Jak otworzyć wózek Dash: szybka i łatwa naprawa

Ten post jest przeznaczony dla wszystkich matek, które zmagają się z otwieraniem wózka. Ten artykuł zawiera instrukcję krok po kroku, jak w łatwych krokach otworzyć wózek na deskę rozdzielczą, a także kilka innych wskazówek i trików, które ułatwią Ci wsiadanie dziecka do fotelika!

Kroki, jak otworzyć wózek Dash

Krok pierwszy: Odblokuj dźwignię z boku wózka. Powinien znajdować się w pobliżu podnóżka, a jego opuszczenie będzie prawdopodobnie wymagało dwóch rąk. Jeśli potrzebujesz wizualizacji, ten film z YouTube może pomóc!

Jak otworzyć wózek Dash: szybka i łatwa naprawa

Krok drugi: Opuść obie strony wózka na deskę rozdzielczą, pociągając je obiema rękami, aż zatrzasną się na swoim miejscu. Możesz zobaczyć, jak to się robi, w innym filmie na YouTube tutaj! – Krok trzeci (opcjonalnie): jeśli w schowku pod którymkolwiek z siedzeń pozostało coś, usuń to teraz, gdy masz łatwy dostęp do tych toreb lub innych przedmiotów!

Krok czwarty: Rozłóż każdy tylny podnóżek tak, aby był złożony.

Krok piąty: Upewnij się, że dwie przednie nóżki są również pewnie na swoim miejscu, a następnie owinąć palcami oba uchwyty po obu stronach podstawy wózka.

Krok od szóstego do jedenastego (opcjonalnie): w zależności od posiadanego modelu może być więcej kroków! Przeczytaj tutaj w celu uzyskania dalszych informacji lub porozmawiaj ze sprzedawcą w przypadku jakichkolwiek pytań przed kontynuowaniem procesu montażu innych modeli.

Jak zwinąć wózek Dash

Krok pierwszy: wyjmij schowek spod któregoś z siedzeń, jeśli jest obecny.

Krok drugi: Rozłóż każdy tylny podnóżek tak, aby wstał i zabezpiecz go, dokręcając pokrętła na spodzie każdej nogi. Upewnij się, że w tym momencie również przednie nogi są bezpiecznie na swoim miejscu!

Krok trzeci (opcjonalnie): w zależności od posiadanego modelu może być więcej kroków niż tylko te trzy kroki; przeczytaj tutaj w celu uzyskania dalszych informacji lub porozmawiaj ze sprzedawcą w przypadku jakichkolwiek pytań przed kontynuowaniem procesu montażu innych modeli.

Krok czwarty: Aby teraz złożyć wózek, owiń oba uchwyty wokół siebie, aż będą mocno ze sobą stykać, a następnie pociągnij w dół i na zewnątrz na tych uchwytach

Krok piąty: Aby ponownie otworzyć wózek, zrób odwrotnie, pociągając w górę i na zewnątrz za te uchwyty. Spowoduje to zwolnienie napięcia między nimi, aby umożliwić im rozsunięcie się, a następnie pociągnięcie obu uchwytów jednocześnie, aż osiągną swoją pierwotną pozycję.

Krok szósty: W razie potrzeby powtórz kroki od trzeciego do piątego podczas składania lub otwierania wózka w celu przechowywania.

Jak złożyć wózek dziecięcy Double Jogging

Podwójny jogger dla niemowląt to dobra opcja dla rodziców, którzy muszą ćwiczyć, jednocześnie dbając o to, aby ich dzieci były szczęśliwe i blisko siebie.

Świetnie sprawdzi się również, jeśli masz bliźniaki lub dwójkę małych dzieci, ponieważ wózek będzie mógł nosić oboje jednocześnie. Może jednak zająć trochę praktyki, zanim przyzwyczaisz się do tego, jak działa ten typ wózka, aby szybko się złożyć bez żadnych problemów. Oto, co chcesz zrobić:

Krok pierwszy: Najpierw otwórz całkowicie wózek, aby stał sam, a następnie wyjmij po jednym dziecku z każdego siedzenia (jeśli jest więcej niż dwoje)

Krok drugi: Chwyć za rączkę na środku wózka, a następnie podnieś jedną stronę siedziska, aby mogło się oprzeć na ramie.

Krok trzeci: Powtórz z drugą stroną, w razie potrzeby wyjmij kolejne dziecko z siedzeń

Krok czwarty: Po podniesieniu obu stron trzymaj uchwyty, ponieważ są teraz prostopadłe do podłoża. Następnie złóż każdą w górę, aż spotkają się pod kątem (tj. Niezupełnie równolegle)

Krok piąty: Przytrzymaj je razem przez pięć sekund przed zwolnieniem pasków i całkowitym puszczeniem

Krok szósty: W tym momencie zobaczysz, że pozostało trochę materiału w pobliżu miejsca, w którym siedziały twoje dzieci – wyciągnij go, chwytając za jego koniec i pociągając

Krok siódmy: Teraz wózek powinien być złożony. Umieść go za sobą, blisko ciała, aby nie oddalił się zbyt daleko i upewnij się, że nikt nie może się o niego potknąć podczas przechodzenia.

Krok ósmy: Jesteś teraz gotowy do pracy! Ponownie otwórz drzwi wolną ręką, trzymając za rączkę wózka – lub zablokuj na schodach.

Jaki jest najlżejszy podwójny wózek?

Wielu rodziców chce lekkiego podwójnego wózka dla swoich dwóch maluchów. Na rynku dostępnych jest wiele takich, które będą działać, ale przed zakupem należy wziąć pod uwagę wagę i wiek dziecka.

Na co zwrócić uwagę w lekkim podwójnym wózku:

Opony muszą być wystarczająco grube, aby nie utknęły ani nie uległy uszkodzeniu podczas użytkowania na zewnątrz.

Koła są solidne i wykonane z plastiku z gumowymi bieżnikami – a nie z pianki lub tkaniny, jak niektóre tanie parasole! Mogą się przebić, jeśli uderzą w coś ostrego podczas toczenia się po piasku, żwirze, skałach itp. Chcesz też, aby były wystarczająco szerokie, aby było dużo miejsca nie tylko między sobą (aby ktoś mógł przejść), ale także na nogi dziecka .

Siedziska muszą mieć możliwość odchylenia, aby dziecko mogło wygodnie drzemać, a Ty nie musisz się martwić, że zsunie się w wózku. Dobrą praktyczną zasadą jest to, że podczas siedzenia powinni mieć ochotę usiąść prosto z głową opartą na ramionach.

Jeśli tak się nie stanie, może nie być wystarczająco głęboka lub wystarczająco szeroka dla Twojego maleństwa! Tkanina powinna wyglądać na trwałą i łatwą do czyszczenia — jest kilka świetnych, które są wodoodporne (takie jak te, które można znaleźć w Britax).