niemowlęta zazwyczaj przestawiają się z pierwotnej pozycji do spania (co może obejmować owijanie) w wieku około trzech miesięcy, ale nie powinny pozostawać w jednym miejscu – na przykład w fotelu leżaczka – dłużej niż 30 minut na raz. Jednak niektórzy rodzice wolą poczekać do sześciu miesięcy.

Jaki jest najlepszy wiek na rozpoczęcie korzystania z tego produktu?

Leżaczek lub huśtawka to świetny sposób na uspokojenie dziecka, jeśli ma problemy ze snem, a także dobre miejsce do odłożenia go, gdy potrzebujesz obu zestawów głośnomówiących.

Jak długo Twoje dziecko powinno przebywać w jednym miejscu — na przykład w siedzisku leżaczka — zależy od jego wielkości i siły. Ogólnie rzecz biorąc, jest uważany za bezpieczny do około szóstego miesiąca życia, ale skonsultuj się z lekarzem, jeśli masz pytania lub wątpliwości.

Chociaż niemowlęta urodzone przedwcześnie mogą na początku potrzebować więcej czasu, wiele z nich ostatecznie zajmuje te miejsca na długo przed innymi noworodkami, ponieważ często są silniejsze niż niemowlęta urodzone o czasie, ponieważ początkowo miały dodatkowy tlen po podłączeniu do rurek oddechowych. Jak złożyć łóżeczko przy łóżku.

Jak złożyć materac do łóżeczka dziecięcego

poszukaj kompletnych zestawów, które zawierają matę na materac, prześcieradła i ochraniacze. Średni koszt złożenia własnych mebli do sypialni to tylko około 83 USD – to doskonała cena w porównaniu z tym, co zapłaciłbyś, płacąc komuś innemu, aby zrobił to za Ciebie (ponad 250 USD).

Zamontuj burty, zabezpieczając je po jednej stronie na raz. Aby zaoszczędzić pieniądze na zakupie zmontowanego zestawu do sypialni, skonsultuj się z przyjaciółmi lub członkami rodziny, którzy niedawno kupili nowe meble do sypialni.

Jak umieścić prześcieradła na gondoli

Na początek musisz zebrać prześcieradła i inne materiały na pościel. Wybierz prześcieradło wykonane z bawełny, aby nie podrażniło skóry Twojego dziecka. Należy również upewnić się, że na prześcieradle nie ma luźnych nici ani szwów, ponieważ mogą one być niebezpieczne dla niemowląt, które lubią wkładać rzeczy do buzi!

Używaj bezpiecznych szwów podczas szycia własnych ubrań, ale jeśli nie jest to możliwe, poproś kogoś innego, aby to zrobił. Jeśli wybierzesz coś z wysokiej jakości materiału, to istnieje duża szansa, że ​​maluchy nie będą próbowały ich rozdzierać tak mocno, jak w przypadku tańszych tkanin.

Po wybraniu i przygotowaniu tkaniny wystarczy, że położysz ją na materacu gondoli.