Jak dołączyć książkę do prezentu na Baby Shower

Jak dołączyć książkę do prezentu na baby shower? Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu na baby shower, dołączenie książki do prezentu to świetna opcja. Jest nie tylko praktyczny, ale może być również ładny i spersonalizowany.

Oto cztery proste kroki do wykonania:

Krok pierwszy: wybierz odpowiednią książkę. Wybierając książkę, którą chcesz dołączyć do prezentu, upewnij się, że doceni ją nowa mama. Kilka pomysłów to książki dla rodziców, historie dla dzieci lub książki na stolik do kawy o niemowlętach i wychowaniu dzieci.

Jak dołączyć książkę do prezentu na Baby Shower

Krok drugi: znajdź wstążkę lub sznurek. Potrzebujesz czegoś mocnego, aby przymocować książkę do prezentu. Dobrze sprawdzają się w tym celu zarówno wstążka, jak i sznurek.

Krok trzeci: Przytnij wstążkę/sznurek do odpowiedniej długości. Upewnij się, że jest wystarczająco długi, aby związać książkę i prezent, ale nie na tyle, aby się zwijał.

Krok czwarty: Zawiąż wstążkę/sznurek wokół książki i prezentu. Po przycięciu wstążki/sznurka, zawiąż ją bezpiecznie zarówno wokół książki, jak i prezentu. Gratulacje – gotowe!

Dołączając książkę jako prezent na baby shower, wybierz taką, która jest doceniana przez młode mamy. Niektóre dobre opcje to książki dla rodziców, opowieści dla dzieci lub książki na stolik do kawy o niemowlętach i wychowaniu dzieci.

Będziesz potrzebować czegoś mocnego, aby przywiązać książkę do prezentu (wstążka lub sznurek dobrze się sprawdza), a następnie po prostu zawiąż ją bezpiecznie zarówno wokół książki, jak i prezentu. Gratulacje – gotowe!

Co się dzieje w mojej księdze gości Baby Shower?

Możesz zadać sobie pytanie, co dokładnie powinieneś uwzględnić, wpisując księgę gości na baby shower. Pomyśl o tym w ten sposób: Co chciałbyś wiedzieć, gdybyś był przyszłymi rodzicami?

Oto kilka pomysłów:

  • Imię gościa
  • Powód uczestnictwa (np. przyjaciel rodziny, współpracownik itp.)
  • Miasto i Stan lub kraj
  • Data prysznica
  • Podarunek (opcjonalnie)
  • Pomysły na pierwszy rok Twojego dziecka!

Teraz, gdy masz już swoją własną, spersonalizowaną książkę rejestracji na baby shower, nadszedł czas, aby zacząć zapełniać te strony specjalnymi wiadomościami od swoich bliskich! Ale nie poprzestawaj na tym — dlaczego nie użyć go również jako kalendarza i narzędzia do śledzenia wszystkich rzeczy związanych z pierwszym rokiem życia Twojego malucha?

Oto kilka pomysłów:

Zrób zdjęcie gościa podpisującego książkę i wklej je na stronie miesiąca/roku odpowiadającej, kiedy zdarzył się prysznic

Zapisz datę porodu, datę urodzenia i inne ważne kamienie milowe, takie jak jego pierwsze słowa lub kroki!

Śledź, kto dał jakie prezenty, zapisując imię i nazwisko osoby obdarowującej oraz co podarował przy każdej okazji. Jest to szczególnie przydatne, jeśli chcesz później wysłać kartki z podziękowaniami.

Baw się dobrze! Bądź kreatywny dzięki własnym pomysłom na śledzenie pierwszego roku życia dziecka. Tylko niebo ogranicza!

Więc masz to! Kilka sugestii, jak korzystać ze spersonalizowanej księgi rejestracji na baby shower. Mam nadzieję, że te wskazówki zainspirowały Cię do stworzenia czegoś wyjątkowego i znaczącego na wyjątkowy dzień Twojego malucha. Najlepsze życzenia w tej ekscytującej podróży!

Co piszesz w prezencie książkowym?

Prezent książkowy to jeden z najlepszych prezentów, jakie możesz komuś podarować. Książki to świetny sposób na wyrażenie swoich emocji i myśli słowami, które będą zrozumiałe dla każdego. Możesz napisać coś specjalnego lub znaczącego dla tej osoby w jej urodziny, rocznicę, ślub itp.

Oto jak: Po pierwsze, jakie książki im się podobają? Czy interesują się sportem? Czy kochają muzykę? Czy mają ulubionych autorów, o których polecamy przeczytać o nich więcej w nadchodzącym sezonie (lub w przyszłym roku)? Jeśli tak, to może ci dwaj literaci tytani zrobiliby doskonałe prezenty.

Drugie pytanie – gdzie najczęściej czyta w domu lub w pracy; jeśli jest w jej własnym pokoju, upewnij się, że jest wystarczająco dużo miejsca dla dwóch osób siedzących razem, aby nie odczuwać dyskomfortu podczas czytania.

Po trzecie, jakie książki zwykle czyta ta osoba? Jeśli kocha historię i naukę, może chcieliby czegoś edukacyjnego, a jeśli jest to fikcja lub literatura faktu, które pasowałoby im bardziej (lub odwrotnie, w zależności od preferencji).

Czwartą rzeczą, o której musimy pomyśleć, wręczając prezenty, jest to, ile mam wydać; pamiętaj, że nie wszystkie prezenty kosztują, ale te, które to robią, pozostawiają niezatarte wrażenia! Staraj się więc trzymać swojego budżetu, ponieważ czasami najlepsze rzeczy w życiu naprawdę przychodzą za darmo.

Ta lista została sporządzona przy użyciu różnych źródeł, w tym moich osobistych doświadczeń, a także badań innych osób wokół mnie – dziękuję! Proszę bardzo.

Uwaga: Jeśli jesteś młodą mamą i masz wątpliwości co do właściwego czasu dla swojego malucha po obrzezaniu, rozważ przeczytanie naszego ostatecznego przewodnika na temat tego, kiedy dziecko bierze kąpiel po obrzezaniu, aby uzyskać pomysły.

Jak życzysz sobie baby shower?

To wyjątkowy dzień dla przyszłej mamy, więc upewnij się, że Twoja karta jest równie wyjątkowa i czarująca jak ona. Hallmark ma wszelkiego rodzaju powitania z okazji baby shower, jakie możesz sobie wyobrazić, aby dodać właściwy akcent do tego niezapomnianego momentu w jej życiu. Każda oferowana karta zawiera inny komunikat, od „Gratulacje!

Będziesz wspaniałą mamą!” i „Kochamy Cię już maleńka! Tak się cieszę, że wkrótce dołączysz do naszej rodziny…” aż po bardziej dowcipne pozdrowienia, takie jak „Niech jedzą ciasto (ale nie wcześniej) xoxo. Istnieje również wiele sposobów na spersonalizowanie prezentu.

Wiele z naszych kart na baby shower jest wyposażonych w konfigurowalne funkcje, które pozwalają dołączyć zdjęcie lub dodać własne powitanie z przodu i podpisać je w dowolny sposób.

A jeśli nikt z nich nie mówi tego, co jest w twoim sercu, wykaż się kreatywnością, przesyłając zdjęcia, projekty i nie tylko, aby stworzyć naprawdę jedyną w swoim rodzaju kartę, która z pewnością zahipnotyzuje nową mamę (i jej pakiet radości).