Gdzie mogę kupić uczciwe pieluchy firmowe? Pomysły

Gdzie mogę kupić uczciwe pieluchy firmowe? Jeśli szukasz świetnego, niezawodnego źródła pieluch Honest Company, nie szukaj dalej niż Amazon.

Możesz znaleźć wszystkie dostępne rozmiary i style, a także skorzystaj z opcji Subskrybuj i amp; Zapisz program, aby otrzymać bezpłatną wysyłkę i zaoszczędzić do 15% na zakupie.

Dodatkowo, jeśli masz konto Amazon Prime, zyskasz jeszcze więcej oszczędności! Sprawdź już dziś i przekonaj się, jak łatwo jest kupować ekologiczne pieluchy w zaciszu własnego domu.

Czy pieluchy można zwrócić w dowolnym sklepie?

To jest pytanie, które ma wielu rodziców, a odpowiedź niestety brzmi nie. Większość sklepów pozwala klientom na zwrot pieluszek tylko wtedy, gdy mają oryginalny paragon, a pieluchy są nieotwarte.

Jednak niektóre sklepy oferują kredyty sklepowe lub wymianę na nieużywane pieluchy, więc zawsze najlepiej jest skontaktować się z lokalnym sklepem przed dokonaniem zakupu.

Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu pieluch, możesz zrobić kilka rzeczy. Możesz spróbować skontaktować się bezpośrednio z firmą, aby sprawdzić, czy dokona ona zwrotu lub wymiany. Możesz również zastanowić się nad ich wymianą w lokalnym sklepie z przesyłkami dla dzieci lub zamianą spotkania.

Na koniec możesz opublikować je online w grupie kupna / sprzedaży / handlu lub na Craigslist, aby zobaczyć, czy ktoś jest zainteresowany.

Co zrobić ze zbyt małymi pieluchami?

Jeśli Twoje dziecko wyrosło z rozmiaru pieluszki, zanim zdążyłeś je wszystkie założyć, możesz zrobić kilka rzeczy. Możesz oddać je innej rodzinie z młodszym dzieckiem, przekazać je lokalnej organizacji charytatywnej lub sprzedać je online.

Alternatywnie możesz zachować je jako zapasowe pieluchy na wypadek, gdyby twoje obecne się skończą. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, upewnij się, że wyrzucasz pieluchy w odpowiedni sposób, aby nie trafiły na wysypiska śmieci.

Jeśli chodzi o pieluchy jednorazowe, większość ludzi myśli o wyrzuceniu ich po jednym użyciu. Ale co się dzieje, gdy są za małe dla Twojego dziecka? Jeśli Twój maluch wyrósł już z pieluszki w rozmiarze 6, a Ty nadal masz jakieś pieluszki w rozmiarze 4, masz kilka możliwości.

Możesz oddać je innej rodzinie z młodszym dzieckiem, przekazać je lokalnej organizacji charytatywnej lub sprzedać je online. Alternatywnie możesz zachować je jako zapasowe pieluchy na wypadek, gdyby twoje obecne się skończą. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, upewnij się, że wyrzucasz pieluchy w odpowiedni sposób, aby nie trafiły na wysypiska śmieci.

Czy możesz wymienić pieluchy na inny rozmiar w Costco?

Tak, w Costco możesz wymienić pieluchy na inny rozmiar. Wystarczy, że przyniesiesz nieużywane pieluchy z powrotem do sklepu i wymienisz je na inny rozmiar.

Upewnij się, że pieluchy są nadal w oryginalnym opakowaniu i nie były używane przed ich zwrotem. Możesz również wymienić inne artykuły dla niemowląt, takie jak mleko modyfikowane i chusteczki w Costco. Pamiętaj tylko o zabraniu ze sobą paragonu, aby mogli prawidłowo przetworzyć zwrot.

Jeśli masz jakieś pytania, koniecznie zapytaj jednego z kasjerów lub przedstawicieli obsługi klienta w Costco. Chętnie Ci pomogą!

Czy można wymienić pieluchy na inny rozmiar?

Jeśli zauważysz, że pieluchy Twojego dziecka stają się za małe, być może nadszedł czas, aby wymienić je na inny rozmiar. Większość sklepów ma politykę, w ramach której można wymienić niewykorzystaną część paczki pieluch na inny rozmiar, o ile metki są nadal przymocowane.

Pomoże to zapewnić Twojemu dziecku zawsze wygodne i ciasne dopasowanie. Tylko pamiętaj, aby śledzić rozmiary, które nosi Twoje dziecko, abyś wiedział, które z nich wybrać, gdy idziesz je wymienić!

Inną opcją jest kupowanie jednorazowych pieluch luzem przez Internet. To często może zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę, ponieważ większość sklepów pobiera wyższe opłaty za mniejsze opakowania jednorazowych pieluszek. Tylko upewnij się, że witryna, z której kupujesz, ma dobrą politykę zwrotów na wypadek, gdyby pieluchy nie pasowały prawidłowo do Twojego dziecka.

Wreszcie, jeśli masz trudności ze znalezieniem jednorazowych pieluch w rozmiarze Twojego dziecka, zawsze możesz użyć pieluch materiałowych. Pieluszki materiałowe mogą być trochę bardziej pracochłonne niż jednorazowe, ale często wytrzymują dłużej i na dłuższą metę pozwalają zaoszczędzić pieniądze.

Ponadto wielu rodziców uważa, że ​​ich dzieci wyglądają w nich tak uroczo! Niezależnie od wybranej trasy, po prostu najpierw wykonaj rozeznanie, aby wiedzieć, czego się spodziewać. Powodzenia!

Ile jednorazowych pieluszek powinienem kupić?

Będziesz potrzebować około 56-64 pieluch tygodniowo, w zależności od tego, jak często chcesz je prać. Jeśli masz więcej niż jedno dziecko używające jednorazowych pieluch lub jeśli Twoje dziecko dużo sika, możesz chcieć kupić więcej.

Możesz również ponownie użyć jednorazowych wkładów do pieluch z innych jednorazowych pieluch (tylko upewnij się, że nie są mokre). I nie zapomnij o chusteczkach – będziesz potrzebować około 100-120.