Jak zamknąć kojec Eddie Bauer

Jak zamknąć kojec Eddiego Bauera? Jeśli właśnie kupiłeś Eddie Bauer PlayPen, ważne jest, aby wiedzieć, jak zamknąć ten przedmiot.

Zamknięcie kojca zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwo i zapewni, że nie ucieknie, gdy Ty jesteś zajęty robieniem innych rzeczy w domu.

Jak zamknąć kojec Eddie Bauer

Poniższe kroki opisują, jak prawidłowo wyłączyć ten produkt:

#1. Najpierw podnieś dwa długie pręty. Następnie ułóż je obok siebie tak, aby utworzyły kwadratowy kształt z jednym prętem na drugim w ich punktach środkowych.

#2. Teraz weź jeden krótki drążek i wsuń go między te dwa dłuższe drążki, aż jego koniec dotknie ziemi – zachowaj ostrożność, ponieważ powinno pozostać mniej niż trzy cale, aby wystawał z każdej strony miejsca, w którym przymocujesz go do drążków.

#3. Powtórz krok drugi po drugiej stronie.

Zrobiłeś to! Eddie Bauer PlayPens są zamknięte i gotowe do użycia na świeżym powietrzu podczas następnego pikniku lub grilla z przyjaciółmi i rodziną.

Ciesz się wspaniałą pogodą, jednocześnie chroniąc dziecko przed wjechaniem w ruch uliczny, baseny, otwarte drzwi i nie tylko! Pamiętaj, aby wykonać wszystkie te kroki, jeśli kupisz Eddie Bauer PlayPen, aby upewnić się, że działają one poprawnie, gdy są najbardziej potrzebne.

Jeśli wystąpi problem z jakąkolwiek częścią tego procesu, skontaktuj się z obsługą klienta za pośrednictwem ich witryny internetowej, aby jak najszybciej mogli pomóc w jego naprawie.

Mamy nadzieję, że nasze instrukcje były wystarczająco jasne dla każdego, kto myśli o zakupie jednego z tych przedmiotów w przyszłości, ale nie chce, aby narażał siebie lub innych na niebezpieczeństwo.

Jak powstrzymać mojego malucha przed wyjściem z łóżeczka?

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby powstrzymać malucha przed wyjściem z łóżeczka. Możesz spróbować użyć namiotu do łóżeczka lub umieścić coś ciężkiego z boku łóżeczka, z którego maluch lubi się wychodzić.

Możesz także przesunąć łóżeczko malucha blisko ściany, aby miał mniej miejsca, z którego może się wydostać. Jeśli żadna z tych metod nie działa, być może będziesz musiał rozważyć zakup łóżka dla malucha.

Jeśli maluch ciągle wychodzi z łóżeczka, ważne jest, aby jak najszybciej rozwiązać ten problem.

Wychodzenie z łóżeczka może być niebezpieczne i może prowadzić do kontuzji dziecka lub nawet spania w niebezpiecznym środowisku. Porozmawiaj z lekarzem swojego dziecka, jeśli nadal masz problemy z wychodzeniem malucha z łóżeczka.

Jak powstrzymać dziecko przed wyjściem z kojca?

– Umieść go w części pokoju, w której nie ma schodów, przedmiotów ani zwierząt. W ten sposób nie będą kusić się na zwiedzanie Twojego domu!

Jest to kolejny bardzo ważny powód, dla którego nigdy nie należy używać kojców „zabawowych” jako więzienia dla niemowląt (tj. alternatywnej formy odosobnienia w łóżeczku).

Ponieważ gdy dzieci mogą już wyjść, kojce są całkowicie bezużyteczne ze względu na swój pierwotny cel, którym było bezpieczne ich przechowywanie, gdy nikt inny nie mógł ich wystarczająco uważnie obserwować – ale przynajmniej wtedy rodzice również mieliby spokój ducha, ponieważ wiedzieliby dokładnie, gdzie ich dziecko było i nie będzie musiało spędzać całego dnia na obserwowaniu go jak jastrzębia.

Są również dobre do zatrzymywania dzieci, więc jeśli chcesz mieć trochę wolnego czasu, może to być dobra opcja do rozważenia.

Ale jeśli jesteś podobny do mnie i masz bardzo mobilne dziecko, będziesz chciał użyć jednego z tych urządzeń w połączeniu z innymi środkami, takimi jak umieszczenie dziecka w bezpiecznym miejscu, gdy nie możesz go bezpośrednio nadzorować (na przykład na górze lub w łazience przy zamkniętych drzwiach).

I zawsze miej na nie oko, nawet jeśli bawią się w kojcu, ponieważ dzieci są sprytne i potrafią wymyślić, jak się wydostać, jeśli chcą!

– Upewnij się, że jest wystarczająco wytrzymały, aby Twoje dziecko nie mogło się wspiąć ani wypchnąć. Dobrym sprawdzianem jest próba samodzielnego wejścia do kojca – jeśli potrafisz to łatwo zrobić, to prawdopodobnie Twoje dziecko też będzie w stanie wyjść.

– Umieść kojec w miejscu, w którym Twoje dziecko nie może wejść w pobliżu schodów lub wspiąć się na podwyższoną powierzchnię, urządzenia itp. Jeśli są one umieszczone w bramce dla dzieci, może to być opcja, aby zapobiec wspinaniu się, ale wtedy będziesz musiał trzymać go zamknięty za każdym razem nie jesteś z nimi w pokoju ze względu na środki bezpieczeństwa – co jest sprzeczne z celem myślenia.

– Trzymaj zwierzęta z dala od miejsc, do których Twoje dziecko może się wczołgać i zostać uwięzione (np. za meblami/ręcznikami itp.). Upewnij się również, że wszystkie przedmioty, które można zniszczyć, zostały usunięte, aby nie było pokusy chwytania czegokolwiek, gdy czujesz się znudzony lub niespokojny podczas samotnej zabawy!

– Chociaż wielu rodziców odczuwa pokusę, aby umieścić łóżeczko swojego dziecka w salonie, aby łatwiej mieć je na oku, nie jest to dobry pomysł, ponieważ zwiększa ryzyko SIDS.

– Jeśli z jakiegokolwiek powodu musisz zostawić dziecko w kojcu (nawet jeśli zamierzasz być w innym pokoju), upewnij się, że powiesz mu, gdzie jesteś i co powinno zrobić, jeśli czegoś potrzebuje. Dobrym pomysłem jest również umieszczenie ich nazwiska na długopisie na wypadek, gdyby ktoś inny musiał się nimi zająć przez chwilę.