Jak podłączyć pralki LG do Wi-Fi? 6 najlepszych powodów, dla których warto wybrać inteligentne pranie!

Chcesz wiedzieć, jak podłączyć pralki LG do Wi-Fi? Jest kilka prostych kroków, które możesz wykonać. Bez wątpienia inteligentne pralki są w modzie. Wraz z rozwojem technologii wprowadzane są również nowe funkcje do wszystkiego, w tym urządzeń gospodarstwa domowego.

LG ogłosił niedawno innowacyjną pralkę z atrakcyjnymi funkcjami. Jednym z nich jest łączność WiFi.

Jak podłączyć pralki LG do Wi-Fi? 6 najlepszych powodów

Kupiłeś inteligentną pralkę LG? Nie martw się; w tym artykule znajdziesz przewodnik krok po kroku. Urządzenia Wi-Fi to takie, które umożliwiają urządzeniom łączenie się z Wi-Fi. W dzisiejszych czasach możesz szybko podłączyć dowolną maszynę do Wi-Fi za pomocą połączeń sieci bezprzewodowej. Inteligentna pralka działa w ten sam sposób. Możesz łatwo podłączyć swoją inteligentną myjkę parową do Wi-Fi bez żadnych twardych i szybkich zasad. Wykonując kilka kroków, możesz włączyć opcję Wi-Fi w swojej pralce. Zaletę tej funkcji i jej działanie omówiono w tym artykule.

Kroki podłączania pralek LG do Wi-Fi

Zastanawiasz się, jak podłączyć pralki LG do Wi-Fi? Zrelaksuj się, ponieważ wszyscy byliśmy w sytuacjach, w których potrzebujemy odpowiednich wskazówek, aby obsługiwać nowy gadżet. Aby włączyć Wi-Fi, wykonaj następujące kroki.

 • Włącz pralkę LG.
 • Długo naciśnij przycisk Start na pralce, aby uruchomić Wi-Fi
 • Przejdź do ustawień telefonu i włącz połączenie bezprzewodowe lub opcję Wi-Fi. Twoja pralka jest teraz połączona z Wi-Fi
 • Kontroluj ustawienia pralki za pomocą aplikacji LG ThinQ

Możesz teraz korzystać z różnych funkcji dostępnych w aplikacji ThinQ.

Łączenie z aplikacją LG ThinQ

Żyjemy w XXI wieku, a nowinek technologicznych przybywa z dnia na dzień. Aktywacja głosowa i sztuczna inteligencja to dwa podstawowe tego przykłady. Marka LG projektuje aplikację LG ThinQ, która pozwala ludziom kontrolować i monitorować swoje urządzenia. Możesz wydawać polecenia maszynie za pomocą głosu.

Jak pobrać aplikację ThinQ

 • Pobierz aplikację LG ThinQ ze sklepu Play.
 • Otwórz aplikację i zacznij się rejestrować, postępując zgodnie z instrukcjami.
 • Po rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.
 • Włącz Wi-Fi w urządzeniu i połącz się z Internetem.
 • Otwórz aplikację ThinQ, wybierz swój produkt.
 • Wybierz zdjęcie modelu swojego urządzenia.
 • Aktywuj usługi tej aplikacji i ciesz się.
 • Powody, dla których warto pobrać aplikację LG ThinQ

  Konieczne jest poznanie powodów, dla których musisz pobrać aplikację, jeśli chcesz również zrozumieć, jak podłączyć pralki LG do Wi-Fi. Oto następujące:

  Kontroluj i monitoruj swoją pralkę

  Ta aplikacja umożliwia monitorowanie ruchu i pracy pralki. Ponadto za pomocą tej aplikacji możesz kontrolować lub dodawać różne cykle do swojego urządzenia czyszczącego.

  Skontaktuj się z obsługą klienta

  W razie jakichkolwiek problemów możesz szybko skontaktować się z obsługą klienta. Pomagają w rozwiązywaniu problemu, podając sugestie. Otrzymujesz również roczną dodatkową gwarancję na swoje urządzenie. Warto też wiedzieć, na co zwrócić uwagę kupując używaną pralkę.

  Podkładka LG TurboWash3D Smart WiFi z obsługą

  Jest to jedna z najbardziej wydajnych pralek inteligentnych. Pomieści ubrania wszystkich rodzajów i rozmiarów. Możesz włączyć opcję Wi-Fi dostępną w pralce, aby połączyć ją z telefonem. To inteligentne połączenie pokazuje różne metody i techniki dokładnego prania ubrań. Aplikacja LG ThinQ pomaga wybrać odpowiednie cykle dla Twojej pralki; Opcja parowa pranie odzieży parą bez użycia wody i detergentu. Za pośrednictwem tej aplikacji możesz kupować lub pobierać procesy według własnego wyboru.

  Cechy inteligentnej pralki

  Jeśli chcesz zdecydować się na inteligentną pralkę, powinieneś znać jej zalety; Oto tylko niektóre z rzeczy, na które należy zwrócić uwagę:

  #1. Rozwiąż problem

  Jeśli Twoja pralka LG ma jakiś problem z działaniem, innowacyjna pralka powiadomi Cię za pośrednictwem aplikacji. Próbuje również rozwiązać problem.

  #2. Opcje automatycznego wyboru

  Inteligentne pralki połączone z aplikacją ThinQ automatycznie wybierają najbardziej odpowiedni cykl prania odzieży w zależności od urządzenia. Musisz tylko podać małe i niezbędne szczegóły dotyczące modelu Twojej pralki.

  #3. Pamięć

  Twoje ostatnie lub najczęściej używane cykle są dostępne w jego pamięci. Możesz je uruchomić, aktywując odpowiednią funkcję.

  #4. Bezpieczeństwo

  Inteligentne pralki zapewniają bezpieczny dzień prania. Na przykład, jeśli drzwi pralki nie są zamknięte, otrzymasz powiadomienie, a pralka nie uruchomi się.

  #5. Dodawanie elementów

  Jeśli zapomnisz włożyć coś do pralki i cykl się rozpoczął, nie martw się; inteligentne podkładki umożliwiają umieszczenie większej liczby przedmiotów podczas procesu, klikając opcję Dodaj przedmiot.

  #6. Pojemność inteligentnych podkładek

  Sprytne podkładki są zwykle bardziej przewymiarowane. Bez problemu wypierzesz w nich ubrania każdego rozmiaru. Inteligentne pralki są idealne do prania.

  To okładka!

  Zakup inteligentnej pralki złagodzi problemy, które zwykle napotykasz podczas prania ubrań. Są nieco droższe niż zwykłe pralki, ale ten koszt jest do zaakceptowania w porównaniu z jakością i standardami tych urządzeń. Poza dostępnymi opcjami, możesz pobrać dodatkową opcję cyklu dla swojej pralki.

  Dzięki aplikacji LG ThinQ możesz szybko uzyskać wskazówki i porady dotyczące optymalizacji inteligentnej pralki. Ta aplikacja zapewnia wiele unikalnych funkcji, które można wykorzystać do bardziej efektywnego prania ubrań. Ta aplikacja pozwala rozpocząć lub zakończyć cykl zgodnie z twoją wolą. Więc idź i kup inteligentną pralkę tak wcześnie, jak to możliwe. Zresztą już wiesz, jak podłączyć pralki LG do Wi-Fi. Przeczytaj powiązane artykuły; wiesz, dlaczego pralka LG wydaje głośny dźwięk podczas wirowania i co oznacza LE na pralce LG.