Jak trzymać słońce z dala od oczu dziecka w wózku?

Masz dość mrużenia oczu Twojego dziecka, ponieważ słońce świeci mu w twarz? To może być częsty problem dla niemowląt, a staje się jeszcze gorszy, gdy siedzą w wózku. Jest kilka łatwych rzeczy, które możesz zrobić, aby upewnić się, że Twoje dziecko nie będzie nasłoneczniało go zbyt mocno podczas spaceru po mieście. W tym artykule omówimy, jak chronić dziecko przed słońcem w wózku!

Jak utrzymać dziecko w chłodzie w wózku do biegania

Krok 1. Upewnij się, że są nawodnione, podawaj dużo wody i przekąsek. Upewnij się również, że noszą lekkie ubrania, które zakrywają większość ich skóry, aby nie nagrzewały się zbytnio na słońcu.

Jak trzymać słońce z dala od oczu dziecka w wózku?

Krok 2. Zachowaj dużą parasolkę lub coś w rodzaju przykrycia, które możesz założyć na wózek swojego dziecka w słoneczne dni, aby chronić je przed ostrymi promieniami. Jest to ważne nie tylko dla ochrony Twojego dziecka, ale także dla utrzymania mu chłodu przez cały czas!

Jak chronić dziecko przed poparzeniem podczas siedzenia w wózku

  • Jeśli to możliwe, użyj jednego z przewiewnymi bokami i tyłem z siatki, które zapewnią dobry przepływ powietrza. W ten sposób istnieje jak największa szansa na utrzymanie słońca na zewnątrz.
  • Upewnij się, że zawsze spakujesz trochę kremu przeciwsłonecznego na wszelki wypadek, zwłaszcza jeśli Twoje dziecko ma przebywać na zewnątrz przez kilka godzin! Najlepszym momentem na zastosowanie tego jest przed spacerem lub wycieczką na zewnątrz, więc masz dużo czasu na działanie magii – i uchronienie ich przed poparzeniem przez Słońce w żadnych okolicznościach.
  • Pamiętaj, że nawet pochmurne dni mogą spowodować uszkodzenie skóry dziecka z powodu promieni UV, które również przedostają się przez chmury, więc nie ryzykuj! Używaj ubrań i akcesoriów, które ochronią Twoje dziecko podczas pchania w słoneczne dni w wózku.

Czy WD 40 usuwa rysy z plastiku?

Tak, WD 40 może usuwać rysy z plastiku, ale zalecamy najpierw przetestowanie na niewidocznym miejscu.

Sposoby, jak trzymać słońce z dala od oczu dziecka w wózku

#1. Przede wszystkim chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko nosi czapkę. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się czapka przeciwsłoneczna ze sznurkiem pod brodą, która nie spadnie, gdy wózek pokonuje wyboje na drodze lub zahaczy o gałęzie i krzaki. Głowy dziecka są zwykle mniejsze niż głowy dorosłych, więc zamiast tego, który nosisz, potrzebna jest czapka w rozmiarze niemowlęcym. Upewnij się, że tył czapki ma jakiś sznurek lub pasek, aby utrzymać go na głowie dziecka, ponieważ prawdopodobnie spróbuje go zdjąć w pewnym momencie.

#2. Następne w kolejności są okulary przeciwsłoneczne dla niemowląt. Na szczęście większość dziecięcych okularów przeciwsłonecznych jest całkiem urocza i występuje w różnych stylach. Jeśli nie chcesz kupować swojemu maluchowi drogich okularów, rozważ użycie zwykłych okularów przeciwsłonecznych, które mają na sobie ochronę przed promieniowaniem UV. To zwykle blokuje większość szkodliwych promieni słonecznych dla małych dzieci, które nie są jeszcze wystarczająco silne, aby nosić okulary przeciwsłoneczne przez cały czas.

#3. Ostatnim elementem ochrony oczu dziecka przed słońcem jest filtr przeciwsłoneczny. Według naszych badań większość lekarzy zaleca stosowanie kremu przeciwsłonecznego na bazie tlenku cynku, który jest wystarczająco gęsty, aby blokować promienie UVA i UVB, ale nie podrażnia wrażliwej skóry i można go łatwo nakładać na skórę dziecka.

#4. Zawsze należy sprawdzić etykietę, aby upewnić się, że jest bezpieczna dla niemowląt i małych dzieci. Stosowanie kremu z filtrem podczas przebywania na dworze nie tylko ochroni Twoje dziecko przed zbyt dużą ekspozycją na słońce, ale może również zapobiec denerwującym wysypkom, które pojawiają się w przypadku przegrzania lub podrażnienia jego ciała.

#5. Najlepszy czas na nałożenie kremu z filtrem to 15-20 minut przed wyprowadzeniem dziecka na zewnątrz. Ważne jest również, aby ponownie nakładać krem ​​​​przeciwsłoneczny co dwie godziny lub po silnym poceniu się lub po starciu z ubrania, rąk, a nawet zabawek, które noszą ze sobą przez cały dzień.

#5. Jeśli chcesz uniknąć uczucia tłustości, spróbuj użyć sztyftu z filtrem przeciwsłonecznym, który nie tylko zablokuje szkodliwe promienie UV i ochroni Twoje dziecko przed poparzeniem słonecznym, ale także zmniejszy ryzyko jego ocierania się o ubranie lub wózek.

#6. Ważne jest, aby chronić dziecko przed zbyt dużym nasłonecznieniem, ponieważ jego skóra jest wrażliwa i może powodować rumień lub oparzenia słoneczne. Należy również pamiętać, że niemowlęta są bardziej podatne na promienie UV niż dorośli ze względu na mniejszy wskaźnik masy ciała w porównaniu ze starszymi dziećmi.

Jak zapewnić dziecku ciepło w wózku

  • Pamiętaj, aby dodać dodatkowe warstwy odzieży, takie jak czapka i szalik.
  • Jeśli wychodzisz w okresie zimowym, upewnij się, że wózek Twojego dziecka jest odpowiednio przykryty kocami lub pokrowcem z polaru. Pomaga również, jeśli masz koc nałożony na oparcie.
  • Upewnij się, że między dnem wózka a kocem nie ma szczeliny, ponieważ powoduje to również przeciąg.