Jak umyć matę do kojca Marshall’s Ferret?

Jak umyć matę do kojca marshall’s fretka? Przeczytaj to, aby dowiedzieć się więcej. Omówiliśmy również inne aspekty kojca, które mogą Cię zainteresować.

– Wyłącz wodę.

– Połóż ręcznik na podłodze w pobliżu miejsca, w którym będziesz pracować, aby zebrać krople z maty kojca dla fretek i upewnij się, że jest płaski. Jeśli jest was dwóch wykonujących ten projekt, jedna osoba może trzymać ręcznik, podczas gdy druga zakręca wodę i wyjmuje przedmioty spod lub wokół niego.

– Usuń wszystkie te przedmioty: zabawki, smakołyki, naczynia z jedzeniem (miseczki), dodatkowy materiał na ściółkę do wnętrza swojego zwierzaka, jeśli ma to zastosowanie. Powinno być również małe narzędzie ręczne, które jest dołączone do każdej maty dla kojca dla fretek o nazwie „Spike”. Służy jako kotwica podczas umieszczania w suchym podłożu, aby kolec nie wysuwał się spod maty.

– Przed praniem wytrzyj kurz lub okruchy z kojca wilgotną szmatką, ponieważ pomoże to szybciej wyschnąć i szybciej będzie gotowy do użycia przez twojego futrzanego przyjaciela. Lubię używać mojego Swiffer Duster, ponieważ nie ma na nim wody, która mogłaby kapać do siedliska fretek po wyczyszczeniu kurzu/brudu/okruchów.

– Odkręć kran i pozwól gorącej wodzie spływać po całej powierzchni maty kojecowej, aż zostanie zanurzona w bardzo ciepłej lub gorącej wodzie (nie umieszczaj maty kojca bezpośrednio pod zimnym kranem).

Nie dotykaj mokrego materiału podczas umieszczania go z powrotem w Habitacie Klatki Ferret! Może być śliski i spowodować obrażenia, jeśli spadnie.

– Załóż gumowe rękawiczki (opcjonalnie). Jeśli tego nie zrobisz, twoje ręce mogą zabrudzić się od ziemi i brudu, który jest przyczepiony do maty do kojca podczas zmywania ciepłą wodą.

Są zbyt szorstkie dla delikatnej skóry lub ust/nosa fretki, jeśli połkną którykolwiek z tego materiału podczas lizania łap po przejściu przez obszar maty kojca w habitacie.

Po prostu użyj ciepła i samą wodę, aby wyczyścić maty dla fretek na tyle dobrze, aby ponownie były bezpieczne do trzymania w klatkach.

Jak wyczyścić pakiet Nuna i zabawę?

– Jeśli masz Nuna pack n play, ważne jest, aby wiedzieć, jak wyczyścić wkład materaca. Możesz wykonać te kroki, aby Twój wygląd wyglądał jak nowy! Zacznij od usunięcia wszystkich części materaca z wnętrza ramy i umieszczenia ich na otwartym worku na śmieci lub powierzchni roboczej.

– Teraz wymieszaj jedną część wody z trzema częściami detergentu do prania (lub mydła) razem w wiadrze przed wyrzuceniem nadmiaru powietrza, który może zostać uwięziony pod wkładkami.

Następnie mieszaj ze sobą, aż zaczną się pienić, co pozwoli na łatwiejszą moc czyszczenia po rozpoczęciu prania.

– Używaj tego roztworu od czasu do czasu w razie potrzeby po każdym użyciu przez parę, jeśli pozostały brud lub rozlane płyny, ale uważaj, aby nie używać zbyt dużej ilości mydła, w przeciwnym razie możesz uzyskać lepki, pieniący się bałagan, który będzie trudniej wypłukać.

Gdy będą wyglądać wystarczająco czysto zgodnie z twoimi upodobaniami, użyj szczotki do szorowania i zacznij płukać między każdym z zakamarków i zakamarków, aż wszystkie obszary zostaną wystarczająco oczyszczone od góry do dołu!

Po tym możesz umieścić je z powrotem w ramce opakowania, nie martwiąc się o dalsze bałagany, ponieważ powinny być teraz całkowicie suche.

Czy Nuna Sena jest bezpieczna do snu?

Nuna Sena jest bezpieczna do spania, ponieważ spełnia wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa ASTM International. Zawiera również wkładkę dla niemowląt, która zapewnia dziecku przytulność i zabezpiecza wewnątrz gondoli, zapobiegając kontaktowi z nimi wszelkimi potencjalnymi zagrożeniami.

Innowacyjny projekt Nuny oznacza, że ​​możesz łatwo przemieszczać się między lokalizacjami bez budzenia dziecka – idealne, jeśli masz noworodka lub małe dziecko, które trzeba nakarmić w środku nocy!

Jak złożyć łóżeczko turystyczne Nuna?

Łóżeczko turystyczne Nuna można złożyć na dwa różne sposoby. Pierwszą metodą, z której możesz skorzystać, jest wyjęcie materaca i złożenie go na pół, co pozwoli uzyskać mniejszy rozmiar po złożeniu. To sprawia, że ​​jest to idealne rozwiązanie, gdy przestrzeń jest ograniczona lub gdziekolwiek musisz ją przechowywać.

Przechowując łóżeczko dziecka, upewnij się, że w pobliżu nie ma niczego, co mogłoby stanowić potencjalne zagrożenie, takich jak ostre przedmioty itp., w ten sposób, gdy dorośnie, nie zostanie zranione podczas zabawy zabawkami na podłodze, ponieważ jest w zasięgu ich rąk lub ust.

Jeśli zdecydujesz się trzymać dziecko w łóżeczku, mimo że zaczęło się raczkować, pamiętaj, aby nigdy nie zostawiać dziecka bez opieki. Kiedy chodzą dookoła, trzymaj się jak najwięcej, aby zapobiec wypadkom, takim jak uderzenie o stół, upadek ze schodów itp., w ten sposób będzie się to zdarzać rzadziej i ostatecznie zatrzyma się razem.

Jak powstrzymać dziecko przed wyjściem z kojca

Użyj kojca z bocznymi barierkami. Jest to najbezpieczniejszy sposób, aby utrzymać dziecko w miejscu, gdy bawi się samo lub odpoczywa w środku, ponieważ uniemożliwi mu to wydostanie się na zewnątrz.

Ściany boczne powinny mieć co najmniej 27 cali wysokości i nie mieć otworów większych niż 6 cali na 4 cale w przedziale wiekowym 18-24 miesięcy ze względów bezpieczeństwa.

Jeśli zdecydujesz się na zakup starszego używanego produktu, który został zbudowany przed 2003 r., upewnij się, że nie ma uszkodzonych zatrzasków, ponieważ mogą one nie wytrzymać z upływem czasu, zwłaszcza gdy są często przenoszone.

Przejrzyj wszystkie inne części, w tym panele siatkowe, aby sprawdzić, czy jakakolwiek część może się łatwo odłączyć, aby kawałki nie mogły się zakrztusić małym dzieciom poniżej trzeciego roku życia, które wciąż wkładają rzeczy do ust.

Do czego służy kojec?

Kojec służy do trzymania dziecka w określonym miejscu. Istnieje wiele różnych rodzajów kojców, ale wszystkie mają tę samą podstawową ideę. Jeśli podróżujesz z niemowlęciem lub małym dzieckiem i potrzebujesz czegoś, w którym może zostać, gdy nie jest trzymane, będzie to idealna opcja dla Ciebie!

Dzięki temu nawet jeśli maluch wyczołga się z kocyka na podłodze, pozostanie względnie bezpieczny, ponieważ wokół niego jest siatka utrzymująca dziecko w środku, dopóki rodzic nie wróci do kojca.

Doskonałym przykładem tego, jak wspaniałe mogą być te długopisy, jest to, że w Disneyworld ludzie często używają ich, gdy ich dzieci jeżdżą na atrakcjach, ponieważ wtedy rodzice nie muszą się martwić, że ich maluch zgubi się w tłumie.

Czy kojec jest lepszy niż łóżeczko?

Kojec pozwala rodzicom na interakcję z dziećmi, co jest dobre, ponieważ dzieci potrzebują interakcji społecznych. Jednak rodzicowi może być trudno położyć się w łóżku i jednocześnie trzymać obie strony kojca.

Może również dać Twojemu dziecku fałszywe granice lub sprawić, że poczuje się klaustrofobicznie, jeśli ma więcej niż sześć miesięcy, kiedy zaczniesz go często używać.

Kojce zostały powiązane z urazami związanymi z uwięzieniem niemowląt, dlatego należy zachować ostrożność podczas ustawiania kojca wokół schodów lub innych miejsc, które mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Łóżeczko nie powinno być używane, dopóki dzieci nie ukończą dwóch lat, ale wcześniej istnieją sposoby, aby rodzice mogli popracować nad wyrobieniem zdrowych nawyków snu bez konieczności posiadania mebla w pokoju.