Jak wyczyścić wózek dziecięcy Jogger City Tour: tak łatwy, że każdy może to zrobić

Czy odkładasz pranie wózka dziecięcego do biegania po mieście? Wiemy, że znalezienie czasu i energii na takie zadanie może być trudne, ale czasami trzeba po prostu załatwić sprawy.

Na szczęście dla Ciebie mamy łatwy do naśladowania przewodnik po sprzątaniu! To tak proste, że każdy może to zrobić. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, jak wyczyścić wózek spacerowy dla dzieci do biegania po mieście i dobrze go szorować!

Jak wyczyścić wózek dziecięcy Jogger City Tour: tak łatwy

Kroki, jak czyścić wózek spacerowy Baby Jogger City Tour

Krok 1. Usuń całą tkaninę z wózka dziecięcego do biegania po mieście. Pamiętaj, aby odłożyć na bok wszelkie akcesoria, które chcesz utrzymać w czystości! Jeśli jakiekolwiek części ramy lub kół można rozebrać, zrób to przed kontynuowaniem tego procesu. Użyj węża i spryskaj każdy zakamarek.

Pomocne może być użycie szczoteczki do czyszczenia lub szczoteczki do zębów, aby dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Użyj mydła, ciepłej wody i wybranej szczotki do szorowania (lub węża ogrodowego), aby dokładnie wyczyścić tkaninę.

Krok 2. Upewnij się, że spryskujesz każdą powierzchnię przy minimalnym nacisku szorowarki. To załatwi sprawę! Spłucz wszystkie powierzchnie zimną wodą, aż znikną pozostałości mydła lub brudu na jakichkolwiek obszarach siedziska/daszka/poduszek wózka.

Krok 3. Odwróć wózek baby jogger city tour prawą stroną do góry, tak aby nogi były w powietrzu i osusz je przez około trzy godziny, zanim złożysz wszystko z powrotem. Gdy Twój wózek spacerowy baby jogger jest całkowicie suchy, możesz złożyć go z powrotem kawałek po kawałku i złożyć wszystkie części we właściwych miejscach.

Gdy wszystko zostanie umieszczone z powrotem na swoim miejscu, przed ponownym użyciem upewnij się, że na żadnej powierzchni nie ma już grudek ani zmarszczek. Alternatywnie możesz użyć odkurzacza parowego do czyszczenia wózka dziecięcego do biegania po mieście, zamiast myć go ręcznie wodą i mydłem.

Na przykład, jeśli na siedzisku lub na baldachimu znajduje się brud, który nie odkleja się po wyszorowaniu go zimną wodą, wówczas użycie białego octu powinno pomóc w usunięciu resztek brudu z powierzchni wózka.

Krok 4. Pamiętaj, że nie powinieneś używać steamera na powierzchniach winylowych, ponieważ z czasem je uszkodzi. Dzieje się tak, ponieważ myjki parowe emitują wysoką temperaturę i wysokie ciśnienie, aby działać prawidłowo, co może powodować pęknięcia plastikowych elementów po dłuższej ekspozycji.

Trzeba też uważać na metalowe części wózka. Dzieje się tak, ponieważ mogą one z czasem rdzewieć, jeśli dostanie się do nich woda i mydło, co może prowadzić do pogorszenia ich wyglądu i działania.

Czym jest dobry wózek dla 3-latka?

Najlepsze wózki pod parasolem za mniej niż 100 USD.

Jak oprawić i pokryć elementy wózka

Do czyszczenia ramy i części z tkaniny wózka należy używać gąbki lub ściereczki zwilżonej ciepłą wodą. Pamiętaj, aby delikatnie pocierać wszelkie plamy okrężnymi ruchami, aby nie uszkodzić żadnej części.

Po zakończeniu czyszczenia każdego kawałka pozostaw je do wyschnięcia na świeżym powietrzu, zanim ponownie wszystko złożysz.

Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz po zakupie drogiego produktu dla niemowląt od jednej marki, aby zdać sobie sprawę, że nie można go porównać z innymi modelami dostępnymi na rynku ze względu na złe procesy kontroli jakości i nieefektywne wybory projektowe. Jeśli to nie zadziała, koniecznie sprawdź nasze.

Wózek Baby Jogger City Tour

Jeśli szukasz świetnej ramy wózka, która jest łatwa w montażu i może pomieścić większe dzieci bez rozpadania się, gdy nadejdzie czas na modernizację, może to być najlepsza na rynku.

Pozwala rodzicom starszych dzieci, które są prawie gotowe do samodzielnego chodzenia bez pomocy osoby dorosłej, mieć wystarczająco dużo miejsca na obu siedzeniach, aby mogli wygodnie usiąść, a jednocześnie mieć wolne ręce dzięki bardzo dużemu koszowi pod każdym siedzeniem.

Nie ma nic gorszego niż wydawanie setek lub tysięcy dolarów na nowy produkt dla dzieci tylko po to, aby szybko zdać sobie sprawę z tego, że używamy go wielokrotnie w ramach codziennej rutyny, która tak naprawdę nie spełnia wszystkich Twoich potrzeb i oczekiwań.

Ta marka od dawna tworzy produkty, które przekraczają oczekiwania konsumentów, a wiele innych marek stara się naśladować ich styl, design i funkcjonalność.

Jeśli chcesz kupić wózek, który przetrwa do czasu, gdy Twoje dzieci będą starsze, bez rozpadania się, gdy nadejdzie czas na modernizację, może to być najlepszy na rynku.

Pozwala rodzicom starszych dzieci, które są prawie gotowe do samodzielnego chodzenia bez pomocy osoby dorosłej, mieć wystarczająco dużo miejsca na obu siedzeniach, aby mogli wygodnie usiąść, a jednocześnie mieć wolne ręce dzięki bardzo dużemu koszowi pod każdym siedzeniem.

Jak rozłożyć baldachim wózka

Krok 1. Aby położyć baldachim wózka, należy zacząć od odpięcia go i złożenia z powrotem na siedzisko.

Krok 2. Następnie naciśnij przycisk znajdujący się pośrodku, aby zatrzasnął się na swoim miejscu. Gdy zrobisz to prawidłowo, możesz pociągnąć za obie strony wózka dziecięcego do biegania po mieście, aby położyć baldachim. Gdy skończysz, po prostu odwróć te kroki, a Twoja wycieczka po mieście dla dzieci jest gotowa!