Jak duży jest kojec o średnicy 35? Przeczytaj to!

Jak duży jest kojec dla niemowląt o średnicy 35? Kojec ma zwykle maksymalną wagę około 100 funtów.

Większość rodziców uważa, że ​​ich dzieciom wystarczy, aby używały bez poczucia, że ​​są w ogóle ciasne.

Z tego powodu większość ludzi czuje się komfortowo, używając tego samego, nawet gdy dziecko wyrośnie z potrzeby łóżeczka lub gondoli. Bez problemu można go używać do około piątego roku życia!

Ogólne wymiary tych produktów będą się różnić w zależności od tego, kto je wytwarza i jaki rozmiar zdecydujesz się kupić, ale istnieją pewne ogólne wskazówki, o których należy pamiętać przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.

Możesz zacząć od wykonania pomiarów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz miejsca, w którym trafi produkt, aby dokładnie wiedzieć, ile miejsca będziesz potrzebować, aby móc go zapewnić.

Jak zmienić przeznaczenie paczki i grać?

Kiedy maluch zaczyna wyrastać z paczki i bawić się, możesz mieć dylemat, co z nim zrobić. Jeśli materac jest w dobrym stanie, dlaczego nie wykorzystać go dla innego dziecka? Można to zrobić odcinając nadmiar siatki używanej jako wentylacja lub zmieniając wszystkie materiały pościelowe.

Nawet jeśli nie chcesz używać starego materaca do pakowania i zabawy, inne przedmioty to świetne zabawki! Wielu klientów pyta nas o przekształcenie ich w kostki do przechowywania, ponieważ idealnie pasują do nich, a nie zajmują dużo miejsca.

Sugerujemy to również zrobić, jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca do siedzenia w domu, ponieważ wiele modeli składa się na płasko, tworząc strukturę krzesła, dzięki czemu można je łatwo schować, gdy nie są używane.

Dodając kilka nowych pościeli lub zabawek, możesz zmienić swój plecak i bawić się w idealną przestrzeń, w której Twoje dziecko dorośnie!

Czy 9-miesięczne dziecko może spać w paczce i bawić się?

Tak, na pewno. Pack n play może być świetną opcją, jeśli śpisz w tym samym pokoju z dzieckiem i musisz zapewnić mu bezpieczeństwo w nocy lub podczas drzemki podczas snu.

Możesz również chcieć mieć siatkę ze wszystkich stron, dzięki czemu nie musisz się martwić problemami z uduszeniem, jak niektórzy ludzie, gdy ich dzieci zaczynają się przewracać w łóżeczku.

Czy materac dla malucha zmieści się w paczce i będzie się bawić?

Nie, materac dla malucha jest za duży. Paczka i zabawa zmieszczą się tylko na małym materacu wielkości łóżeczka, a czasem nawet mniejszym! Kiedy szukasz nowego rozwiązania w zakresie pościeli dla swojego dziecka, zastanów się nad zakupem łóżeczka do spania zamiast kolejnego łóżeczka.

Te specjalnie zaprojektowane materace zmieszczą się w listwach większości standardowych paczek i zabaw, dzięki czemu, gdy nadejdzie czas, aby użyć ich zamiast prześcieradła na wierzchu paczki i zabawy, będą idealne.

Ponieważ są to bezpieczne opcje, które możesz mieć w domu podczas snu, nie musisz się martwić, że masz coś, co nie będzie dobrze współpracować z istniejącymi meblami.

Jeśli chcesz uzyskać taki, w którym możesz dodać dodatkowe wsparcie, nie martwiąc się, że dzieci utkną kończyny między listwami, spróbuj znaleźć taki, który ma oddychającą siateczkową tkaninę.

Czy materac typu pack and play pasuje do łóżeczka dla malucha?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: tak. Materac do pakowania i zabawy pasuje do łóżeczka dla malucha, o ile wymiary obu materacy są podobne, na przykład grubość i rozmiar.

Chociaż może być konieczne umieszczenie poduszek pod jedną stroną głowy dziecka, może się okazać, że dziecko nie ma nic przeciwko spaniu na pochyłości lub nie ma problemu ze spaniem w łóżeczku, które nie jest całkowicie płaskie.

Jeśli między dwoma łóżkami jest przerwa, na przykład około 3 cale, nie używaj dwóch warstw prześcieradła na całej rzeczy, ponieważ będzie to po prostu niewygodne dla wszystkich zaangażowanych – w tym psa, który prawdopodobnie skorzysta z być w stanie wczołgać się do swojego ulubionego miejsca do drzemki!

Aby dzieci przesiadające się na łóżko dla malucha mogły jak najlepiej wykorzystać swoją nową przestrzeń do spania, ważne jest, aby czuły się komfortowo w tym, na czym śpią. Dopóki wymiary są podobne, możesz dopasować swój plecak i materac do łóżeczka dla malucha!

Czego możesz użyć zamiast łóżeczka?

Dostępnych jest wiele opcji, gdy chcesz zastąpić łóżeczko czymś innym. Możesz przyjrzeć się standardowym zestawom pościeli, które są w tym samym rozmiarze, co Twoje dziecko, lub wybrać coś mniejszego, jak na przykład pack’n play, które są bardziej przenośne i nadają się do użytku nawet po wyrośnięciu.

Można również znaleźć podkładki pod materac, które zapewnią rodzicom dodatkowy poziom bezpieczeństwa, jeśli ich dziecko stanie na nich w łóżeczku. Niezależnie od tego, jaki rodzaj alternatywnego produktu wybierzesz, wiedz, że jest ich wiele, więc poświęć trochę czasu na znalezienie takiego, który najlepiej pasuje do Twojej rodziny!