Kompletny podręcznik montażu gondoli Bugaboo Cameleon

Gondola Bugaboo Cameleon to świetne miejsce do spania dla Twojego dziecka. Ale to może być trudne, zwłaszcza jeśli jesteś w tym nowy! Jak znaleźć odpowiednie narzędzia? Skąd wiesz, ile śrub jest potrzebnych? Jak długo to zajmie? Ten post na blogu przeprowadzi Cię przez to wszystko i nie tylko.

Kroki dotyczące montażu gondoli bugaboo Cameleon

Kupując łóżeczko Bugaboo Cameleon, jest ono dostarczane w wielu częściach i należy je złożyć przed użyciem produktu. Poniżej znajdują się instrukcje krok po kroku, jak to zrobić:

Kompletny podręcznik montażu gondoli Bugaboo Cameleon

Krok 1. Wyjmij całą zawartość z opakowania. Połóż pokrowiec gondoli z logo skierowanym do góry.

Krok 2. Umieść dziecięcy materac (wyściółka piankowa) wewnątrz wyściółki z tkaniny, upewniając się, że boki są równomiernie wyrównane w wewnętrznych elastycznych taśmach, aby zapewnić optymalne dopasowanie i standardy bezpieczeństwa określone przez organy regulacyjne na całym świecie.

Krok 3. Włóż jedną nogę do każdej narożnej kieszeni na dolnej krawędzi elementu konstrukcji podstawy oznaczonej „L”, patrząc na stronę szwu lub ściegu. Wyrównaj szwy wzdłuż krawędzi, jeśli to możliwe, aby ułatwić proces montażu przed włożeniem nogi.

Krok 4. Upewnij się, że nogi elementu konstrukcji podstawy są prawidłowo włożone do każdej narożnej kieszeni wyściółki z tkaniny pokrowca gondoli i obróć je w prawą stronę lub szew/ścieg są wyrównane ze sobą od dolnej krawędzi podstawy dookoła góry, aby łatwe składanie pod koniec procesu montażu.

Jak złożyć gondolę Bugaboo Fox 2

Krok 1. Upewnij się, że nogi środkowego elementu podtrzymującego są prawidłowo włożone do każdej narożnej kieszeni podszewki z tkaniny struktury bazowej i obróć prawą stronę lub szew/ścieg do siebie od dolnej krawędzi. Złóż górną krawędź na końcu, aby ułatwić proces montażu.

Krok 2. Włóż klamrę pasa bezpieczeństwa do szczeliny pasa bezpieczeństwa tylko na jednej części nogi, składając pasy z powrotem na siebie przed włożeniem przez szczelinowy otwór wykonany w tym celu, aby nie uszkodzić szwów w szczelinach podczas procesu instalacji.

Upewnienie się, że sprzączki pozostają wolne od zanieczyszczeń, pomoże zapobiec problemom w przyszłości, więc pamiętaj o czynnościach czyszczenia zawartych w innym miejscu! Powtórz ten sam proces z pozostałą częścią nogi.

Jaka jest różnica między Bugaboo Fox a gondolą Cameleon?

Gondola Bugaboo Fox jest nieco większa i ma więcej funkcji. Gondola Bugaboo fox jest odpowiednia od urodzenia do 15 kg, podczas gdy gondola Bugaboo Cameleon może pomieścić niemowlęta o wadze od 0 do 18 kg.

Oba mają te same podstawowe funkcje, takie jak przednie obrotowe koła, które blokują się na miejscu, gdy pokonujesz wyboisty teren, regulowana kierownica z różnymi ustawieniami wysokości do jazdy w pojedynkę lub pchania obok innego wózka, osłona przeciwdeszczowa gondoli itp.

Jak złożyć gondolę Bugaboo Cameleon 1

To bardzo prosty proces. Po lewej stronie gondoli znajdują się dwa zamki, które należy jednocześnie nacisnąć i obrócić, aby ją otworzyć, podczas gdy w prawym dolnym rogu ramy znajduje się jeden zamek, który należy odepchnąć od siebie palcami przed złożeniem się w dół do siebie .

Następnie możesz złożyć lub złożyć na zewnątrz, w zależności od tego, co najlepiej nadaje się do przechowywania.

Kroki składania gondoli Bugaboo Cameleon 3?

Krok 1. Upewnij się, że siedzisko jest w pozycji zamkniętej. Odepnij oba klipsy na górze baldachimu palcami lub użyj monety, jeśli to konieczne. Otwórz maskę całkowicie do tyłu i unieś do góry, a następnie zdejmij z ramy, pociągając w dół do siebie z niewielką siłą.

Krok 2. Odpiąć drugi klips pod przyciskiem zwalniającym kaptur, naciskając lekko kciukiem, jednocześnie mocno trzymając dźwignię drugą ręką. Po odblokowaniu zdejmij kaptur z pręta zagłówka, upewniając się, że nie zahaczy o materiał/wyściółkę wokół metalowego pręta – pomoże to zapobiec uszkodzeniu materiału podczas etapu wyjmowania.

Krok 3. Umieść złożoną łóżeczko dziecięce na ziemi obok ramy i umieść budkę po lewej stronie. W razie potrzeby odepnij klipsy na tkaninie łóżeczka dziecięcego za pomocą palców lub monety, co pomoże zapobiec uszkodzeniom również podczas procesu wyjmowania.

Krok 4. Po rozpięciu złóż tkaninę do góry, a następnie zdejmij ją z ramy – upewnij się, że podpierasz duży, wyściełany pręt zagłówka, aby nie zgiął się ani nie złamał na pół.

Tkanina powinna zostać usunięta z ramy całkowicie gotowa do czyszczenia/prania wymaganych w tym czasie, co jest zalecane maksymalnie co trzy miesiące, ponieważ materiał jest wodoodporny, a nie wodoodporny.

To, jak często naprawdę zależy od użytkowania produktu, dlatego ważne jest, aby upewnić się, że regularne przeglądy zostały zakończone zgodnie z wcześniejszymi zaleceniami producenta, które były przestrzegane przez cały okres użytkowania, podobnie jak w przypadku każdego innego rodzaju wózka.

Jak czyścić daszek Bugaboo Cameleon?

Aby wyczyścić łóżeczko Bugaboo Cameleon, należy najpierw wyjąć z wózka całą pościel i wkładki.

Jeśli tkaninę na wkładkę można zdjąć, jeśli to możliwe, zdejmij ją, a następnie wypierz w pralce na zimno w delikatnym cyklu lub wypierz ręcznie w ciepłej wodzie z użyciem łagodnego mydła bez wybielacza. Jeśli plama pozostaje po praniu, nałóż niewielką ilość octu wraz ze zwykłym detergentem na ubranie, ponieważ pomoże to uwolnić wszelkie pozostałe cząsteczki brudu.

Wysuszyć na powietrzu w pomieszczeniu do całkowitego wyschnięcia, aby nie skurczyć materiału przed ponownym umieszczeniem w ramie wózka, gdy jest gotowy do ponownego użycia.

Czy dziecko może spać w gondoli Bugaboo Fox przez noc?

Tak, dziecko może spać w gondoli Bugaboo Fox przez noc.