Ile pieluszek w szczerym rozmiarze 5? Pomysły

Ile pieluszek jest w rozmiarze 5? To jedno z najczęstszych pytań, jakie zadają sobie rodzice, gdy kupują pieluchy.

Obecnie pieluchy mają tak wiele kształtów i rozmiarów, skąd możesz mieć pewność, ile kupić? W tym poście na blogu będziemy omawiać, ile pieluszek w pieluchach Honest w rozmiarze 5 i inne funkcje.

Ile pieluszek w szczerym rozmiarze 5? Pomysły

Ile pieluszek w szczerym rozmiarze 5

Uczciwe pieluchy to doskonały wybór dla Twojego dziecka. Istnieją od 2011 roku i dostarczają rodzicom produkty wysokiej jakości po uczciwych cenach. W opakowaniu pieluch Honest w rozmiarze 5 znajduje się około 100 pieluszek. To zdecydowanie dobry stosunek jakości do ceny; kochamy szczery.

Jeśli chodzi o pieluchy, ta sprawdza się dobrze, ponieważ w przeciwieństwie do innych marek, które używają nieodnawialnych zasobów, takich jak plastik lub miazga drzewna, uczciwie używa materiałów pochodzenia roślinnego.

Te pieluchy można spłukiwać w toalecie, co jest również lepsze niż wyrzucanie ich na wysypiska śmieci, gdzie rozkład zajmuje setki lat.

Jaki rozmiar uczciwych pieluch powinienem dostać?

Nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ rozmiar uczciwych pieluch, których potrzebujesz, zależy od wagi dziecka i obwodu talii. Oto kilka ogólnych wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiedni rozmiar dla Twojego maleństwa:

W przypadku niemowląt ważących do dziesięciu funtów, Honest zaleca używanie pieluch dla noworodków Size. W przypadku niemowląt ważących od dziesięciu do osiemnastu funtów Honest zaleca używanie pieluch w rozmiarze One.

W przypadku niemowląt ważących od osiemnastu do trzydziestu dwóch funtów Honest zaleca używanie pieluch w rozmiarze 2.

A dla dzieci ważących więcej niż trzydzieści dwa funty, Honest zaleca używanie pieluch w rozmiarze trzecim.

Jeśli nie masz pewności, jakiego rozmiaru pieluchę użyć, zalecamy pominięcie rozmiaru i przejście do następnego zakresu wagowego. Na przykład, jeśli Twoje dziecko waży dwadzieścia pięć funtów, użyj pieluch w rozmiarze 2 zamiast pieluch w rozmiarze 3.

Gdy maluch rośnie, może potrzebować różnych rozmiarów w ciągu dnia i w nocy, a także podczas snu lub zabawy. Sugerujemy trzymanie pod ręką mniejszych i większych pieluch Honest, abyś był przygotowany zarówno na drzemki, jak i nocne zmiany w ciągu pierwszych kilku miesięcy.

Czy uczciwe pieluchy są hipoalergiczne?

Uczciwe pieluchy są wykonane z hipoalergicznego materiału, który jest delikatny dla skóry Twojego dziecka. The Honest Company stosuje również szczelną konstrukcję, aby zapewnić dziecku suchość i wygodę przez cały dzień.

Ponadto miękka tkanina dobrze przylega do delikatnej skóry Twojego dziecka. Jeśli szukasz przyjaznej dla środowiska i niedrogiej opcji pieluch, to zdecydowanie warto rozważyć pieluchy Honest!

Czy uczciwe pieluchy są produkowane w USA?

The Honest Company, produkująca popularne ekologiczne pieluchy, ma swoją siedzibę w Kalifornii. Wszystkie ich produkty są produkowane w USA. Jednak nie wszystkie ich produkty są dostępne w kraju.

Listę sklepów oferujących produkty The Honest Company można znaleźć na ich stronie internetowej.

Czy w uczciwych pieluchach są chemikalia?

Nie, w pieluchach Honest nie ma chemikaliów. Są wykonane w 100% z certyfikowanej bawełny organicznej i nie zawierają absolutnie nic więcej.

Firma stwierdziła również, że w jej produktach nie stosuje się żadnych substancji zapachowych, balsamów ani innych środków chemicznych, ponieważ uważają, że skóra niemowląt jest wystarczająco delikatna, aby wchłonąć składniki, których potrzebują naturalnie z pożywieniem, a nie z tkaniny używanej do produkcji pieluch. .

Oznacza to, że nigdy nie znajdziesz wybielacza chlorowego (najbardziej szkodliwego składnika), gumy lateksowej (która może prowadzić do alergii) ani plastiku PVC (wysoce toksycznego materiału znajdującego się w wielu jednorazowych pieluszkach) w pobliżu pupy Twojego dziecka, gdy ma na sobie Honest pielucha.

Kto robi uczciwe pieluchy marki?

Pieluszki marki Honest są produkowane przez firmę The Honest Company. Wytwarzają różne rodzaje produktów, w tym pieluchy, chusteczki i żywność dla niemowląt.

The Honest Company została założona w 2012 roku przez aktorkę Jessicę Alba i Christophera Gavigan. Oboje szukali sposobu na stworzenie bezpiecznych i zdrowych produktów dla dzieci, które nie zawierają szkodliwych chemikaliów.

The Honest Company ma siedzibę w Los Angeles w Kalifornii. Oprócz robienia pieluch i innych produktów dla dzieci, oferują również domowe środki czystości, produkty zdrowotne i wellness i wiele innych.

Jedną z rzeczy, które odróżniają The Honest Company od innych marek pieluch, jest zaangażowanie w transparentność. Wszystkie ich składniki są wymienione na ich stronie internetowej, więc dokładnie wiesz, co nakładasz na skórę swojego dziecka.

Jak długo trwają uczciwe pieluchy?

Uczciwe pieluchy mają wytrzymać do 12 godzin, ale może się to różnić w zależności od wielkości dziecka i stopnia zamoczenia. Jeśli Twoje dziecko jest bardzo mokre, być może będziesz musiała częściej zmieniać pieluchę.

Będziesz także chciał upewnić się, że zmieniasz pieluchę dziecka, gdy tylko ją zmoczysz, zamiast czekać, aż pielucha będzie pełna.

Pomoże to zapewnić im wygodę i zapobiegnie dyskomfortowi lub podrażnieniom skóry. Uczciwe pieluchy są również zaprojektowane tak, aby były trwałe i wytrzymywały wielokrotne pranie bez utraty chłonności i miękkości. Więc jeśli szukasz ekologicznej i niedrogiej opcji, uczciwe pieluchy to świetny wybór!

Czy uczciwe pieluchy nie zawierają chloru?

Uczciwe pieluchy są całkowicie wolne od chloru. W przeciwieństwie do większości innych marek jednorazowych pieluch, Honest Company używa wyłącznie materiałów roślinnych do tworzenia swoich uroczych wzorów i wzorów.