Które sklepy ze starej marynarki noszą ubrania ciążowe? Lista sklepów

Dziś coraz więcej kobiet oczekuje, dlatego wszędzie pojawia się tak wiele sklepów położniczych. Ale gdzie możesz znaleźć, które stare sklepy marynarki wojennej oferują ubrania ciążowe? W tym poście na blogu omówimy, które stare sklepy granatowe oferują ubrania ciążowe!

Lista starych sklepów marynarki sprzedających ubrania ciążowe:

Old Navy: Istnieją cztery lokalizacje w Pensylwanii i jedna lokalizacja w Nowym Jorku.

Które sklepy ze starej marynarki noszą ubrania ciążowe? Lista sklepów

Baby Gap: Baby Gap ma sklep na 14 ulicy, ale mają też dwa inne sklepy na Manhattanie, które oferują ubrania ciążowe.

Sklep ciążowy Banana Republic: Flagowy sklep Banana Republic znajduje się przy 34th St & Park Ave South oferuje jednak również zakupy online!

Groszek w kapsule – Lokalizacje w Nowym Jorku – Groszek w kapsule oferuje szereg ubrań dla kobiet w ciąży, w tym stroje robocze do swobodnej odzieży ciążowej. Mają trzy różne lokalizacje w Nowym Jorku, w tym Rockefeller Center, Madison Avenue i Rodeo Drive (Beverly Hills). Podobnie jak wszystkie ich produkty, ten sklep oferuje duży wybór odzieży dla kobiet w ciąży.

Sklepy z odzieżą ciążową na Manhattanie – wiele miejsc w Nowym Jorku sprzedaje ubrania ciążowe i mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł wybrać najlepszą lokalizację!

Który sklep z odzieżą ciążową jest najlepszy?

Gdzie są dobre miejsca, w których można kupić ubrania ciążowe online?

W którym tygodniu zaczynasz nosić ubrania ciążowe?

Sklepy z odzieżą ciążową zazwyczaj twierdzą, że kobiety powinny nosić je między czwartym a szóstym miesiącem ciąży. W ten sposób mogą być wygodne, ale też stylowe!

Który sklep z odzieżą ciążową jest najlepszy?

Chociaż w Nowym Jorku jest wiele różnych sklepów dla kobiet w ciąży, uważamy, że naszą ulubioną lokalizacją musi być Pea In The Pod na Rodeo Drive (Beverly Hills).

Jak nosić ubrania w ciąży?

Jest kilka podstawowych zasad, których należy przestrzegać w czasie ciąży, aby ubrania były odpowiednio dopasowane i nie powodowały dyskomfortu.

Jaki jest najlepszy sklep z odzieżą ciążową?

Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać w tych sklepach internetowych, jest to, że każdy z nich ma inną politykę zwrotów, co może czasami prowadzić do kłopotliwych sytuacji dla kobiet, które nie są zadowolone z zakupów.

Jakie są najlepsze marki odzieży ciążowej?

Jeśli chodzi o zakup odzieży, w 2017 roku nie brakuje opcji. Dobrą wiadomością dla kobiet w ciąży szukających wysokiej jakości ubrań, które nie rozbiją banku (i przetrwają po ciąży), jest to, że projektanci luksusowej mody, tacy jak Michael Kors i Prada weszły na ten rynek. Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać, kupując ubrania ciążowe.

Najważniejszą rzeczą jest znalezienie odpowiedniego dopasowania i rozważenie tkaniny, szczególnie w miesiącach letnich. Niektóre marki mają wiele krojów każdego stylu, więc możesz znaleźć taki, który najlepiej pasuje do Twojego typu sylwetki. Na przykład, jeśli nie chcesz niczego zbyt dopasowanego i chcesz zakryć brzuch i nogi, poszukaj sukienki ciążowej do kolan.

Wreszcie, nie bój się próbować rzeczy, które niekoniecznie są sprzedawane jako odzież ciążowa. Na przykład przed pierwszą ciążą kupiłam w H&M jedną z tych sukienek za 12 dolarów, ponieważ była to jedyna rzecz w sklepie, która choć trochę na mnie pasowała. Skończyło się na tym, że była moją ulubioną sukienką, kiedy byłam w ciąży!

Kiedy jest najlepszy czas na zakupy ubrań ciążowych?

Optymalne ramy czasowe, w których powinnaś iść na zakupy odzieży dla niemowląt, zależą od tego, kiedy urodzi się Twoje dziecko, jednak większość kobiet uważa, że ​​sześć miesięcy przed porodem jest bezpiecznym zakładem.

Czy pielęgniarka położnicza to to samo, co pielęgniarka porodowa?

Nie, nie są takie same.

Kiedy jest najlepszy czas na zakupy ubrań ciążowych?

Optymalne ramy czasowe, w których powinnaś iść na zakupy odzieży dla niemowląt, zależą od tego, kiedy urodzi się Twoje dziecko, jednak większość kobiet uważa, że ​​sześć miesięcy przed porodem jest bezpiecznym zakładem.

Jaka jest rola pielęgniarki położniczej?

Głównym celem i celem pielęgniarki położniczej jest pomoc w czasie ciąży i porodu w domu lub w innych placówkach opieki zdrowotnej, takich jak szpitale lub kliniki.

W wielu przypadkach pielęgniarki te ściśle współpracują z położnikami/ginekologami (ginekologami położniczymi), którzy uczestniczą w porodzie, ale nie odwiedzają pacjentek przez cały okres ciąży. Pielęgniarki te mogą również pomagać przyszłym matkom od początkowej opieki prenatalnej do szóstego tygodnia życia dziecka.

Co to jest niemedyczna pielęgniarka położnicza?

Niemedyczne pielęgniarki położnicze mogą ściśle współpracować z położnikami/ginekologami (ginekologami położniczymi) i udzielać wsparcia przyszłym matkom podczas opieki prenatalnej. Po urodzeniu te same osoby pomagają matce w powrocie do zdrowia przed odesłaniem jej do domu ze szpitala lub kliniki.

Czego potrzebujesz, aby zostać pielęgniarką położniczą?

Oprócz standardowych czynników edukacyjnych i licencyjnych obowiązują dodatkowe wymagania dotyczące niemedycznej pielęgniarki położniczej. Wiele z nich pracuje z lekarzami lub położnymi przez całą swoją karierę; czytają również najnowsze informacje dotyczące opieki zdrowotnej przed wejściem na rynek pracy.

Niemedyczna pielęgniarka położnicza: dodatkowe informacje

Niemedyczna pielęgniarka położnicza może asystować przyszłym matkom od początkowej opieki prenatalnej do ukończenia przez ich dzieci szóstego tygodnia życia. Istnieje możliwość, aby ci specjaliści mogli rozszerzyć tę rolę, pracując jako asystenci na sali porodowej (DRA) podczas porodu, jednak pracownicy DRA muszą spełniać przepisy stanowe i przejść intensywne szkolenie, które obejmuje wiele godzin klinicznych pod bezpośrednim nadzorem.

Ponadto nie ma gwarancji, że ubezpieczenie zdrowotne pokryje tego rodzaju usługi, więc przyszłe pielęgniarki powinny dokładnie zbadać swoje opcje przed podpisaniem umowy.