Jak zainstalować podstawę fotelika samochodowego dla niemowląt Evenflo?

Jak zamontować podstawę fotelika samochodowego dla niemowląt Evenflo? Aby zainstalować podstawę fotelika samochodowego Evenflo, będziesz potrzebować śrubokręta krzyżakowego i instrukcji obsługi pojazdu.

Ogólnie tak wygląda proces instalacji:

Jak zainstalować podstawę fotelika samochodowego dla niemowląt Evenflo?

Krok 1. Najpierw poszukaj kotwicy między dwoma tylnymi siedzeniami, która ma okrągły kształt z trzema poziomymi szczelinami.

Krok 2. Po zlokalizowaniu tego miejsca umieść dolną część fotelika samochodowego w takiej pozycji, aby jedna strona stykała się z metalowym urządzeniem mocującym wewnątrz pojazdu, jednocześnie upewniając się, że przycisk zwalniający jest skierowany w Twoją stronę.

Krok 3. Następnie przejdź do podnoszenia po obu stronach dolnej części, aż pod każdym podłokietnikiem usłyszysz kliknięcie, co oznacza, że ​​są one bezpiecznie zablokowane.

Krok 4. Na koniec upewnij się, że wszystkie zaczepy są prawidłowo przymocowane do dolnej części fotela Twojego pojazdu.

Jak długo noworodek może być w foteliku samochodowym w 2020 roku?

Dziecko może siedzieć w foteliku samochodowym przez pierwszy rok życia. W większości stanów oznacza to od urodzenia do pierwszego roku życia.

Prawo stanu New Jersey stanowi, że dzieci poniżej drugiego roku życia powinny jeździć w fotelikach tyłem do kierunku jazdy, chyba że ważą 20 funtów lub więcej i mają co najmniej 30 cali wzrostu.

Ważne jest, aby pamiętać, że rodzice mogą ponieść konsekwencje prawne, jeśli ich dziecko nie będzie zapięte w czasie podróży.

Niektórzy eksperci zalecają trzymanie niemowlęcia tyłem do kierunku jazdy, dopóki nie osiągnie limitów wzrostu i wagi dozwolonych przez producenta jego konkretnego modelu fotelika samochodowego. Jednak niektóre modele pozwalają maluchom ważącym zaledwie 30 funtów na obracanie się.

W jakim wieku zmieniasz foteliki samochodowe?

Amerykańska Akademia Pediatrii zaleca, aby dzieci pozostawały w fotelikach samochodowych tak długo, jak to możliwe.

Jakie bazy fotelików samochodowych są kompatybilne z baby Trend?

Istnieje kilka opcji kompatybilności z podstawą fotelika dziecięcego Trend. Dostępny jest Fit to Ride 30-Way, który może być używany z kilkoma różnymi fotelikami marek Chicco, Graco i Peg Perego.

Drugą opcją dla użytkowników Chicco jest 30-kierunkowy Fit to Drive, który działa w pozycji przodem do kierunku jazdy Baby Trend lub w foteliku niemowlęcym montowanym tyłem do kierunku jazdy zarówno w trybie przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.

Dla fanów Peg Perego dostępna jest tylko jedna opcja: Podstawa fotelika Fit To Ride 35 firmy Baby Trend pasuje do większości modeli fotelików samochodowych Peg Perego Primo Viaggio SIP Convertible (w tym serii 2015).

Na koniec, rodzice, którzy wybrali składany fotelik samochodowy marki Evenflo, powinni sprawdzić tę bazę fotelika Performance Travel Lite.

Jak długo noworodek może być w foteliku samochodowym w 2020 roku?

Noworodek może siedzieć w foteliku do dwóch godzin. Noworodek nie powinien przebywać w foteliku na noc i nie powinien jeździć jednorazowo dłużej niż trzy godziny bez osoby dorosłej.

American Academy of Pediatrics zaleca, aby dzieci poniżej 13 roku życia korzystały z podwyższenia lub fotelika dziecięcego podczas każdej podróży, dopóki dorośli nie będą prawidłowo pasować do systemu pasów bezpieczeństwa.

Trzymaj swoje dzieci tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe w 2020 roku! Noworodki zazwyczaj przewyższają swoje nosidełka wzrostem, zanim osiągną limit wagi, dlatego ważne jest, aby sprawdzać pomiary długości podczas korzystania z fotelików składanych 2020.

W jakim wieku zmieniasz foteliki samochodowe?

Zawsze powinieneś upewnić się, że używasz odpowiedniego fotelika samochodowego dla swojego dziecka, ponieważ może być niebezpieczny, jeśli nie zostanie prawidłowo zainstalowany. Upewnij się, że fotelik został zatwierdzony przez organizację testującą, taką jak NHTSA, i jest odpowiedni dla jego wieku/wagi/wzrostu.

W jakim wieku zmieniasz foteliki samochodowe? Jeśli to możliwe, najlepiej poczekać, aż wyrosną z jednego, zanim kupią kolejne (najlepsza praktyka), ale niektórzy rodzice mogą potrzebować kupić nowe wcześniej, w zależności od tego, ile dzieci urosną w ciągu zaledwie kilku miesięcy!

Czego szukam w foteliku samochodowym?

Przy wyborze najlepszego fotelika samochodowego należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy: bezpieczeństwo, komfort i budżet.

-Bezpieczeństwo jest zawsze moim priorytetem numer jeden!

-Wygoda wygląda inaczej u każdego, ale większość siedzeń zapewni wystarczającą wyściółkę i wsparcie tam, gdzie jest to konieczne, na przykład między nogami dziecka lub wokół jego pleców/szyi.

-Budżet; wiele opcji poniżej 100 USD działa świetnie, więc nie musisz zbankrutować, kupując ulepszony model (jeśli możesz sobie na to pozwolić).

Kiedy należy przestawić fotelik samochodowy dziecka na kolejny etap?

Amerykańska Akademia Pediatrii (AAP) zaleca, aby dzieci pozostawały tyłem do kierunku jazdy do ukończenia dwóch lat. Zawsze skonsultuj się z lekarzem lub pediatrą w celu uzyskania zaleceń.

Należy jednak pamiętać, że każdy stan ma inne przepisy regulujące, jak długo dziecko może przebywać tyłem do kierunku jazdy zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i przepisami opartymi na wieku.

Na przykład: zgodnie z kalifornijskim prawem, niemowlęta powinny być przewracane podczas obracania się do przodu, gdy osiągną rok i 20 funtów lub jeśli jego głowa znajduje się w odległości jednego cala od górnej krawędzi muszli poniżej, ponieważ może to spowodować poważne uszkodzenia podczas uderzenia z powodu niewłaściwego ustawienia na pasach uprzęży.

Nowy Jork wymaga, aby dzieci były zmieniane podczas skrętu do przodu, gdy osiągną wiek jednego roku i 30 funtów.