Gdzie przetestować materac Puffy: wszystko, co należy wiedzieć

Odpowiedź na to, gdzie przetestować materac Puffy, znajduje się we własnym domu. Poniżej omówimy bardziej szczegółowo, dlaczego łóżko Puffy można wypróbować dopiero po porodzie. I oczywiście, czy ta polityka jest korzystna dla kupującego?

Zalecamy również przeczytanie tego przewodnika, aby dowiedzieć się, ile czasu zajmie dostarczenie materaca Puffy. W ten sposób będziesz wiedział, czego się spodziewać po zamówieniu nowego łóżka.

Gdzie przetestować materac Puffy: wszystko

Gdzie przetestować materac puchowy w USA?

Materac Puffy można przetestować w domu dopiero po jego dostarczeniu. Marka działa wyłącznie online, więc nie ma sklepów stacjonarnych, w których można wypróbować materac Puffy z pierwszej ręki. Nie powinno Cię to jednak martwić, ponieważ masz 101 nocy na przetestowanie nowego łóżka Puffy w zaciszu własnego domu.

Jeśli nie spodoba ci się materac Puffy podczas 101-dniowego okresu próbnego, nauka zwrotu materaca Puffy jest prosta. Skontaktujesz się z firmą tylko w celu ustalenia terminu zwrotu i zwrotu pieniędzy. Fantastyczne w przypadku Puffy jest to, że zwroty są bezpłatne, a zwrócone łóżko przekażą nawet na cele charytatywne, zamiast je odsprzedać lub wyrzucić.

Jak przetestować puszysty materac przed zakupem

Skorzystasz z wypróbowania materaca Puffy w domu, ponieważ uzyskasz 101 nocy bez presji sprzedawcy. Oto kilka przydatnych sztuczek, które pomogą przetestować nowe łóżko po pomyślnym skonfigurowaniu materaca Puffy.

 • Połóż się na materacu w pozycji do spania i sprawdź, czy Twoje ciało będzie wypoziomowane. Na przykład, czy nie ma znacznej przerwy między częścią lędźwiową a łóżkiem, gdy leżysz na plecach? Czy czujesz ucisk na biodrze i ramieniu, gdy leżysz na boku? Czy materac jest wystarczająco twardy, gdy leżysz na brzuchu?
 • Sprawdź, czy twoje ciało nie zapada się zbyt głęboko w materac. Jednak nie chcesz też, aby było zbyt ciężko, gdy tracisz konturowanie wokół krzywizn i stawów ciała.
 • Jeśli dzielisz łóżko, poproś partnera, aby przetestował z tobą nowy materac. Oboje powinniście czuć się komfortowo i wspierać, a jednocześnie mieć wystarczająco dużo miejsca po obu stronach. I oczywiście chcesz jak najmniejszego transferu ruchu.
 • Bądź czujny, jeśli z nowym materacem poczujesz się duszno lub wilgotno. Powinien być przewiewny i chłodny do spania.
 • Na koniec łóżko powinno być wystarczająco duże dla użytkowników i samego pokoju. Powinien również idealnie pasować do swojej podstawy lub podkładu.
 • Gdzie jest salon z materacami puszystymi?

  Nie ma salonów z materacami Puffy, ponieważ firma działa wyłącznie online. A ponieważ nie ma wyświetlaczy, będziesz polegać na przetestowaniu nowego łóżka po jego dostarczeniu. Upewnij się tylko, że wiesz, ile czasu zajmuje materacowi Puffy rozszerzenie, aby uzyskać dokładne odczucie, rozmiar i kształt.

  Gdzie mogę osobiście zobaczyć puszysty materac?

  Nie możesz zobaczyć materacy Puffy osobiście, jeśli nie zamówiłeś i nie dostarczyłeś ich do domu. Niemniej jednak wysłanie nowego łóżka przez Puffy nie zajmie więcej niż dziesięć dni, więc czas oczekiwania na dostawę jest dość krótki. A gdy już dotrze, po prostu rozwiń łóżko w pudełku i pozwól mu się rozwijać przez kilka godzin przed testowaniem.

  Gdzie jest fabryka materacy Puffy?

  Jeśli jesteś ciekaw, gdzie powstają materace Puffy, producenci marki w USA. Możesz również czuć się pewnie z bezpieczeństwem i jakością łóżek, ponieważ Puffy posiada certyfikaty CertiPUR-US i OEKO-TEX Standard 100. Ponadto wszystkie materace Puffy mają niską emisję LZO, a także są wolne od toksycznych środków zmniejszających palność, metali ciężkich, ftalany, formaldehyd lub substancje zubożające warstwę ozonową.

  Skąd wysyłane są materace puchowe?

  Materace Puffy są produkowane w USA i do wysyłki używają FedEx. Firma nie oferuje jednak utylizacji materacy ani nawet dostawy w białych rękawiczkach. Dlatego możesz zdecydować się tylko na dostawę zbliżeniową bez zdejmowania starego materaca lub zakładania nowego.

  Gdzie jest siedziba firmy Puffy Materac?

  Siedziba firmy Puffy znajduje się w Los Angeles w Kalifornii. Składają się z 11 do 50 pracowników, a firma ma również inne lokalizacje w Kanadzie i Dubaju. Aby szybko przedstawić Puffy, została założona w 2016 roku, a następnie uruchomiona w następnym roku.

  To, co sprawia, że ​​Puffy jest tak popularne, to wrażenie chmurki ich materacy. Mają nawet tak zwaną technologię Cooling Cloud, która zapewnia komfort i oddychalność. A ponieważ możesz kupować tylko online, otrzymujesz stosunkowo przystępne ceny za ich produkty.

  Wniosek

  I to wszystko! Podsumowując, gdzie przetestować materac Puffy, jest to możliwe dopiero po dostarczeniu łóżka do domu. Marka nie posiada sklepów stacjonarnych ani salonów, w których można osobiście obejrzeć materace Puffy. Niemniej jednak masz 101 nocy na wypróbowanie nowego łóżka, a zasady dotyczące zwrotów są również łatwe do przestrzegania, jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany.

  Ciekawi Cię jakość materaca Puffy? W innym artykule sprawdziliśmy, jak długo wystarcza materac Puffy. Zachęcamy do szybkiego przeczytania, aby dowiedzieć się więcej o trwałości tego materaca.