Jak złożyć ultralekki wózek Joovy Caboose: instrukcje krok po kroku

Jeśli chcesz wiedzieć, jak złożyć ultralekki wózek spacerowy Joovy w wersji kambuzowej, czytaj dalej. Ten artykuł zawiera instrukcje krok po kroku dotyczące składania ultralekkiego wózka Joovy caboose, a także zawiera kilka ważnych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa!

Kroki składania ultralekkiego wózka Joovy Caboose

Krok 1: Rozłóż wózek na pełną wysokość. Upewnij się, że krzesło lub inny przedmiot znajduje się pod spodem, aby zapewnić stabilność i że masz wolne obie ręce przed rozpoczęciem tego kroku!

Jak złożyć ultralekki wózek Joovy Caboose: instrukcje krok po kroku

Krok 2. Każdą ręką chwyć uchwyt jednego siedzenia, a następnie delikatnie pociągnij je, aż znajdą się w pozycji pionowej. Następnie obróć wózek tak, aby stał prosto na przednich kołach (aby tylne koła niczego nie dotykały).

Krok 3. Trzymaj się siedzeń, gdy to robisz, ponieważ w przeciwnym razie rama opadnie na ziemię bez podparcia, jeśli nie będzie trzymana przez kogoś, kto wie, co robi — dlatego zalecamy używanie krzeseł lub innych przedmiotów, jak wspomniano powyżej !

Krok 4. Jeszcze raz upewnij się, że używasz odpowiednich pasów, ponieważ jeśli użyjesz pasa, który nie jest przeznaczony do tego, do czego jest używany, Twój wózek zapadnie się w niebezpieczny sposób.

Krok 5. Następnie owiń jeden pas bezpieczeństwa wokół pręta środkowego i pociągnij, aby go zacisnąć. Teraz zrób to również z drugą stroną ramy – pamiętając ponownie, który pasek należy do którego!

Krok 6. Pociągnij do góry oba uchwyty, aby odblokować je od siebie, tak aby można je było złożyć razem nad sobą (pomyśl jak podczas zamykania książki), a następnie delikatnie, ale stanowczo dociśnij, aż ponownie zablokują się na swoim miejscu.

Krok 7. Następnie wyrównaj je tak, aby ich dna były równo ze sobą, a następnie delikatnie je dociśnij, jednocześnie lekko pociągając na zewnątrz, aż wszystkie cztery koła dotkną ziemi

Krok 8. Teraz masz ultralekki wózek gotowy dla Twojego dziecka! Możesz umieścić adapter do fotelika samochodowego na wierzchu lub przypiąć go do dowolnego innego produktu, takiego jak odtwarzacze i akcesoria – lub po prostu złożyć i zabrać ze sobą wszędzie!

Jak złożyć ultralekki wózek Joovy z podwójnym rowkiem

Krok pierwszy: Zdejmij wyściełane siedzisko, pociągając je prosto do góry i wyjmując z zacisków. Tył pozostanie na swoim miejscu.

Twój niezmontowany wózek powinien wyglądać tak: dwukołowe ramy (srebrna część) po obu stronach aluminiowego pręta, który łączy je na dole, cztery gumowe nóżki wystające spod czarnej podstawy każdej ramy i osiem metalowych rurek łączących wszystko razem, gdy wychodzą przez otwory w obu płytach bazowych i łączą się ze sobą w pobliżu tych gumowych nóżek.

Krok drugi: Chwyć pionową rurę po prawej lub lewej stronie środka między dwoma kołami.

Krok trzeci: Pociągnij go do góry i wyciągnij z otworów na obu płytach podstawy, trzymając mocno, aby rurka nie ześlizgnęła się z powrotem, gdy to robisz, w przeciwnym razie wózek ponownie się otworzy.

Krok czwarty: Chwyć jeden koniec aluminiowego pręta łączącego te dwukołowe ramy na dole – poziomą rurę biegnącą w poprzek miejsca, w którym się spotykają – i wyciągnij go prosto do góry i wyciągnij z centralnego otworu w każdej czarnej płycie podstawy.

Twój niezmontowany wózek powinien być teraz tylko stosem z pięcioma metalowymi rurkami wystającymi z obu stron jak szprychy na piaście koła roweru; pod nimi cztery gumowe nóżki; aluminiowy pręt pokrywający co najmniej połowę tego, co kiedyś było ramą koła, i dwie czarne plastikowe zaślepki nadal na miejscu, aby zapewnić, że nigdy nie zapomnisz ostatniego kroku.

Krok piąty: Jedną ręką pociągnij aluminiową belkę biegnącą po tych dwukołowych ramach na dole – poziomą rurę łączącą je. –

Krok szósty: Drugą ręką chwyć gumową stopkę (upewnij się, że nie jest skręcona) i wyciągnij ją prosto z otworu w każdej czarnej płycie podstawy.

Jak złożyć wózek Joovy Zoom

Wózek A-Zoom to lekki, kompaktowy wózek składany, który rozkłada się i rozkłada w kilka sekund. Można go łatwo zabrać ze sobą wszędzie, gdzie go potrzebujesz: do centrum handlowego po sprawunki; na wakacjach lub weekendowych wypadach z przyjaciółmi i rodziną; jako dodatkowy zestaw kół podczas wizyty u babci – wszędzie!

Aby złożyć wózek Zoom: chwyć za uchwyty kierownicy po obu stronach siedzenia, gdzie stykają się z prętem ramy (łącząca je pozioma rura), zwolnij pasek zabezpieczający z jednego rozpórki koła, wyciągnij ciągłą pętlę z jej ukryta kieszeń przy tylnym kole, owinąć materiał wokół kolejnego rozpórki koła tak, aby obie były mocno ze sobą połączone i wsunięte w dolną krawędź siedziska

Połóż złożony wózek na płaskiej powierzchni. Trzymając jedną rękę po wewnętrznej stronie drążka ramy, a drugą trzymając w pobliżu tylnego koła, pchnij w dół – Pociągnij w górę jedną ręką, a drugą w dół, aby zwolnić pasek zabezpieczający wokół przedniego koła.

Delikatnie unieś uchwyty kierownicy z poziomych rur po obu stronach siedzenia. Odsuń się, ponieważ rozkłada się automatycznie do pozycji pionowej w ciągu kilku sekund! Przechowywanie rozłożonych wózków Zoom: trzymaj je pionowo przy ścianie lub obok siebie; używaj dołączonych haczyków tylko do zawieszania w pionie. Zapobiega to spłaszczaniu się materiału z upływem czasu, co może prowadzić do zużycia – nie ma tutaj potrzeby stosowania linek bungee!

Funkcje

Joovy Caboose Ultralight to lekki, kompaktowy wózek — składa się do nieco ponad 12 funtów — mniej niż połowa tego, co nosisz z większością innych modeli do podwójnego obciążenia

Wózek Joovy Caboose Ultralight jest również wyposażony w regulowany daszek przeciwsłoneczny, rozkładane siedzenia i nakładki na pasy bezpieczeństwa dla wygody Twojego malucha. Regulowane podnóżki zapewniają maksymalną przestrzeń na nogi

Inne funkcje obejmują łatwy mechanizm składania/odwracania; wzmocniony system zawieszenia, dzięki któremu kambuz Ultralite może pomieścić dzieci o wadze do 50 funtów; przednie koło, które obraca się o 360 stopni lub blokuje w pozycji prostej.