Jakie arkusze pasują do gondoli na kojec? Przeczytaj to!

Jakie prześcieradła pasują do łóżeczka dla kojca? Wiele prześcieradeł współpracuje z kołyską dla kojca. Jednak ważne jest, aby przyjrzeć się rozmiarowi materaca i upewnić się, że masz odpowiednio dopasowane prześcieradło.

Niektóre z najpopularniejszych to

Prześcieradło do kołyski – zapewnia doskonałe pokrycie potrzeb pościelowych Twojego dziecka przez cały pierwszy rok życia i może być używane jako dodatek lub zamiennik na dowolnej płaskiej powierzchni do spania (wózku/gondoli).

Jakie arkusze pasują do gondoli na kojec? Przeczytaj to!

Ma wbudowane wiązania, aby zapewnić regulowane dopasowanie wokół ochraniaczy do łóżeczka, placów zabaw, przenośnych łóżeczek i przewijaków! Tkanina to miękka bawełniana dzianina frotte; hipoalergiczny; bez barwników i bez barwników środki chemiczne. Zmniejsz ryzyko uduszenia, używając tylko prześcieradeł z gumką dla niemowląt i małych dzieci.

– Dopasowane prześcieradło Tight Fit – Dzięki dokładnemu i bezpiecznemu dopasowaniu prześcieradło Tight Fit jest idealne do zabaw typu pack n, kołysek i kołysek, gdzie prześcieradła o standardowych rozmiarach mogą być trudne w użyciu ze względu na ich luźną konstrukcję.

Ciasna gumka wokół wszystkich czterech rogów sprawia, że ​​prześcieradło pozostaje na materacu podczas codziennego użytkowania, a jednocześnie zapewnia doskonałe okrycie w nocy, gdy dziecko śpi.

Te prześcieradła wykonane w 100% z dzianiny bawełnianej zostały przetestowane laboratoryjnie przez niezależny, zewnętrzny ośrodek badawczy, który potwierdził, że nie zawierają substancji chemicznych ani barwników, które mogłyby zaszkodzić delikatnej skórze Twojego dziecka.

Posiadają certyfikat Oeko Tex, co oznacza, że ​​produkty te zostały dokładnie przetestowane i certyfikowane jako wolne od szkodliwych substancji, co czyni je bezpiecznymi dla Ciebie & twój maluch!

Jak otworzyć pakiet Urbini i grać?

Otworzysz paczkę Urbini i będziesz grać, rozkładając ją. Cztery panele rozwiną się jak mapa.

Po rozłożeniu możesz podnieść dwie czerwone wypustki, aby podstawka wyszła spod placu zabaw. Następnie możesz zatrzasnąć sześć żółtych elementów, aby stworzyć ramę placu zabaw.

Na koniec złóż każdy panel, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu. Aby zamknąć go z powrotem, po prostu zrób wszystko w odwrotnej kolejności!

Jest łatwy w montażu i demontażu – idealny w podróży! Pakiet i zabawa Urbini są dostarczane z własnym futerałem, dzięki czemu możesz zabrać go ze sobą, gdziekolwiek się wybierasz. Posiada nawet pasek na ramię ułatwiający transport.

Jak rozłożyć kojec?

Kojce dla dzieci są zazwyczaj wykonane z plastiku i metalu. Każdy element jest połączony śrubami, sworzniami lub zawiasami, które można odkręcić ręcznie.

Niektórzy producenci zapewniają niezbędne narzędzia do demontażu swoich produktów w przypadku konieczności ich przeniesienia lub złożenia do mniejszego rozmiaru niż w momencie zakupu. Jeśli nie masz klucza imbusowego (małego, sześciokątnego narzędzia), znalezienie go w domu może zająć więcej czasu, więc miej go pod ręką przed rozpoczęciem tego projektu!

Jak sprawić, by moje dziecko spało w łóżeczku zamiast w jego ramionach?

To świetne pytanie, z którym boryka się wielu nowych rodziców. Odpowiedź na to pytanie zależy od tego, dlaczego Twoje dziecko nie będzie spać w łóżeczku.

Większość dzieci rodzi się, aby móc zasnąć w dowolnym miejscu i czasie, więc może być im trudno pojąć, że potrzebują sygnałów świetlnych lub dźwiękowych przed pójściem spać.

Nie da się tego obejść! Jednak są pewne rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc im lepiej spać w nocy i nauczyć się, kiedy można bawić się w ciągu dnia, ale nadal mieć niezbędne drzemki w ciągu dnia.

Jak sprawić, by moje dziecko spało w łóżeczku zamiast w jego ramionach?

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc dziecku w przejściu ze spania w twoich ramionach do spania w łóżeczku. Jedną rzeczą, którą możesz spróbować, jest odłożenie dziecka, gdy jeszcze nie śpi.

Pomoże mu to nauczyć się samodzielnie zasypiać. Możesz również zacząć od wkładania dziecka do kołyski na krótki okres czasu i stopniowo zwiększać ilość czasu, jaki tam spędza. I na koniec upewnij się, że gondola jest wygodna i bezpieczna dla Twojego dziecka.

Jednym ze sposobów na przyzwyczajenie dziecka do spania w łóżeczku jest ułożenie go, gdy jeszcze nie śpi. Pomoże mu to nauczyć się samodzielnie zasypiać.

Możesz również zacząć od wkładania dziecka do kołyski na krótki okres czasu i stopniowo zwiększać ilość czasu, jaki tam spędza. I na koniec upewnij się, że gondola jest wygodna i bezpieczna dla Twojego dziecka.

Oprócz tego możesz przykryć mu twarz lekkim kocem, gdy śpi, aby zablokować trochę światła w nocy. Pomoże mu to lepiej spać, gdy na zewnątrz robi się ciemniej w nocy w porównaniu do dnia.

Możesz nawet rozważyć założenie ciemnych zasłon lub rolet wokół jego pokoju, aby mniej naturalnego światła słonecznego wpadało do jego pokoju w ciągu dnia. Przyciemniane szyby to kolejna opcja; ponieważ nie odcinają całkowicie światła słonecznego przed wejściem do przestrzeni twojego dziecka, ale zamiast tego zmniejszają jego zasięg o około dwadzieścia procent.