Jak czyścić pokrowiec na materac Simmons City Sleeper?

W tym poradniku poznasz pokrowiec na materac Clean Simmons City Sleeper Bassinet. Kroki są dość proste i łatwe do naśladowania.

Kroki, jak czyścić pokrowiec na materac do łóżeczka dziecięcego Simmons City

Krok pierwszy: Rozepnij pokrowiec materaca gondoli, usuń wszelkie plastikowe lub papierowe opakowanie.

Jak czyścić pokrowiec na materac Simmons City Sleeper?

Krok drugi: Prać w pralce w zimnej wodzie w delikatnym cyklu z delikatnym detergentem bez wybielacza. Suszyć w suszarce bębnowej w niskiej temperaturze, aby zapobiec kurczeniu się tkaniny i używać wybielacza bez chloru tylko w razie potrzeby. Nie prasować ani nie czyścić chemicznie, ponieważ może to zniszczyć tkaninę.

Możesz również prać ręcznie, jeśli z jakiegoś powodu musisz to zrobić. Wystarczy wykonać kroki od 1 do 4 powyżej, zamiast prać w pralce po wyjęciu plastikowego opakowania z wkładki poduszki przed włożeniem jej do pralki! Ciesz się nową podkładką pod materac do gondoli!

Jak usunąć tylne siedzenie z siedzenia i stania Baby Trend?

Aby zdjąć tylne siedzenie z podwójnego wózka Baby Trend Sit and Stand, należy najpierw upewnić się, że oba przednie siedzenia są całkowicie rozłożone. Po wykonaniu tej czynności użyj rąk, aby popchnąć po obu stronach tylnego zderzaka, aż wyskoczy z zablokowanej pozycji. Powinieneś wtedy być w stanie podnieść z jednej lub drugiej strony (w zależności od tego, w jaki sposób chcesz), aby zsunąć siedzenie z ramy.

Jak długo mogę używać nosidełka?

To zależy! Większość przewoźników wytrzyma około sześciu miesięcy przy sporadycznym użytkowaniu; jednak jeśli są używane codziennie, mogą wytrzymać tylko trzy miesiące, zanim ulegną zużyciu w wyniku intensywnego użytkowania. Zależy to również od tego, ile lat ma Twoje dziecko. Jeśli Twoje dziecko ma mniej niż sześć miesięcy, najlepiej używać nosidełka do tego wieku; jednak, jeśli masz starsze dziecko (sześć miesięcy i więcej), możesz przestać używać, gdy osiągną wagę 15 funtów.

Kiedy nie należy używać gondoli?

Nie używaj gondoli, jeśli Twoje dziecko może się swobodnie poruszać. Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo swojego dziecka, poszukaj takiego, które ma bezpieczne boki lub paski.

Na co powinienem zwrócić uwagę przy zakupie gondoli?

Gondole często mają więcej zabawek i gadżetów niż inne foteliki dla niemowląt. Pamiętaj, aby spojrzeć na ograniczenia wiekowe i wagowe.

Co to jest bujaczek?

Leżaczek wygląda bardzo podobnie do fotelika dla niemowląt, ale ma nóżki, które umożliwiają podskakiwanie, kołysanie lub kołysanie. Większość modeli posiada również dołączone zabawki oraz kojące wibracje. Tego typu siedziska mogą pomóc dziecku zasnąć lub uspokoić się, gdy jest zdenerwowane.

Czego powinienem szukać w bujaczu?

Ważne jest, aby przed zakupem wziąć pod uwagę maksymalny limit wagi swojego bramkarza. Niektóre modele mogą wytrzymać tylko do 20 funtów, podczas gdy inne obsługują ponad 30 funtów. Jeśli masz większe dziecko, powinieneś poszukać leżaczka, który może unieść większy ciężar.

Przed użyciem leżaczek ważne jest, aby sprawdzić, czy Twój model nie ma luźnych części lub elementów, które mogą odpaść podczas użytkowania. Chcesz również upewnić się, że wokół siedzeń, pasków lub zabawek nie ma ostrych krawędzi.

Co jeszcze musisz wiedzieć o gondoli i tacach Pack N Play?

Zawsze pamiętaj, aby kłaść dziecko na plecach podczas używania jakiegokolwiek środka nasennego, aby nie przewróciło się na brzuch podczas snu, co może potencjalnie spowodować uduszenie. Upewnij się również, że nie ma żadnych odsłoniętych obszarów, w które mogłyby zostać przytrzaśnięte palce, ponieważ może to spowodować obrażenia, więc nigdy nie zostawiaj ich bez nadzoru ani nie używaj niebezpiecznego produktu.

W jakim wieku dziecko powinno przestać spać w gondoli?

Zaleca się, aby dziecko spało w kołysce do piątego miesiąca życia. Po tym czasie lepiej byłoby pozwolić im spać na materacu łóżeczkowym. Zapobiegnie to wszelkim możliwościom uduszenia, które może się zdarzyć, jeśli nadal używają gondoli.

Zaleca się również zaprzestanie korzystania z urządzenia, gdy Twoje dziecko osiągnie 30 cali lub 75 centymetrów wzrostu, ponieważ nie mogą już prawidłowo pasować i mogą zostać uwięzione między prętami, co stanowiłoby wielkie niebezpieczeństwo. Powinieneś upewnić się, że nie ma żadnych odsłoniętych obszarów, w których palce mogłyby zostać przytrzaśnięte, ponieważ może to spowodować obrażenia, więc nigdy nie zostawiaj ich bez nadzoru ani nie używaj niebezpiecznego produktu.

Najlepszy sposób na posprzątanie fotela Rumble Pababy Vista

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek czyszczenia należy wyjąć wszystkie zdejmowane poduszki, takie jak wkładki do pieluch dla noworodków i poduszki pod głowę niemowlęcia. Powinieneś zacząć od zdjęcia tkaniny siedziska z ramy, aby całkowicie wyschła.

Upewnij się, że podczas suszenia nie padnie bezpośrednie światło słoneczne na siedzenie rumble, ponieważ może to z czasem prowadzić do blaknięcia kolorów i pękania tkanin, co może uszkodzić produkt. Moczenie w wodzie również nie jest wskazane, ponieważ może to utrudnić lub całkowicie uniemożliwić plamy, jeśli pozostawi się je bez opieki przez zbyt długi czas.